Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Notorious96
Nový Člen

Karma uživatele Notorious96 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 385

Jsou to automaty hodil jsem je hned do větších květináčů (5,7l).
Teplotu jsem měl okolo 30°C. Teď už je ustálená na 26°C
A holky jsou staré 9dní. A na obalu biobizzu je napsané že se má growem hnojit od druhého týdne v poměru 1ml/l. Myslíte že mám s hnojením ještě počkat?

Old Post 17-04-2016 v 17:59 PM
Notorious96 je offline   Profil uživatele Notorious96   Find more posts by Notorious96   Foto galerie člena Notorious96   Click here to Send Notorious96 a Private Message   Add Notorious96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Notorious96
Nový Člen

Karma uživatele Notorious96 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 386


Nemůže to být PADLI?

Old Post 18-04-2016 v 17:03 PM
Notorious96 je offline   Profil uživatele Notorious96   Find more posts by Notorious96   Foto galerie člena Notorious96   Click here to Send Notorious96 a Private Message   Add Notorious96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 387

ZDAR mam taky problem s listy mam box 120x120 .600w lampu .jedu NFT.hnojky metrop.ted tam mam 8ks mazar x mass.v rw kostkach 10x10.Mam osmozu.jedu podle tabulek .ph.5 az 6 snazim se 5.5 ale dost to lita.ec rust 0.6 kvet 1.2 az 1.8..Vzdy tak v 2tydnu kvetu mi to zacne zloutnout od velkych listu a delaj se hnede fleky ale kytka neumira jen je ztlumena.to znamena ze na konci je 0.5na W. Jo vlhkost 60% vypada to jako problem PH ale to drzim.nevite vo by to mohlo byt?????diky moc

Old Post 19-04-2016 v 15:53 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 388


Tkhle vypadaj listy

Old Post 19-04-2016 v 16:17 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 389

Čau, použitím vody jen z osmozy občas vzniká deficit některých prvků jako Mg nebo Ca, doporučuju namíchat vodu z osmozy s vodou z kohoutku aspoň EC 0,2 a pak hnojiva. Ta fotka je bezva

Old Post 19-04-2016 v 16:45 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 390

Dik zkusim to jeste mam jednu jyti na zkousku a ta mi dela jine fleky nevus co to je??

Old Post 19-04-2016 v 16:49 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 391

Dost by pomohlo to vidět.
Jinak příznaky přebytků a nedostatků živin v obrazech najdeš v Soft Secrets 4-2015.

Old Post 19-04-2016 v 16:58 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 392

Takove fleky a pak uschne

Old Post 19-04-2016 v 17:25 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 393

😂

Old Post 19-04-2016 v 17:30 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batytuta
Nový Člen

Karma uživatele batytuta - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 394



😂😂😂😂

Old Post 19-04-2016 v 17:33 PM
batytuta je offline   Profil uživatele batytuta   Find more posts by batytuta   Foto galerie člena batytuta   Click here to Send batytuta a Private Message   Add batytuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 395

Řeknu ti to z fleku nepouzivej osmozu ja mam vodu 0,6 a pohoda rezy v poho koření i při 1,2 ;0,6 je málo a nedrž se tabulek jeď dyl na mr1 postupuj 1 rust +počátek květu ,mix 1+2 střed ,poslední dva až tři týdny před proplachem mr2 a musí to být cajk
Taky mam osmozu a nevedlo to též k ničemu dobrymu.
Edit koukam to máš zestrikany něčím ze jo a ph drž 5,8 furt pět osm to že ho neudrzis a lítá zapříčiňuje osmoticka voda nejspíš

Old Post 19-04-2016 v 17:38 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 396

Ahoj,

mam takovy zacatecnicky dotaz, na ktery jsem tady nenasel odpoved. Pokud mam problem s listy, tak vetsinou tapu, co to je...prtze mi prijdou pruvodni znaky daneho problemu hodne podobne. Nicmene nedostatek fosforu jsem posledne poznal, uspech A ted otazka: pokud rostline dodam prvek, ktereho ma (dle jejiho zjevu) nedostatek...a uz ma nektere listy "postizene"...jak se bude ten stary list chovat dale? Chapu to tak, ze nove listy uz by problem mit nemely, ale co ty stare? Zastavi se ten problem, nebo jsou zbyvajici ziviny z tech poskozenych listu kytkou vysaty a pak je kytka odhodi? Jde mi o to, abych mel jistotu, ze jsem problem zazehnal. Prtze nove listky jsou OK, ale u tech starych se mi zda, ze problem stale, byt jen nepatrne pokracuje... Diky vsem znalym

Old Post 20-04-2016 v 13:46 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 397

citace:
Původní příspěvek od pankytka
Ahoj,

mam takovy zacatecnicky dotaz, na ktery jsem tady nenasel odpoved. Pokud mam problem s listy, tak vetsinou tapu, co to je...prtze mi prijdou pruvodni znaky daneho problemu hodne podobne. Nicmene nedostatek fosforu jsem posledne poznal, uspech A ted otazka: pokud rostline dodam prvek, ktereho ma (dle jejiho zjevu) nedostatek...a uz ma nektere listy "postizene"...jak se bude ten stary list chovat dale? Chapu to tak, ze nove listy uz by problem mit nemely, ale co ty stare? Zastavi se ten problem, nebo jsou zbyvajici ziviny z tech poskozenych listu kytkou vysaty a pak je kytka odhodi? Jde mi o to, abych mel jistotu, ze jsem problem zazehnal. Prtze nove listky jsou OK, ale u tech starych se mi zda, ze problem stale, byt jen nepatrne pokracuje... Diky vsem znalym


Ahoj, je to jak rikas, nove listy ok a stare se nezregenerujou. Bud se zpomali jejich poskozeni a nebo uplbe zastavi. Ale nespravej se. Takze bych na tvem miste nemel sttach pri ztrate tech jiz poskozenych...

Old Post 20-04-2016 v 14:13 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 398

citace:
Původní příspěvek od Notorious96
Nemůže to být PADLI?


Nemuze a rozhodne neni. Je to problem s prijmem nejakyho prvku. Nejcasteji to vznikne pri zaliti zalivkou se spatnym pH.

Old Post 20-04-2016 v 14:15 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od Balon


Ahoj, je to jak rikas, nove listy ok a stare se nezregenerujou. Bud se zpomali jejich poskozeni a nebo uplbe zastavi. Ale nespravej se. Takze bych na tvem miste nemel sttach pri ztrate tech jiz poskozenych...


Ahoj,

takze jestli ti rozumim spravne, tak i kdyz doplnim prvek, ktery tam chybel, tak to poskozeni na tech jiz poskozenych listech muze jeste lehce pokracovat, jo? prtze se mi zda, ze ty poskozeny listy uz odchazeji jinak..tj. skrvny se nerozsiruji, ale list jako takovy zacina ztracet zelenou barvu a objevuje se zluta. Proto jsem se ptal na to "vycucnuti" zbytku zivin z poskozeneho listu rostlinou. Cetl jsem taky nazor, ze ty poskozene listy je lepsi ostrihat, prtze pry kytka na jejich zachranu vydava energii? Pak tedy...je lepsi to ostrihat rovnou, anebo to nechat prirozene dojet, tj. kytka si vezme zbytek zivin z listu, list zezloutne a pak je konec?

Old Post 20-04-2016 v 15:57 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Dotaz Prosím o pomoc s kytkou Příspěvek č. 400



Zdravím všechny. Potřeboval bych pomoc, ohledně listů.
Kytky jsou asi ve 3 týdnu květu. PH na výtoku je 6,7. EC mi ukazuje 323x10.

Kytky jsem hnojil v růstu alga grow, v květu jedu alga bloom.

Myslel jsem si že je to nedostatek dusíku, tak jsem včera udělal silnější roztok o trochu, a prolil květináč dnes ráno byly kraje listů spálené od hnojiva, tudíž musím teď jet jen vodu.

Kytka žere 1.5L vody a zalévám to ob den. Květník je další den úplně proschnutý, nevím proč má takovou spotřebu ...

Čím mám kytku zachránit ? od spoda všechny listy opadaly, a jsou tam jen malé paličky .... a listy takhle zežloutnou a trohu zrůžoví. Už to pokračuje nahoru směrem k velkým palicím.

Old Post 21-04-2016 v 07:22 AM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5638960 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív