Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Marihuana + MAO/MAOI i jiné kombinace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 17

Martin: to zni hodne zajimave. Skoda ze mam takovou roztekanou mysl neco takoveho bych chtel zkusit.

Jeee dalsi okurek! xD

Kvalita predevsim!

Old Post 27-08-2015 v 23:53 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

Nj okurky letěj a to nejen v salatu

Old Post 28-08-2015 v 12:10 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od FrantaOkurka


Proč to? mam dojem že když se zastaví zpětné vychytávání v mozku (MAOI) a poté dostaneš do mozku další drogu inhalací tak to funguje stejně tak :/


zni to logicky. treba skusit

Old Post 28-08-2015 v 19:17 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 20

S maoi zkušenosti nemám, ale už léta beru SNRI inhibitory a báječně se to doplňuje. (Neoficiálně mi to oznámila i doktorka ke které chodím, protože ví že hulím.) Horší je to s případným nápadem vzít si extázi, MDMA a pod... tam se to buď celkem bije, někomu to šlápne mega moc, někomu vůbec. Jinak konkrétně ty SNRI co beru mají tu "báječnou" vlastnost že účinky skoro čehokoliv znásobují.. když si normálně dá člověk panáka nebo dva, já už jsem na sračku, LSD to podporuje taky hodně, u trávy to není nijak velkej rozdíl. Dávám na sebe pozor, jediný co jsem za ty roky vypozorovala je, že jak si zahulím a někde třeba jen v klidu sedím, tak mám celkem funny záškuby svalů. O nic nejde, jenom prostě drobný záškuby v nohách a třepou se mi ruce, že si cigáro neubalím. Dřív se mi po jedněch lékách, který vyloženě zkusili předepsat, protože netušili co se mnou, nějak rozvinul syndrom neklidných nohou.. to jak někdo sedí a podupává si nebo třepe nohou je ještě relativně normální projev, blbý je pokud už je to tak neovladatelný, že to děláte i ve spaní a budí vás to nebo kvůli tomu nemůžete sedět/ležet, jak jsem je vysadila, rok trvalo než se to zklidnilo a teď už to mám jen občas (když si zahulím, když jsem ve stresu nebo naštvaná, ale každopádně mi to nedělá žádný problémy). Zajímalo by mě jestli někdo tady má zkušenosti taky s takovýma projevama.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:59 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 21

Zdarec,

najde se někdo, kdo by vyzkoušel konopí s červenou řepou?

Jde o to, že jsem si dal včera odpoledne malou dávku svého 80% konopného lihu (méně než si normálně dávám). Babča mi donesla zavařenou červenou řepu podle podobného návodu níže a tak jsem si pak po konopici dal polovinu jedné zavařovačky nastrouhané červené řepy. Nu, účinky byly velmi zajímavé, jiné než jsem normálně zvyklý. Ještě teď cítím, že jsem takový vláčný a miloučký.

Když tak to někdo vyzkoušejte jestli to má vliv na více lidí. Minimálně aspoň do sebe nacpete extrémně zdravou dobrotu

Recept na zavařovanou červenou řepu s křenem
Suroviny a jejich poměr
1 kg červené řepy
200 g křenu
500 g cukru
35 g soli
2 litry vody
170 ml octa

Postup
Neoloupané bulvy červené řepy uvaříme ve vodní lázni doměkka, což bude u větších kusů trvat až hodinu. Zatímco nám budou bulvy chladnout, nachystáme si nálev. Ten uděláme tak, že dáme do vody cukr, sůl a ocet, vše přivedeme k varu a tím je nálev hotový. Mezitím nám již řepa vychladla, a tak ji oloupeme a následně nastrouháme. To samé uděláme i s křenem, který poté s řepou promícháme. Tuto směs vložíme do zavařovaček, zalijeme nálevem, zavařovačky uzavřeme a po dobu 15 minut při teplotě 85 °C sterilujeme ve vodě, troubě či jiným způsobem.

edit: jo a ještě tam do nálevu přidává fenykl

Old Post 12-10-2016 v 11:51 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9932840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív