Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoorex 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
RicmondZeSla
Nový Člen

Karma uživatele RicmondZeSla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 10  

Obecné Outdoorex 2015 Příspěvek č. 1




Zdravíčko přátelé,
nastala ta pravá chvíle a já se rozhodl , že se přidám mezi moudré hlavy tohoto foora a podělím se s vámi o svůj další out.... Několik sklizní jsem již úspěšně dokončil, tak myslím, že se nemám zač stydět.... Každopádně pos.rat se můžu vždy vše ....

Grower, je můj dlouholetý rádce v pěstování . Měl pro mě obrovsky přínos jak v out. tak in. ..... tkže velký dík všem .



Posadka:
6 cream caramel (af) - sweet seed - nádherný semena, 3+1 zdarma ouu
3 early skunk- natural seeds
3 critical + - natural seeds
3 auto ultimate (af) - dutch passion - 750 .. 3 semena cejtim v kostech, ze to bude lux. weed

Dobrých jižních míst na pěknou zahrádku stále ubývá a čoorky jsou všude ... proto je více Af...Něco květníky ..zbytek zem...

chtěl sem zkusit něco nového .. tkze ani jeden mdel jsem ještě neměl tu čest pestit ......Nejvíce se osobně těším na autoultimate ,,



Budoucí hnojky :

Rust- biobizz grow nebo delam svuj mix. davam koprivy a trochu slepičaky, celkem se mi to osvedcilo.
Květ- vetsinou leju jen biobizz bloom bo plagron
Konec - final solution

Doufám že se grow bude líbit.. Budu velice rád za každou užitečnou radu.




No tak at vam i mě holky rostou a jdem na to.

život není krásný ....

Naposledy upravil RicmondZeSla 12-04-2015 v 21:48 PM

Old Post 12-04-2015 v 19:24 PM
RicmondZeSla je offline   Profil uživatele RicmondZeSla   Find more posts by RicmondZeSla   Foto galerie člena RicmondZeSla   Click here to Send RicmondZeSla a Private Message   Add RicmondZeSla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RicmondZeSla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RicmondZeSla
Nový Člen

Karma uživatele RicmondZeSla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2



No holky sem dal 8. 4. klíčit , ale musel jsem je zasadit az dnes dopol., nic se nestalo klíčky byly uplně v poho. jen to byla mrtě piplačka při sázení, ale mise splněna

Jako každý rok jsem je zasadil do spodků od pet. lahví cca 1L ...zhruba do půlky, jak poroste budu dosejpat...

Substrát klasika PrimaFlora s jemnou strukturou pro výsev a množení + perlit
Dále jsem seňoritám spíchnul fajnovej předpěst boxík se 125w úsporkou .. ...ptže za oknem se mi vždy hodně vytáhly a byly fest na očích, tak jsem skusil změnu ....

život není krásný ....

Naposledy upravil RicmondZeSla 12-04-2015 v 21:38 PM

Old Post 12-04-2015 v 20:37 PM
RicmondZeSla je offline   Profil uživatele RicmondZeSla   Find more posts by RicmondZeSla   Foto galerie člena RicmondZeSla   Click here to Send RicmondZeSla a Private Message   Add RicmondZeSla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RicmondZeSla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RicmondZeSla
Nový Člen

Karma uživatele RicmondZeSla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3





Zdarec všici .. no tak memši aktualizace je tu, 16 den rustu a docela v poho . .....100% klíčivost.. .... uz to chce ven, ale pocasi je k.rva, radši počkám. Posádka se trochu rozrostla o 2 CC o tyden pozdeji nez zbytek, ale neni to lautr poznat a uz ani nevim ktery to byly mam tam este 2 sweet chase F2 jen pro srandu k baraku + rezy kámoše..


AF- ty CC docela dobry rostou jak z vody ale nicim este neprekvapily...ale ty Ultimat. sou o dos lepší tmave zeleny a krasne sazej patra to budou pecky ...

Fem- C+ a ES jsem poštípal zatíím na oko lepší ten ES ale tim nerikam ze C+ je horší..roustou paradně

Fotky - 1 foto - 8 den
- 2 f - 12 den
- 3 f- 16 den



No díky fajne lidem na GR. jsem objevil super řešení zalivky květníků. Na palerma , které hodlám letos vyzkouset.

http://www.synsy.cz/shop/blumat-nas...t-lahev-xl.html


Tak ať vám rostou

život není krásný ....

Naposledy upravil RicmondZeSla 29-04-2015 v 17:04 PM

Old Post 28-04-2015 v 18:46 PM
RicmondZeSla je offline   Profil uživatele RicmondZeSla   Find more posts by RicmondZeSla   Foto galerie člena RicmondZeSla   Click here to Send RicmondZeSla a Private Message   Add RicmondZeSla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RicmondZeSla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

Zainvestuj pár KČ a kup si pořádné květináče. Ty průhledné petky jsou naprd. Ať se daří! Jinak hezký slečny.

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 17-05-2015 v 15:54 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RicmondZeSla
Nový Člen

Karma uživatele RicmondZeSla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 10  

Obecné Příspěvek č. 5





Zdravíčko přátelé , po delší době menší up.
takže ty sadbový květníky příšte koupím nebyl čas a ani nálada prostě sem se na to vysr.l
no tak holky se rozutekly , a daří se docela dobře mohlo by bejt ale líp . Zklamal mě ten caramel bud sem neco posral nebo to tak ma bejt. Jsou malý (v květníku jdou lepší) a docela řidky ale hulit to pude Zato ten ultimate to je pecka krasne to roste i vejška v poho a hlavne ty pááááálky jsou fakt top. jsem zvedavej na výnos ...mohu vřele doporučit..
Přišel jsem taky o jeden caramel asi srnka takze posadka se zmensila.

1foto misto v rakosu
2foto u lesíka
3foto u lesíka no. 2 zbytek caramel
4foto sranda doma


ať to roste

život není krásný ....

Naposledy upravil RicmondZeSla 20-06-2015 v 19:12 PM

Old Post 20-06-2015 v 18:53 PM
RicmondZeSla je offline   Profil uživatele RicmondZeSla   Find more posts by RicmondZeSla   Foto galerie člena RicmondZeSla   Click here to Send RicmondZeSla a Private Message   Add RicmondZeSla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RicmondZeSla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RicmondZeSla
Nový Člen

Karma uživatele RicmondZeSla - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 10  

Obecné Příspěvek č. 6






Zdravíčko panstvo čas nadešel AUltimate byl co k čemu , neváhal jsem . Proč čekat na všudypřítomnou plíseň.

No jestly jsem dobře počítal tak 12.4 sadba .....6.7 kosa = 86 Dní Banka udává 70

Výnos ? pro nekoho málo , pro mě stačí (asi 30g bestak ) Ale vypadá to gut a voní ješte líp...

Dnes sem dokosil vetšinu caramelu a jeden AU (plíseň vymr.ana ..či) ale bííída... :/ , očekával jsem asi víc fota dodám ......

Zítra obšlápnu poslední nej. flek 2 caramely a poslední Top AU

Last foto sranda doma

Ať to roste

život není krásný ....

Naposledy upravil RicmondZeSla 13-07-2015 v 20:17 PM

Old Post 13-07-2015 v 18:25 PM
RicmondZeSla je offline   Profil uživatele RicmondZeSla   Find more posts by RicmondZeSla   Foto galerie člena RicmondZeSla   Click here to Send RicmondZeSla a Private Message   Add RicmondZeSla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RicmondZeSla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4024540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív