Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Mám svěšené listy , přebytek N nebo přelité ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

přebytek N? Příspěvek č. 1



Zdarec,

prosim o radu. Osobne si myslim, ze to je prebytek N, ale radeji bych nazor nekoho zkusenejsiho.
Predem moc dekuji za odpoved/i

Old Post 15-11-2009 v 08:26 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

Cau, jak si prisel na prebytek dusiku?? Kdyby si mel prebytek N, byly by jeste tmavsi a meli treba pripaleny spicky listu, nebo kroutici se listy, ty je mas jen splihle, vyschle medium asi nemaji, tak bylbej by si nebyl, takze je jedina moznost, ze je to posledni vec- prelite, nic jinyho.
Jestli kytkam davas a nezerou, tak kup nejaky enzymy a muzes obcas prolit, ale na to staci i cista odstata voda s upravenym PH, ale to urcite vis, protoze ctes FAQ

Old Post 15-11-2009 v 09:37 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

faq čtu, ale pěstuji poprvé a proto se raději zeptám.

mě se povedlo taková krafina.. měl jsem v postřikovači Fishmix od Biobizz, jenže jsem si neuvědomil, že to v tom mám cca tři dny a postřikal jsem tím listy a mám pocit, že jak to v tom bylo ty tři dny, tak to nebylo zrovna moc ok
jinak některé ty listy mají zakroucené

Old Post 15-11-2009 v 09:55 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scain
Nový Člen

Karma uživatele Scain - 85% PěstitelskáKarma uživatele Scain - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

ráno jsem udělal dezinfekci celé skříně a umyl podkvětníky a prolil jsem to deionizovanou vodou a přijde mi, že vypadjí trochu lépe už.. snad

Old Post 15-11-2009 v 10:06 AM
Scain je offline   Profil uživatele Scain   Find more posts by Scain   Foto galerie člena Scain   Click here to Send Scain a Private Message   Add Scain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

Vypadá to spíš jak přelité , suché a nebo hniloba kořenů od přelívání. Nefungují zřejmě kořeny.

Old Post 15-11-2009 v 12:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ice_man
Nový Člen

Karma uživatele Ice_man - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

dej jim chvíli voraz od vody :-)

Old Post 12-05-2010 v 21:28 PM
Ice_man je offline   Profil uživatele Ice_man   Find more posts by Ice_man   Foto galerie člena Ice_man   Click here to Send Ice_man a Private Message   Add Ice_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asusk73s
Nový Člen

Karma uživatele asusk73s - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7

Zdravím všechny po dlouhé době. Mám podobný problém a je to dosti akutní, listy jsou úplně splihlé, slabé a zkroucené dolů. Nejsou spálené, ale takové jemné, ale pevné. Zapomněl jsem jednou zalít a tím jsem kytku dosti oslabil,navíc bylo ten den horko, jak jsem zalil, tak nechce bumbat, substrát je stále mokrý (kokos+hlína). Navíc jsem musel dosypat květníky, jelikož se mi celé holky ohýbaly. Už jsem to nevydržel a dal jsem jim zálivku s kořeňákem. Modlím se, aby se zase daly dohromady. Jsem v posledních 3 týdnech před koncem. Kdybyste věděli nějakou radu, sem s ní...Díky moc!!!

Asus K73S

Old Post 09-06-2015 v 19:16 PM
asusk73s je offline   Profil uživatele asusk73s   Find more posts by asusk73s   Foto galerie člena asusk73s   Click here to Send asusk73s a Private Message   Add asusk73s to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7060010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív