Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy to bude kvést ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Kdy to bude kvést ? Příspěvek č. 1

Ahoj,
pěstuji prvním rokem, bohužel jsem to trochu podělal s tím, že jsem si neuvědomil, že do místa kde pěstuji bude svítit lampa ze silnice. To jsem vyřešil tím, že mezi kytky a lampu každou noc dávám plachtu. Tudíž kytky jsou ve tmě a jsou sotva vidět (bohužel tam trochu svítí i druhá lampa z druhé strany, ale přes strom, takže pokrytí na kytkách je tak do 2% bych řekl.

No, ale k věci. To s tou lampou mě jen znejišťuje, nejsem si jistej, jestli by mi to už mělo kvést.. protože nekvete.

Ano, sem tam vidím jeden chloupek, ale kolikrát už hnědej, uschlej...

Vám už outdoory kvetou ?

Ano, mám hledat.. ale 10 let starý příspěvky nepovažuji za užitečné, kort když teď byly takový nonstop vedra, což by taky mohlo to kvetení trochu zdržet, ne ?

Jako hádal jsem tak polovinu toho srpna, což teď je.. ale vyděsil jsem se, když jsem našel ty staré příspěvky, kde už lidi řešili květ někdy na konci července.

No, budu rád za každou radu... popř. i co udělat jiného s tou lampou, zakrývat kytky přímo, že bych na ně hodil plachtu, to se mi nechce.. ohýbá to vršky a v květu by se to lepilo.

Jinak modely jsou to :
Special queen #1 (RQS)
LSD (barneys farm)
Royal Highness (RQS)

Kámoš má noname a taky nevypadá, že by mu to kvetlo.. a má to u pole, tam žádná lampa není.. teda samce tam má vidět, ale ty kvetou prej mnohem dřív
Tak snad se strachuju zbytečně.

Quality over quantity!

Naposledy upravil GoQuality 17-08-2015 v 13:26 PM

Old Post 17-08-2015 v 13:15 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 2

Mám jeden noname, začal kvést začátkem srpna akorát nevím měl jsem spíš štěstí, někdo mi urval jednu vrchní větev.. nechápu proč když je to úplně nezralý.. nejspíš nějaký zoufalec kterej se potřeboval nutně zkouřit.. doufám že mu chutnali hnojiva

Old Post 17-08-2015 v 14:31 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Kdy to bude kvést ? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od GoQuality
Vám už outdoory kvetou ?

Kámoš má noname a taky nevypadá, že by mu to kvetlo.. a má to u pole, tam žádná lampa není.. teda samce tam má vidět, ale ty kvetou prej mnohem dřív
Tak snad se strachuju zbytečně.


Některý kvetou, některý ještě ne a to jsem si schválně vybíral druhy co by měly brzo začít kvést. Takže buď v klidu! Měly by začít do konce tohoto měsíce.
Jinak světlo (zejména to sodíkové - oranžové) kytkám v noci vadí. Ale pokud tam máš nějakou zábranu, tak by to mělo pomoct.
Já se těmhle nervům bráním tak, že zasadím i jeden autoflower a tak mám co obdivovat dokud nezačnou kvést i fotoperiodické kytí.

Old Post 17-08-2015 v 19:17 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Odrůdy co popisuješ začínají kvést až konec srpna začátek září ještě je čas.Je dobře že to zatemnuješ na noc proti osvětlení

Old Post 17-08-2015 v 21:07 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2014 - kdy Vám začínají kvést ? - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7030490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív