Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování alá kukuřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 241

Kdo ví Třeba sklidí, v pulce září a nebo taky ani v pulce října nebudou zdaleka dozrálé...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-05-2015 v 23:00 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 242

tuffgong1 : V loni bylo na konci září už pozdě, alwe to sem je nepěstoval já
Vůbec netuším, co by to mohlo být za druh, pošlu sem asi pár foto, tak poradtě
Díkes

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 02-05-2015 v 10:26 AM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 243

No fotky moc nepomůžou, spíš se zeptej člověka ktery to už pěstoval, ať ti řekne kdy to sklízel :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-05-2015 v 11:10 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
No fotky moc nepomůžou, spíš se zeptej člověka ktery to už pěstoval, ať ti řekne kdy to sklízel :-)

Hele já jsem nějaký no name pěstoval. Sklízel jsem to cca na konci září lol

a.

Old Post 02-05-2015 v 12:29 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 245

Ten to ale měl na zahrádce za domem na konci září bylo pozdě, ale taky se o ní vůbec nestaral, měl to jen tak, že k němu naky ty seminka přišli
Já to budu mít v kukuřici, tak snad to bude brzo aby JZdáci nebyli rychlejší
Až bude mít corn metr-možná mín, tak je tam lupnu, 3 pole, po 2 kytkách plusminus
Až budu mít na konci srpna naky květy jistý, tak otrhám, a 1 kytku tam chci nechat co nejdýl a uvidím

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 02-05-2015 v 13:00 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 246

Sloučeno s původním tématem, ať tady nemáme hokej.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 02-05-2015 v 22:38 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Obecné Pěstování v kukuřici 2015 (Rady,tipy,triky)!! Příspěvek č. 247

Tak pište ) už jste letos vysadily? Nevíte někdo kdy se letos
bude sklízet kukuřice? V kukuřici jsem zasadil poprvé.. Můžete mi napsat nějaké triky,tipy,navody,rady jak něco nepokazit atd. DÍKY Groweři

Naposledy upravil jurkvic 27-06-2015 v 16:57 PM

Old Post 23-06-2015 v 12:07 PM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 248

Už někdo letos sadil?

Old Post 23-06-2015 v 17:23 PM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3dm4n
Stálý Člen

Karma uživatele R3dm4n - 96% PěstitelskáKarma uživatele R3dm4n - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 249

Nechcem tu napísať blbosť,ale mam dojem že všade to je inak .. treba si zistiť hlavne či sa pestuje ako krmna kukurica ... ta sa necháva aj do októbra ,možno dlhšie ... alebo sa pestuje kôli klasom ... každopádne keď si si neni istý by som to rozhodne neriskoval


Outdoor 2011

Old Post 09-08-2015 v 19:59 PM
R3dm4n je offline   Profil uživatele R3dm4n   Find more posts by R3dm4n   Foto galerie člena R3dm4n   Click here to Send R3dm4n a Private Message   Add R3dm4n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 250

Co mysliz podle šíření témat s datumem 2015 ve fotogalerii pod sluncem bych řekl ze možná jo

Old Post 15-08-2015 v 15:16 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 251

Můžu kytku z kukuřice před mlácením přesadit ?

Old Post 20-08-2015 v 11:29 AM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bennyykl
Nový Člen

Karma uživatele bennyykl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 252

[účet odstraněn]

Old Post 02-09-2015 v 12:56 PM
bennyykl je offline   Profil uživatele bennyykl   Find more posts by bennyykl   Foto galerie člena bennyykl   Click here to Send bennyykl a Private Message   Add bennyykl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 253

Taky jsem chtěl jít do kukuřice ale naštěstí jsem nešel. Mé podezření se potvrdilo, sedláci vše sešrotovali na siláž. U nás v okolí není jediné pole s kukuřici na semeno. Snad příště ;-)

Old Post 08-09-2015 v 21:37 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 254

Ahoj, jestli zemědělci budou sklízet na siláž nebo na zrno velmi často záleží jestli je v blízkosti bioplynová stanice. Dnešní doba hold nabízí, aby se plodiny pěstovaly, pro výrobu elektřiny :-D Silážovaná kukuřice je jedna z nejlepších pochoutek takové bioplynové-stanice.
Hezký podzim!

Old Post 01-10-2015 v 08:54 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 255

Podílím se o svou zkušenost.
Pěstování v kukuřici je bezva kdyz víte, kdy přesně se bude sklízet( nebudu řešit záležitosti typu kukuřice na semeno, na silaz a další účely, protoze pokud se v tom clovek nevyzná, je zbytecne to rozebírat) ( od pracovníků z družstva pod které pole spadá, atd), a nebo když máte pole blízko baráku a slyšíte kombajny( což byl muj případ). Sadil jsem dvakrát ( kvůli mojí nevědomosti o postřicích)- první sazenice šli po prvním postřiku úplně do háje, takze doporučuju sadit až v druhé polovině června ( clovek ma cas si doma předpěstovat a neni pak tolik práce udržet malinkaté klony, či ještě hůř- sotva vyklicene semínka při životě), pak je menší pravděpodobnost postřiku a uhynu kytek.
Dalsi poznatek je nesadit víc kytek k sobě- az byla kukuřice velká, sam jsem mel problém všechny své pole najít, coz logicky nenahraje do karet ani ,,nezvaným hostům".
Dal bych poradil vysoké modely zastrihavat- preci jen je lepší mít kytku která ma 150cm a sklidite ji, nez kytku která ma tri metry a trčí z kukuřice jak telegrafní sloup.
Hnojit na rust je dle mého zbytečné- pole je dostatečně predhnojeno pro kukuřici, ale to je na vkusu každého zvlášť.
Dál bych doporučil podivat se kolem okolí kde budete sadit- myslivecke posedy, stozary vysokého napětí ci stromy na které se da vylézt a je z nich krásný výhled na pole taky přece moc nepotřebujete.
Toť vse co mě tak nějak z loňska napadlo jako stěžejní.
Snad jsem aspon trochu pomohl, ackoli jsou to informace opakovane neustale kolem dokola..At Vam to roste

Žij a nechej žít

Old Post 05-04-2016 v 08:16 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 256


Na Mapy.cz jsou letecké snímky z minulého léta ( alespoň z mojí lokality).
Kdo jste měl minulý rok pole v kukuřici, jde pěkně vidět.

Na snímku je moje s automatama .

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 16-05-2016 v 15:07 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
01-06-2015 - kastrace kukuřice - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3158270 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív