Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox ve skříni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 65






Takže abych to shrnul nějak.

Bubblegum: Krásně nadýchané palice některé pěkně tvrdé. V usušeném stavu to vůbec nevonělo jako Bubblegum jak se uvádí(když to kvetlo ano) vůně byla citronově kořeněná až čpavá. Na pohled krásné palice foto dám níže. Ovšem po zapálení jsem se nestačil divit. Chuť byla přímo excelentní klasická skanková chuť ne taková hnusná chemická co si člověk koupí a nebo taková senová s čím se taky občas setkávám. Prostě chuť klasického skéra který jsme začínal hulit v 15ti před 10ti lety kdy ještě to vše neměli vietnamci atd... prostě doba kvalitní kůry. Super bylo že chuť byla stejná po vdechnutí i vdechnutí....prostě mňamka... účinky bych shrnul do jedné věty. hulím denně tak gěčko...dal jsem si půl gram a měl jsem neskutečný sušák,happy a nakonec jsem šel spát.

Northerligh: Tak tohohle modelu jsem měl jen jednu kytku. Nicméně kytka vypadala přesně jak na obrázku od výrobce. Palice byli krásně nadýchané se světlými chloupky. Vůně byla klasická čpavá skanková. Chuť po zapálení byla neřekl bych nějak hnusná ale ani nějak dobrá prostě skéro... Účinky byly klasická zhulenost žádný hight prostě normál zhul.

Auto Jack: Tak opět jedna kytička. Ale palice byli krásně obsypané a velice aromatické. Po zapálení sem se divil. Byl to silný a těžký kouř na plíce až mě to rozkašlávalo a to nekašlu. Nicméně chuť byla perfektní a účinek neříkám nic libovka.

Auto Amnezia: Tak tahle kytka mě dostala nejvíc. Bylo to koště. Palice šíleně řídké až minimální. Nicméně neskutečně to smrdělo. Po zapálení se aromatická a neskutečná vůně nezměnila zůstala a tak to i chutnalo... bylo to velice chutný na kouření a velice zhulující až sem to nečekal ani já a ani jeden z kamarádů co se mnou testovali,protože na zhul to byl nejlepší snad model a přitom největší koště...

Tak toť můj smoke report z PRVNÍHO INDOOR(takže pro ty co váhají všechno jde a i na poprvé to jde z 8 kytek 8 sklizeno,žádná nevyhozena nic a vše použitelné a fungující až nad očekávání. Kor při finálním produktu 238g...

Ještě níže přidám nějaké fotky Bubblegumu

Niní už klíčí dalších 10ks Jacka Herera

Tak se mějte a smějte Groweři

Growu zdar!!!

Old Post 08-09-2015 v 16:45 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 66






Auto Amnezia...

Old Post 08-09-2015 v 16:47 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 67

Zdar, od jaký banky máš ten Bubblegum? dík

Old Post 08-09-2015 v 19:15 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 68



Hele fair seeds a naprostá spokojenost. Vše vyklíčilo cca za 3dny ....

Jinak Northern Light byl od Royal Qeen Seeds...zr tří semínek vyklíčili dvě a z těch dvou jedna kytička cca 5cm umřela najednou... proto my zbyl jen jeden.... cena tří semínek 538kč a od fairu pěti semínek 315kč....

Teď klíčí JH a tři dny a u všech krásné klíčky

Naposledy upravil zhulbong 08-09-2015 v 21:36 PM

Old Post 08-09-2015 v 21:02 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-08-2016 - Homebox ve skříni III. - 101 odpovědí
18-03-2016 - Homebox ve skříni II - 115 odpovědí
15-11-2002 - Mazar ve skříni - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3438830 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív