Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Životnost UFA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Životnost UFA Příspěvek č. 1

Zdravím,
zajímalo by mě zda máte někdo reálné zkušenosti s životností UFA. Jedná se mi přesně o výrobky společnosti Primaklima. Mám UFO 125 od této značky s regulací otáček a termostatem . Ufo jede prakticky nonstop a tak si říkám....škodí mu to, nebo neškodí? Nad čim dumu... zda mu mám dávat oddech aspoň v noci, třeba v režimu 15/15 dle analog. spínaček, nebo jestli je pro něj lepší aby jel pořád v kuse, protože mu třeba ty starty škodí víc, jak plynulej chod, atd... jaký máte zkušenosti Vy? taky mi přijde, že když na regulátoru stáhnu otáčky, tak sice dobrý..... výkon se zmenší ale zvuk zní strašidelně a taky mi přijde, že se pak přehřívá, přijde mi, že mu nejvíc svědčí nonstop provoz na 100%, otázkou ovšem je, jak dlouho to vydrží.
Díky za Vaše postřehy

Naposledy upravil Nijura 01-09-2015 v 19:46 PM

Old Post 09-08-2015 v 19:39 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 2

Rozhodne je lepsi, kdyz jede nonstop, nez kdyz bude startovat nekolikrat za den a tim myslim v radech desitek.. Jsou staveny na nepretrzity provoz, ale jak dlouho vydrzi, to ti nikdo nerekne. Muze vydrzet treba jeden den, ale muze frcet i treba 10 let... Mam ufo, taky 125mm primaklima,.jede v podstate nonstop a je stary cca 2,5 let.... Zatim vse v klidu a doufam, ze jeste dlouho vydrzi, pac to mam zaboxovany a nechtelo by se mi to rozebirat a znovu tam cpat jinej :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 09-08-2015 v 20:02 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3

Nejvíc mu dáváš zabrat, když fučí na plno do příliš malého vývodu.
Já už jsem jednou takhle oddělal prima klima... naštěstí mi ho vyreklamovali

And I'm stoned!

Old Post 17-11-2015 v 01:04 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 4

Mne PK 125 s regulací chcíplo asi po 2,5 letech a to jsem za tu dobu odjel třeba 4-5 kol :-(

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-11-2015 v 08:57 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7361270 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív