Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60
Autor
Téma 
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 929

pHckem to nebude, 6,5 je u hliny stejne dobry jako 6, malo by bylo az 5,8 a moc by bylo az pH 6,8.....

spis to bude ta nevyvazenost zivin, nebo neni substrat dostatecne vyzraly/ulezely....

Old Post 20-02-2017 v 17:45 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 930

Takže asi propláchnout... a hnojiva přidat, nebo pokračovat v 5ml/litr Alga bloom?

Old Post 20-02-2017 v 22:36 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 931

Teoreticky ano. Záleží veľa od kvality vstupnej vody. Ak je na vstupe moc tvrdá voda s vysokým Ec a pridáš predpísané množstvo koncentrátu v ml, tak na celku sa to bude javiť, ako vysoké Ec - vyššie, než je predpísané. Ak ale budeš miešať podľa toho, čo ukáže Ec meter, tak to ,môže byť podvyživené a prejavia sa tam nedostatky na listoch.
Ak ideš hlinu, tak pH drž nad 6
ak hydro - čistý cocos. tak pod 6

Old Post 21-02-2017 v 06:05 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 932

Hele, mam filtr eSpring, v podstatě vychází čistá voda s ph okolo 6 a Ec 0.
Takže v takovej situaci je asi vpohodě jet podle tabulek co?
Díky moc

Old Post 21-02-2017 v 11:13 AM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 933



Zdravím, rostlinky rostou co jsem tu byl naposled a mám takový problémek s listy.
Spodní listy začaly žloutnout, čím to může být ?



Málo místa ? je třeba přesadit ? (vidím totiž spousy kořínků)
Nebo mám začít hnojit NPK hnojivem ?
Nebo je jiný problém ?

Teplota 26-29 Stupnu, 66 Vlhkost +

(Teplota brzy klesne z těch 29 Stupnu, dal jsem je dneska na nové místo aby měly dost prostoru, chybí mi tam odtah teplého vzduchu, a odrazová folie, do 3 dnů bude hotovo)
(Jelikoz jsou zluté listy cca 3 Dnem tak to tímhle pravděpodobně nebude)

Jinak ta zelená nádobka jak vidíte na fotkách je z pet lahve, samozavlazovaci kvetinacek mám s tím skvělé zkušenosti, nepřeleju, a přitom je půda stále vlhká.


Update: Přesadil jsem do větších nádob, uvidíme zda to bylo tím, rostlinka má ted více místa pro kořeny.

Naposledy upravil Mordrull 21-02-2017 v 14:18 PM

Old Post 21-02-2017 v 11:32 AM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 934


Tady je současný GrowBox, kterej do 3 dnů upravím.
(Odvod teplého vzduchu, přívod čerstvého vzduchu, odrazová folie)

Mimochodem tamto co není Konopí, je Chilli Paprička - Carolina Reaper (myslím že zatím nejpálivější na světě)

Old Post 21-02-2017 v 11:49 AM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 935



Nevim jestli sem ten pravej k radění, spíš bych jen řekl pár tipů k tvýmu vybavení, o samozalívacích květináčích sem ještě neslyšel, ale jedno na čem se tady na groweru shodli je, že kytky maj rády vlhké a suché období. Jelikož jsem taky nováček nedokážu ti říct jestli neustálá vlhkost je dobrá nebo špatná

A pak vidim že máš zvlhčovač od sencoru, taky sem ho měl a po zjištění že parní zvlhčování kytkám nedělá dobře, jsem ho vrátil a koupil sem Joycare s ultrasonickou/ultrazvukovou technologií při kterej to nevytváří páru ale malé kapičky vody.

Každopádně k těm listům... koukni se na tyhle stránky, podle nich se to snažim kontrolovat aspoň já

https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

a ještě nějaké obrázky, snad jsem pomohl
Good luck

Old Post 21-02-2017 v 16:06 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 936

Díky za radu Twinko.
Zatím jsem je přesadil do většich nádob zda se to nezlepší.
Kořínky se tam začaly hromadit jak vlasy na hlavě.

Možná bych se měl pomalu dívat i po hnojení NPK hnojivem které mám připravené, ale nevím zda je na to už vhodná doba, budu se tu muset v patřičném tématu poradit.
Díky za ty odkazy a fotky s nemocemi rostlin.

Old Post 21-02-2017 v 16:31 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 937

Twinko : Hodně dobrý obrázek si tu dal konečně něco kde je to pořádně vysvětleno

Old Post 21-02-2017 v 19:24 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 938

Sem rád, že jsem pomohl

Old Post 22-02-2017 v 22:24 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 939

Bump

Naposledy upravil Mordrull 23-02-2017 v 20:07 PM

Old Post 23-02-2017 v 15:46 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 940


Zdravim....tusim ze je to fosfor ? 3tyden kvetu ....objevilo se to zatim tak na 3lit3litech u jedne kytky ....

Old Post 01-03-2017 v 12:08 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 941

Zdravím, mám problém s listy, jsou žluté a žilky jsou nahnědlé, vypadá to na nedostatek manganu. Doporučíte mi nějaké hnojivo ? zatím použávam od Bioblizzu na Růst.

Old Post 06-03-2017 v 17:38 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Obecné fleky na listech Příspěvek č. 942



poraďte čim to je ze mam na listech take fleky už nevím co mam udělat. mam to v cocosu ph zálivky 5,0 a na výtoku 7,5!!!! ec mam 1,8 a na výtoku 1,4. už jsem je dvakrát prolil upravenou vodou a stale nic tak nevím děkuji za radu

Old Post 09-03-2017 v 19:02 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Re: fleky na listech Příspěvek č. 943

citace:
Původní příspěvek od petr153624
poraďte čim to je ze mam na listech take fleky už nevím co mam udělat. mam to v cocosu ph zálivky 5,0 a na výtoku 7,5!!!! ec mam 1,8 a na výtoku 1,4. už jsem je dvakrát prolil upravenou vodou a stale nic tak nevím děkuji za radu



nech to proschnout pak se vrhni na upraveni ph muze to byt prelite koreny nedychaji a bunecna stena se rozklada lampu dej co nejvyse a pak uvidis

Old Post 09-03-2017 v 19:23 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Re: Re: fleky na listech Příspěvek č. 944

a pouzij enzymy na proliti

Old Post 09-03-2017 v 19:32 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6825450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív