Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Odvlhčovač vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Odvlhčovač vzduchu Příspěvek č. 1

Ahoj ve spolek,

chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s odvlhčovači vzduchu, vlhkost se pohybuje okolo 60 - 70 % v případě brutálního větrání, což díky venkovním teplotám jde někdy na večer se dostanu maximálně na 50%

Myslíte že odvlhčovač na 3000 - 4500 pomůže? Máte zkušenosti? Nerad bych vyhodil peníze za takovou chujovinu

Snížím tím vlkost třeba i na 30% případně ? běží vám odvhčovač nonstop nebo stačí to zapnout na hodinku?? Vytváří nějaké teplo? Velké množství hluku např v porovnání s ofukem

Jde s tím vůbec vlkhost regulovat? Myslím nějak rozumně

Věci tipu ceresit jsou takové šidítko, které stačilo pouze na zimu, kdy je sucho a není potřeba moc redukovat vlhko.

Ideálně kdyby někdo řekl s jakým přístrojem je spokojený.

Děkuji za rady

Old Post 05-07-2015 v 10:18 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 2

Čau já mám odvljcovacku důracem hučí jak vetrak a snížit vlhkost de na naximum35%bezi mi v noci kdy je vlhkost visi ale teď bych radši volil klimatizaci s odvlchcovacim rezimem stojí cca 7000

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 05-07-2015 v 10:58 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 3

Máš tu odvlhcovacku zaplou nonstop, nebo stačí na chvilku zvladnenapř 10% za hodinu?

Old Post 05-07-2015 v 11:53 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 4

zdar, mam konkretne http://odvlhcovace-vzduchu.heureka....fikace/#section jenom jsem ho nasel nekde levneji ve sleve asi za 3700,- a funguje super, nevyhoda ovsem je ze trochu huci a taky docela topi (normalne mam v boxu do 30 stupnu, po zapnuti odvlhcovace az 35), takze ho nemuzu mit primo v boxu ale mam ho v mistnosti kde jsou stany + mam jeste jeden malej tenhle: http://odvlhcovace-vzduchu.heureka.cz/conrad-0_25-l/ a ten mam primo v boxu vzdycky na kvetu a vlhkost nejde nad 30%, takze rozhodne doporucuju nejlepsi varianta ten malej dovnitr a hodne vetrat, nebo holt koupit jeste ten velkej do pokoje... a ta mala odvlhcovacka zere jenom par W takze ji nechavam bezet nonstop, ta vetsi uz zere 250w, tu zapinam jenom na noc obcas

Old Post 05-07-2015 v 14:21 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 5

Jo raději už nějakou klimatizaci, jak ještě sráží vlhkost. Teď by se mi klimatizace šikla, na příští léto nějakou pořídím do osmi tisíc.

Old Post 05-07-2015 v 20:05 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 6

Děkuji za rady aspoň do toho nejdu naslepo,

asi koupím https://www.alza.cz/guzzanti-gz-591-d2361528.htm a doufám že to pomůže... Na klimatizaci nejsou penízky doufám že to moc topit nebude

Old Post 07-07-2015 v 06:41 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 7

V podstate to je dobra volba. Z meho pohledu je nutne, aby v uzavrene mistnosti mela odvlhcovacka vykon alespon 10L/den, aby bylo mozne nastavit relativni vlhkost, pri ktere se sepne kompresor a odvhcovacka zacne pracovat a aby mela moznost vyvodu kondenzatu do nejake jimaci nadoby (ty 2-3L jsou rychle plne).

Ja mam tohle a spokojenost: http://odvlhcovace-vzduchu.heureka....a-comfee-md-10/

Old Post 07-07-2015 v 10:52 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 8

Muzete sem pls napostovat co mate doma za klimosky? dival sem na na web a si neco takovyho co? https://www.alza.cz/clatronic-cl-3542-d1182951.htm

Kvalita predevsim!

Old Post 07-07-2015 v 11:13 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

Guzzanti jsem vymenil za Delonghi DDS 20 a max spokojenost a jak pise kolega Spachal je opravdu vhodne to napojit hadici na nejaky odtok. Ja mel ve sklepe +- 90% vlhkost coz je na kvet vylozene nevhodne, navic mi vlhkem zacinala opadavat omitka. za dva dny jsem to srazil na +-60% a to uz se da )

Old Post 08-07-2015 v 19:44 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10

Tak už je doma za včera to odšťavnilo skoro 2,5 l za 11h provozu, uvidíme jak vlhkost poleze dolů, zatím 50% ale nechci aby to žralo nonstop elekřinu. Snad vysuším prostor a pak bude stačit zapínat jen na hodinu nebo dvě k udržení pod 40% ..

Old Post 09-07-2015 v 12:00 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

já váham jestli klimu (ale splitovou) nebo odvlhcovacku Einhell NLE 20E , výtok mrdnout do 50l plastového barelu. Lepsí by byla klima ale jednak prachy, další vec musel bych prerusit pest, vsechno poskládat , zavolat firmu co to udela a pak zas od znova...s kytkama ani tak problem neni, problem je v mistnosti, plesniví mi zdi. kdyz odjedu tak mám moznost nechat otevreny okna na vetracku (bytmi ground floor) nebo zavrit a mít v tom pokoji pak jak v jungli.

Old Post 04-05-2016 v 12:26 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 12

Jsem asi z jinýho vesmíru, vždycky řeším opak a to, že mi 50% RH v květu nepřijde jako zrovna ideální, když vidím ty zrohovatělý listy
Plíseň nikdo nechytí, když má kvalitní ofuk.
Ne při 70%

And I'm stoned!

Old Post 25-05-2016 v 15:10 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
Jsem asi z jinýho vesmíru, vždycky řeším opak a to, že mi 50% RH v květu nepřijde jako zrovna ideální, když vidím ty zrohovatělý listy

Při vyšší vlhkosti dost klesá obsah THC v trichomech.

Old Post 26-05-2016 v 07:17 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-12-2018 - Vysoká vlhkost - odvhlčovač vzduchu - 7 odpovědí
21-09-2017 - Jaky odvlhčovač vzduchu?? - 1 odpovědí
22-10-2014 - výměna vzduchu - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2249780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív