Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co mi to vyrostlo??? :OOOO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Steli
Nový Člen

Karma uživatele Steli - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Co mi to vyrostlo??? :OOOO Příspěvek č. 1

Zdary borci, potřebuju poradit, co mi to doma vyrostlo, protože jsem se s takovou kytkou ještě nesetkal. Nejdřív jsem myslel že je to automat, ale květy to zatím asi nemá, má to jen okolo hl. stonku takové útvary které vypadají jako kapky. díky za odpovědi
foto
http://imgbank.cz/43c
http://imgbank.cz/43n
http://imgbank.cz/432

Old Post 11-06-2015 v 16:48 PM
Steli je offline   Profil uživatele Steli   Find more posts by Steli   Foto galerie člena Steli   Click here to Send Steli a Private Message   Add Steli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Zdarec, je to technické konopí s největší pravděpodobností.

Old Post 11-06-2015 v 19:57 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

No buď to bude kvetoucí automat, nebo nakvetlej regular. Těžko říct jestli neznáš ani její původ. Spíš to ale vypadá na předčasně nakvetlou kytku, která neví jestli růst nebo kvést. Pokud na ní rostou deformované, často jednocípé listy tak je to jasný.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 11-06-2015 v 21:02 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Vypadá to jak nakvetlej klon

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 11-06-2015 v 22:20 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryplord
Nový Člen

Karma uživatele Kryplord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Nemáš moc kyselou půdu? Něco podobného se stalo i mi s pár kytkama, změřil sem ph a měl sem něco kolem 5 ph.

Old Post 19-06-2015 v 09:17 AM
Kryplord je offline   Profil uživatele Kryplord   Find more posts by Kryplord   Foto galerie člena Kryplord   Click here to Send Kryplord a Private Message   Add Kryplord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-07-2016 - Co mi to roste? - 0 odpovědí
10-07-2016 - Co mi to roste? - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5854540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív