Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sweet seeds outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 33



Z listí který mi zbyli po ostříhání cca 100 g jsem vyrobil Butan Hash Oil
listí byli cca 2 zavařovačky od helmans tatarky (bohužel nenapadlo mě to zvážit, snad příště) a ve výsledku bylo 4,2 g BHO a mužu řict že chuť je lepší než jakákoliv chuť trávy ať už lampy nebo venku

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 15-12-2015 v 21:51 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 34

dáš návod ako si to urobil?

Old Post 15-12-2015 v 22:03 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 35

Klasika...či?
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12951


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 16-12-2015 v 08:28 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 36

Ano dělal jsem to zhruba stejně jako na výše uvedeném odkazu od samueleho akorát ještě dodám že je lepší nádobu do které zkapalňujete plyn ještě ponořit do druhé nádoby s horkou vodou (klidně z konvice) hodně tim urychlíte proces odpařování + na závěr jsem to ještě dal do vakua (tim byste se měli bezpečně zbavit butanu)
A ještě další věc místo toho sítka které je v návodu používám 2 kávové filtry (dají se snadno sehnat)
Ještě k tomu vakuu ,nemusíte si nic kupovat pokud máte doma nějakej kompresor z ledničky , stačí vzít zavařovačku do víčka zatěsnit ventil a na něj připojit sací hadici od kompresoru butan na vakuum prudce reaguje a poznáte to tak že se výsledný produkt začne nafukovat jako žvýkačka ,když už se nenafukuje ,tak víte že tam skoro žádný butan neni (pro jistotu je dobrý to nechat ještě uležet do 2 dne )
Rozhodně doporučuju všem zkusit

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Naposledy upravil BongKeeper 16-12-2015 v 11:54 AM

Old Post 16-12-2015 v 10:22 AM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 37

Celou sezonu jsem sestříhal do videa ,tak sem hážu link, myslim že když se to týká tématu tak to snad nikoho nenasere popř to modi smažte
https://www.youtube.com/watch?v=PL7klBZg4vo

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 10-03-2016 v 15:35 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 38

Bomba ! Jako to rostlo?má to dobry rustovy potencial tyto fast verze ?

Old Post 10-03-2016 v 17:08 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 39

je to super nemužu si to vynachválit, mužeš s tim pracovat stejně jako s normálníma kytkama (ohýbat, zastřihávat atd) rozhodně doporučuju vyzkoušet

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 10-03-2016 v 19:48 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 40

Hele, loni si me navnadil na KK letos k tomu mam jeste GPfv, black jack a cream mandarine ve fast verzich ale nevim jestli to zastipovat nebo vest na hlavni top vzhledem k tomu ze nemam tak prosluneny flek. Mel jsi i bez zastipu?

Old Post 10-03-2016 v 20:19 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 41

Já sem to všechno zaštipoval ale víc se mi osvědčilo ohýbání (z bočních větví se stanou vrcholovky) a kytka pak nedostane takovej šok jako po záštipu ale dobrý je to kombinovat
Jinak sem rád že jdeš do toho kushe ,nebudeš litovat

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 10-03-2016 v 22:17 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zavyslak
Nový Člen

Karma uživatele Zavyslak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 42

Zdravím,tak letos chci zkusit taky 2xKK a 1xBlack Jack ale normal verze ve foliovníku.Co myslíte ukočíruju to zaštípáváním aby mě to ten foliák nezvedlo? K tomu dám ještě 1xSpoetnik a 1xDeimos nezkoušeli jste to někdo? toho spoetnika nebo deimose?

Učíme se celý život.
Pěstu zdar

Old Post 29-03-2016 v 07:30 AM
Zavyslak je offline   Profil uživatele Zavyslak   Find more posts by Zavyslak   Foto galerie člena Zavyslak   Click here to Send Zavyslak a Private Message   Add Zavyslak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 43

Do skleníku nebo foliaku to chce sadit dyl. Behem června. Pak už jen podle toho, jak to poroste, ohybat a stipat..KK se hodně větví tak možná stipnout az treba 5,6 patro a pak uz bych jen ohybal..deimose jsem mel uz 2x a ani jednou mi nevylezl :-( spoetnika vysadit nejdyl ze vsech pač tuším že bude nejvetsi a sklizen bude naopak nejdyl..deimos naopak nejmenší protože to je auto, takže ho dat na kraj..hodně zdaru

Thomas V.

Old Post 29-03-2016 v 09:49 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zavyslak
Nový Člen

Karma uživatele Zavyslak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 44

Já bych to chtěl předpěstovat pod usporkou 24w A největší problém je ten,že už to vylezlo z hlíny tak ted nevím co dělat a odkat si měl toho deimose já sem tedka objednal právej jedno jedinný semínko od Budha Seeds a vyšlo naštěstí to sem nevěděl že ten deimos je automat sakra....

Učíme se celý život.
Pěstu zdar

Old Post 29-03-2016 v 10:44 AM
Zavyslak je offline   Profil uživatele Zavyslak   Find more posts by Zavyslak   Foto galerie člena Zavyslak   Click here to Send Zavyslak a Private Message   Add Zavyslak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2021 - Sweetseeds/Outdoor/2020 - 20 odpovědí
24-08-2019 - Sweet seds Fast - 0 odpovědí
09-10-2012 - sWei outdoor 2012 - 192 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4740280 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív