Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdar a sílu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Hydroponie Zdar a sílu. Příspěvek č. 1

Hoj všem,
pro představení tu naťukám o sobě pár písmen. Začínal jsem s pěstem na balkóně AF a nějakými no name semeny. Letos poprvé jsem vyzkoušel out v přírodě. Na výsledky si budu muset ještě počkat. Vzhledem k tomu, že rád zkouším nové věci tak bych chtěl letos vyzkoušet rozjet i skříň. Vybráno mám DS II 120x120, 2x90L kalfas, hnojky od JIDB, světlo 250w růst 600w květ, odtah TT125, pacháč asi home made, ofuk hurricane 18cm, vzduchovadlo ACO 308 Hailea. Teď už to jen nakoupit sestavit a vybrat model. Na začátek bych chtěl vyzkoušet řezy a podle toho jak to půjde si časem vytvořit matku a být tak soběstačný.

Veškeré rady a nápady na vylepšení rád uvítám.
A ať se vám daří.

Žij a nechej žít...

Old Post 09-07-2015 v 11:24 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2013 - zdar a sílu !! - 0 odpovědí
20-05-2012 - Zdar a sílu v pěstu :D - 0 odpovědí
14-04-2012 - zdar a silu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2277540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív