Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Ahoj!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bluemys
Nový Člen

Karma uživatele bluemys - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Ahoj! Příspěvek č. 1

Ahoj,

tak ted jsem si precetl uvitaci zpravu od carlos Dekuji za pekne privitani. Prvni prispevek jsem ucinil drive nez jsem tuto zpravu cetl, za coz se omlouvam Na grower jiz par mesicu koukam avsak anonymne, zaroven sleduju i zahranicni fora a snazim se tu i tam hedat vse co mi neni kolem pestovani jasne. Muj prvni pokus jsem uverejnil sem:


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75744

muj zajem o pestovni zacal tak 4 mesice zpatky kdy jsem nalezl v pytlicku anonymni seminko ktere jsem zasadil a chvili spekuloval jestli ho prenesu nekam do prirody a nebo zkusim pestovat pod dohledem.... no rozhod jsem se ze zkusim indoor. Koupil jsem CFL a zacal na nej svitit, pak mi zaclo vrtat hlavou co kdyz to bude samecek a tak jsem zacal zkoumat zda se da sehnat samicka, narazil na seedbanky a objednal jsem si feminizovana seminka, jen pro sichr, kdyz uz svitim at nesvitim zbytecne ano byl to samecek
jelikoz se jednalo o muj prvni pokus prosel jsem behem 14 dnu bourlivym vyvojem v tuto chvili sem v patym tydnu kvetu a cekam na sklizen... uz se tesim az vyupgraduju mou skrinku a hned se pustim do dalsiho experimentovani...


at vam to roste


mejte se!

Old Post 03-08-2015 v 16:08 PM
bluemys je offline   Profil uživatele bluemys   Find more posts by bluemys   Foto galerie člena bluemys   Click here to Send bluemys a Private Message   Add bluemys to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bluemys! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 2

Já teda určitě držím palce. Na začátečníka pěkný pokroky! Video se mi líbilo, je vidět že je dělaný internacionálně :-) Big fun!

Old Post 03-08-2015 v 17:57 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluemys
Nový Člen

Karma uživatele bluemys - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Mard
Já teda určitě držím palce. Na začátečníka pěkný pokroky! Video se mi líbilo, je vidět že je dělaný internacionálně :-) Big fun!


ahoj,

mockrat dekuju za pochvalu! Jsem zvedavej jak to dopadne

uzivej!

carpe diem !

Old Post 03-08-2015 v 18:09 PM
bluemys je offline   Profil uživatele bluemys   Find more posts by bluemys   Foto galerie člena bluemys   Click here to Send bluemys a Private Message   Add bluemys to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bluemys! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2022 - Ahoj - 1 odpovědí
21-03-2021 - Ahoj všem!! - 4 odpovědí
07-12-2019 - Ahoj zpět! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5967390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív