Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 97

Děkuji moc za rady

Old Post 16-09-2015 v 19:13 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nachtenzacht
Nový Člen

Karma uživatele Nachtenzacht - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 98

Cau , mam problem. Predevcirem jsem privezl rizky. z rw kostky slo videt maximalne 1cm korinek , u nekterych treba jen par mm z rw. Presadil jsem je do hliny a okamzite zacli umirat a cele si lehly a vadly. Pomalicku se zacinaji brchat , snazim se je kropit a zvlhcovacka jede na 100%. Ale jsou slabounke a hlina do ktere jsem je dal , byla pouzita i v predchozim kole,ale byla prolita nekolikrat jen cistou vodou a enzymama. tak rikam si ze by to mohl byt problem - vrchni listky zacali od spicky nektere odumirat , a zloutnout a jsou cele skroucene a malicke.... co delat? jsou to zatim 2 dny co je drzim na zivu. Objednal jsem pro jistotu novou hlinu a korenak. Byl bych rad kdyby se mi ozval nekdo zkuseny a mohl snim treba probrat par fotek... diky
edit: teploty OK , vlhkost se snazim co nejvic. Pod 75% pri svitu nejdu + kropim. Svetlo 400W utlumeno na 200W

Old Post 17-09-2015 v 13:10 PM
Nachtenzacht je offline   Profil uživatele Nachtenzacht   Find more posts by Nachtenzacht   Foto galerie člena Nachtenzacht   Click here to Send Nachtenzacht a Private Message   Add Nachtenzacht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eldak16
Nový Člen

Karma uživatele Eldak16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 6 

prosim poradte Příspěvek č. 99



zdravim a prosim radu
viz foto je to na jedne z 24 kousku,ale zacia se to delat uz na druhe. nevim jesli to s tim ma neco spolecneho ale obe dve jsou na stejne strane boxu, na strane kde je i pasivni pritah vzduchu. dekuji
Ps: 24 dni od přepnutí,hlína . Hawaii snow

Naposledy upravil Eldak16 17-09-2015 v 22:22 PM

Old Post 17-09-2015 v 21:06 PM
Eldak16 je offline   Profil uživatele Eldak16   Find more posts by Eldak16   Foto galerie člena Eldak16   Click here to Send Eldak16 a Private Message   Add Eldak16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eldak
Nový Člen

Karma uživatele Eldak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Dalsi foto Příspěvek č. 100



Dalsi foto

Všiml jsem si ze se "postižené" listy jakoby kroutí a schnou

Old Post 18-09-2015 v 12:28 PM
Eldak je offline   Profil uživatele Eldak   Find more posts by Eldak   Foto galerie člena Eldak   Click here to Send Eldak a Private Message   Add Eldak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Nachtenzacht
Cau , mam problem. Predevcirem jsem privezl rizky. z rw kostky slo videt maximalne 1cm korinek , u nekterych treba jen par mm z rw. Presadil jsem je do hliny a okamzite zacli umirat a cele si lehly a vadly.


No domnívám se že v tomhle je nějaký zakopaný pes. Ta hlína nebyla nějaká už použitá, šlo o nově koupený substrát? A po zasazení byl květináč se substrátem mírně zalit? Čistou vodou? pH bylo správné? Tohle vypadá jako kdyby kytka dostala těžký šok - například zalití silně kyselou vodou nebo silně slanou vodou.

Old Post 19-09-2015 v 08:31 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nachtenzacht
Nový Člen

Karma uživatele Nachtenzacht - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 102

Mard: Hlina z minuleho kola , takze pouzita. Zaleto bylo spravnym PH. Uz se pomalu brchaji,ale zacinaji po obvodu zloutnost listy a vevnitr zustavaji tmavsi. A na nekterych se objevuji fleky. Asi bude ve hline neco spatne a nelibi se jim to. Prolel jsem je jeste vodou a na to zalel mirne rustovym hnojivem a zalibilo se jim to,ale ta barva neni OK... nevim jestli jim neco chybi nebo pribejva. Jestli presadit do nove hliny nebo staci zacit hnojit. Podle novych listku to vypada na nedostatek zinku a horciku... zkusil jsem jim prilozit vice hnojiva a dodal korenak jeste... tak uvidim jak se zachovaji

Naposledy upravil Nachtenzacht 19-09-2015 v 10:53 AM

Old Post 19-09-2015 v 10:31 AM
Nachtenzacht je offline   Profil uživatele Nachtenzacht   Find more posts by Nachtenzacht   Foto galerie člena Nachtenzacht   Click here to Send Nachtenzacht a Private Message   Add Nachtenzacht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Nachtenzacht
Mard: Hlina z minuleho kola , takze pouzita.


No to 9 z 10-ti pěstitelů nedoporučuje :-(

Když mám šílenou nouzi o hlínu a potřebuji rychle něco zasadit, tak hodím do kýble potřebné množství hlíny, zaleji vodou až po okraj, nechám pár hodin máčet a pak to přefiltruji. A stejně se bojím že tam jsou nějaké soli a odpadní látky. Obecně se opravdu nedoporučuje znovu použít hlínu a zejména na sázení nových malých rostlinek. Použitou půdu lze využít například k dosypání hlíny do květináče.

A neexperimentuj moc, přílišnou péčí ty kytky spíš zabiješ! Doporučuji hnojit skutečné minimum a pořádně prolejt tu znečištěnou půdu čistou vodou se správným pH. Podle mne když tam jsou nějaké sole po předchozím hnojení z minulého pěstu, tak to může rozhodit šíleně pH. Změř si pH toho co vytéká ven po zalití čistou vodou a budeš mít jasnější představu co tam asi v té půdě je.

Old Post 19-09-2015 v 16:49 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nachtenzacht
Nový Člen

Karma uživatele Nachtenzacht - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 104

Kytky jsem nehnojil , jen jsem se staral o vlhkost atd.. ridim se pravidlem radsi min nez vic. Kdyz jsem pudu smichal s destilkou, mela 6.2 PH , a zaleval jsem PH cca 5.9. Ale asik si dam tu praci a bud to cele presadim , nebo poradne proleju...

Old Post 19-09-2015 v 18:30 PM
Nachtenzacht je offline   Profil uživatele Nachtenzacht   Find more posts by Nachtenzacht   Foto galerie člena Nachtenzacht   Click here to Send Nachtenzacht a Private Message   Add Nachtenzacht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 105

to je to samé bych řekl co to dělalo mě . .já
musel všechno vyhodit

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 19-09-2015 v 23:39 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nachtenzacht
Nový Člen

Karma uživatele Nachtenzacht - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 106

WAMParjan - taky jsi dal rizky do pouzite hliny ? Ja uz presadil do cisteho light mixu ale zustavaj zakrnele nove listecky , dam jim jeste par dnu snad se zbrchaj , jestli si nebudu 100% jisty ze jsou FIT tak je vyhodim at zbytecne nesvitim dlouho na mrzacky a rubnu nove no :-// Podminky maj myslim slusne , a dostali lehky postrik phytaminem.

Old Post 20-09-2015 v 22:06 PM
Nachtenzacht je offline   Profil uživatele Nachtenzacht   Find more posts by Nachtenzacht   Foto galerie člena Nachtenzacht   Click here to Send Nachtenzacht a Private Message   Add Nachtenzacht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViruS1337
Nový Člen

Karma uživatele ViruS1337 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 107

Zdravím, pestoval som na balkone keď bolo leto potom som rastlinu presunu pod lampu začali mi zomierať listy už asi 5 ich odpadlo teraz sa pozeram bližšie a su tam niaky zelený chrobaci a niake čierne bodky tiež proadte prosím tu su fotky : http://postimg.org/gallery/37b0b7nuk/

Old Post 23-09-2015 v 14:37 PM
ViruS1337 je offline   Profil uživatele ViruS1337   Find more posts by ViruS1337   Foto galerie člena ViruS1337   Click here to Send ViruS1337 a Private Message   Add ViruS1337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od ViruS1337
Zdravím, pestoval som na balkone keď bolo leto potom som rastlinu presunu pod lampu začali mi zomierať listy už asi 5 ich odpadlo teraz sa pozeram bližšie a su tam niaky zelený chrobaci a niake čierne bodky tiež proadte prosím tu su fotky : http://postimg.org/gallery/37b0b7nuk/


Dle mého soudu svilušky.

Old Post 23-09-2015 v 15:19 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 109



wtf????

c1. jako by byly mokré (26C)

6 měsíců bez jediného problému
Advanced nutrients ph perfect + obcas B52 ,voodoo juice

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Naposledy upravil Jointza 23-09-2015 v 20:43 PM

Old Post 23-09-2015 v 20:33 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 110


ahoj,potřebuji poradit co by to mohlo zapříčinovat

Critical z řezu
3. Týden květu
na růstu alga grow 3ml/l
na květu ze začátku hesi pk 13/14 1ml/10l + 2ml/l grow
pak jen jednou hesi pk 13/14 2ml/10l
kytka je volně v zemi v jámě cca 1m3 zahradní substrat +perlit ale určitě už dávno prorostla do okolní hlíny.

Za rady děkuju

Old Post 24-09-2015 v 08:17 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Obecné Co to je na listech? Příspěvek č. 111


Zdravim. Kamarad me pozadal zda by jste se nemohli mrknou na jeho tri listy ktere se mu objevili ve skřínce.
Zatim si myslí že je to od toho kdyz vyndaval kyticky ze nejakou zavadil o lampu ale rad by nejakou zkušenější radu. Díky předem

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 24-09-2015 v 09:25 AM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 112


DALSII

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 24-09-2015 v 09:26 AM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4982600 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív