Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování alá kukuřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Dotaz Kukuřice Příspěvek č. 225

Zdarec, jsem tak trochu v pasti a nevím co s tím. Mám kytky v kukuřici ale už teď jsem si tak trochu jistej že nestihnou dozrát. Má smysl je ještě teď přesazovat než začnou kvést nebo to risknout a nechat je tam? Myslím že když to risknu tak moc dlouho nepokvetou. Jsou velké 120 - 150 cm. Díky za každou radu

Old Post 29-07-2013 v 18:51 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 226

Hlína na poli je ted už hodně tvrdá a u takto velkých kytek potrháš docela hodně kořeny, tak počítej tak dva týdny denodenního zalívání, k tomu trochu kořen. stimulátoru, jinak to nedají. Přesazoval jsem i větší kytky, ale je to fakt fuška a v tomto počasí ..... , všechny větve směrem dolů, přijdeš o všechny větší listy, budou bojovat o přežití. Na začátek květu by se už snad mohly tak nějak vzpamatovávat, ale záleží co jedeš za model, tzn. kdy začnou kvést. Pokud máš kam, tak jich pár přesaď a sám uvidíš, ale počítej i s nejhorším

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 29-07-2013 v 19:56 PM

Old Post 29-07-2013 v 19:09 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 227

jestli je to kukurice na zrno a ne na cele stangle tak co ma dozrat dozraje jestli to teda neni nejaka super rychla kukurice na zrno made in china bo taak :-)

Old Post 29-07-2013 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 228

Kukuřice made in china Tak toho bych se doopravdy nebál. Kukuřice je spousty druhů od velmi ranné siláže až po pozdní zrno, ale na tom až tak nezáleží. Pokud má družstvo splnit nějaký plán ve výnosu a ten třeba na siláži nebo bioplynu neplní, tak pokosí i pozdní zrno na siláž nebo bioplyn už v září. Nakrmit dobytek má prioritu a štědré dotace od státu za ekoenergii taktéž

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 30-07-2013 v 09:28 AM

Old Post 30-07-2013 v 05:53 AM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 229

Ještě smysl určitě sázet má, ale kopat díry bych ted nechtěl. Pokud tam nepršelo je nutnost sebou vzít vodu.

Old Post 30-07-2013 v 08:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JabaDuba
Stálý Člen

Karma uživatele JabaDuba - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 230

Já přesazoval kytku +- metr a půl vysokou, ze skleníku pod lampu, někdy mezi začátkem až půlí květu.
Bral jsem to tak 15-20cm do stran, dolů tak 30.. a kytka si toho skoro nevšimla bylo to AK47

Hello, I'm signature virus, help me
to spred, by coping me into your
signature.

Old Post 30-07-2013 v 09:24 AM
JabaDuba je offline   Profil uživatele JabaDuba   Find more posts by JabaDuba   Foto galerie člena JabaDuba   Click here to Send JabaDuba a Private Message   Add JabaDuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 231

no je to jack 47 (jack h. + ak 47), mám kámoša kterej se zná s lidma ve statku takže už jsem ho zaúkoloval ať to zjistí a kdyžtak to asi risknu a skusím to přesadit. Jinak díky za všechny odpovědi

Old Post 30-07-2013 v 12:23 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 232

Ahoj, ted jsem resil, ostatne jako spousta z nas, zda je kukurice na zrno ci silaz. Jednak se to teda da poznat podle hustoty seti, ale pokud se chcete pod nejakou sikovnou zaminkou (vypracovavate nejaky skolni projekt, poradate orientacni beh, chcete pristat balonem a tak...) informovat primo u zemedelce, je treba nejdrive zjistit kdo pole vlastne obhospodaruje.

Zkusil jsem tedy sepsat par informaci a odkazu ktere by vam mohli pomoct.

Nejdriv me napadlo hledat na katastru nemovitosti (http://nahlizenidokn.cuzk.cz/), zde jsou volne dostupne informace o vlastnicich parcel. To nam ale bohuzel prilis nepomuze, protoze jako jediny kontakt je uvedena adresa. Je treba patrat dal, pole byva vetsinou na vice parcelach s ruznymi vlastniky. Ted muzete zkusit registr zivnostniku (http://www.rzp.cz/), když projedete vsechny vlastniky, je docela pravdepodobne, ze nekdo z nich podnika, proto se da vice infomaci (telefon, web firmy, email...) dohledat tam.

Ted mate tedy kontakt na vlastnika pudy, s nejvetsi pravdepodobnosti on sam pole neobdelava, ale jen ho pronajima nejakemu zmedelci, tady uz musite zapojit socialni citeni a pod nejakou zaminkou (resilo se to tusim vyse v tomhle foru) ziskat kontakt na konkretniho zemedelce hospodariciho na "vasem" poli.

No a pokud to chcete zjednodusit, zjistil jsem, ze existuje Verejny registr pudy (http://eagri.cz/public/app/lpisext/lpis/verejny/), velmi sikovny pomocnik, da se tam zjistit rovnou zemedelec/druzstvo. Dal uz to zase zavisi jen na tom, jak se sikovne zeptat.

A samozrejme, je tu i moznost ptat se osobne lidi, hlavne v okoli vesnic mivaji povedomi o tom kdo kde hospodari...


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Naposledy upravil iabek 09-07-2014 v 13:00 PM

Old Post 09-07-2014 v 09:53 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubenc_
Nový Člen

Karma uživatele lubenc_ - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5  

Útěk z kukuřice určenou k siláži :D Příspěvek č. 233

Zdravím všechny,
Tak věc se má tak, že mám v kukuřici, o které mi kamarád zjistil že je určená pro kravky, 4 kytičky a to jednoho Passiona a 3x Frisian Dew. Co byste radili ? Je možné že kytky stihnout dozrát před sklizní kukuřice coz by melo byt někdy v září( zemědělci tady jeste nemaji presný termín sklizne, ja počítam od druhe poloviny září ze budou sklizet) ? Passion by to mohl stihnout co sem tak tady sledoval. A jeste se chci zeptat jestli nekdo kytky presazoval? Jestli to má smysl vůbec..
Děkuji každému za radu a (S)mějte se !

Old Post 11-08-2014 v 19:48 PM
lubenc_ je offline   Profil uživatele lubenc_   Find more posts by lubenc_   Foto galerie člena lubenc_   Click here to Send lubenc_ a Private Message   Add lubenc_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 234

Zdar, heleď s tímhle bojuju pořád, dá se říct že 99% veškeré kukuřice v okolí XY km kolem mě se sklízí v září. Začínají velmi pravidelně kolem 14.9. a končí do 1.10. maximálně a to opravdu maximálně. Jen zřídka kdy se mi stalo, že jsem viděl ještě v říjnu kuku na poli. Pohybuju se ve výškách kolem 500m n.m

Ty modely co tam máš dozrávají zhruba 30.9. - 7.10.
Passion#1 jsem jel dlouho, v kuku ho beru většinou od 21.9. protože mám extrémní strach že ho posekají. Pokouřit to jde docela v poho, ale rozdíl oproti Passionu z normálního pole sklizeným 7.10. tam prostě je. Zvášt na spodních větvích...
Frisian nevim, většinou byl hotový trochu později než Passion, tak asi tak.

Ad stěhování - musel bys vykopat nesmyslně velký množství hlíny s kořeny a stejně jich hroznou spoustu urveš. Někam to teda přeneseš a zahrabeš, ok, kytka nebude nějakou dobu (v závislosti na objemu zbylých kořenů) růst, rozhodně se jí nebude dařit a obecně to prostě není v týhle fázy jejího života vůbec dobrý nápad. Energii nutnou na přesazení bych se asi spíš snažil investovat do podchycení toho abys věděl že kombajny už vyjely a mohl na to pružně reagovat.
Holt kukuřice je svině, roste to krásně, ale kolikrát se v ní člověk šeredně spálí.
Tak přeji ať to sklidíš ty a ne kombajny.

MF

Old Post 11-08-2014 v 21:31 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMART
Stálý Člen

Karma uživatele SMART - 81% PěstitelskáKarma uživatele SMART - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 235

zdravím, taky jsem před pár lety řešil stejnej problém jako ty. zasadil jsem na blind do kuku a pak mi časem nějak docvaklo, že je větší šance že to skliděj jezedáci než já tak jsem přesazoval. btw byl to zrovna frisian a přesazoval jsem někdy začátkem srpna x)

já bych asi osobně neriskoval a přesadil bych to někam jinam, nebo alespoň část políčka. jak píše kolega nahoře, rozhodně to neni idální pro kytky takhle s nima manipulovat, ale s trochou opatrnosti a vynalézavostí tu nějaké šance jsou taky záleží jak je máš velký, čím větší, tím větší kořenovej systém a horší manipulace a naopak.
ať se daří

Teleportaiton could change everything..

Welcome in the wonderland.


OuTdOoR 2011.(OB,SH,WW,FD,CJ,no name))

2nd don´t boring growing by SMART 2012 - Pamir gold + Frisian dew

3rd don´t boring growing by SMART 2013 - FD, PG, Passion


cannabinoid garden by SMART 2014

Naposledy upravil SMART 12-08-2014 v 14:00 PM

Old Post 12-08-2014 v 11:02 AM
SMART je offline   Profil uživatele SMART   Find more posts by SMART   Foto galerie člena SMART   Click here to Send SMART a Private Message   Add SMART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Obecné Pěstování v kukuřici 2015 Příspěvek č. 236

Zdravím všechny pěstitele
Vím že toto téma se zde již před x lety probíralo, ale nenašel jsem tam vše, tak by jsem se chtěl zeptat znovu. Je rok 2015 a já začínam s pěstováním, tak by jsem se chtěl zeptat jak je to u vás s pěstováním outdoor v kukuřici ? To pro mě je nejideálnější možnost
Pište rady, návody, zkušenosti, zkrátka vše, co se týká "kukuřičného outdooru"
Za každý příspěvek budu vděčný
Atˇ Vám to roste

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 01-05-2015 v 15:09 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 237

http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=%2Bkukurice

Old Post 01-05-2015 v 17:12 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 238

To jsem taky už čet ale přece jenom už je to 14 let co to téma založili
Tak sem si říkal že by to chtělo trochu oživit tohle téma Jistě by to uvítalo víc lidí
Peace

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 01-05-2015 v 20:04 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 239

V kukuřici bych pěstoval jen AF odrudy, protože u klasickych odrud je šance na sklizení zemědělci z meho pohledu neúnosně vysoká.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-05-2015 v 21:57 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 240

Ahoj, já mám semínka nějaký no name, spíš to bude nějaká sativa, je možné že by se to dalo sklidit do poloviny září? Nb i dřív?

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 01-05-2015 v 22:56 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
01-06-2015 - kastrace kukuřice - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0538580 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív