Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » Prvni grow - Outdoor + foliovnik - seveRUS 2k15
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 33

Biobizz dobrá volba bych řekl. S tekutým guánem nemám žádné zkušenosti. Ale vím, že je to celkem síla a že se s tím dá velice lehce a snadno přehnojit/spálit rostlinu hned na první pokus hnojení (vlastní zkušenost s práškovým guánem ze kterého jsem udělal tekutý guáno tea - výsledek byla prakticky klinická smrt jedné rostliny) Chce to asi cit a trpělivost. Tak ať to frčí!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 18-05-2015 v 09:36 AM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vegan
Stálý Člen

Karma uživatele Vegan - 3% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 34

na jamu nieje nikdy pozde....vždy sa da opatrne zakopať dookola rastlinky nejaká dobrota..:..jo a s tým guanom a akýmkoľvek hnojivom či už mineral alebo organic...treba dávať pozor...vždy radšej menej ako viac..a musíš si byť 100% istý koncentráciou...


1st time Micro CFL [/color]

Old Post 18-05-2015 v 11:16 AM
Vegan je offline   Profil uživatele Vegan   Find more posts by Vegan   Foto galerie člena Vegan   Click here to Send Vegan a Private Message   Add Vegan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 35

Hele dneska rano jsem prisel do foliaku(vcera jsem ani nezalival og kush, protoze jsem ho chtel nechat trochu provzdusnit) a kytky v substratu byly cely mokry, listy spis sveseny
Foliak byl celou noc zavrenej. Nechci, aby to bylo pak prelity.. Nevite, co s tim? Mam otevrit foliak na noc?

Old Post 18-05-2015 v 13:20 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 36



Tak jsem prisel domu a uz dobry, prikladam fotky
// nahraval jsem to z mobilu, tak sry, ze to je otoceny

Old Post 18-05-2015 v 13:42 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 37


Jinak jak jsme rozházeli nějaký ty semínka, tak to vypadá, že spoustu klíčků sežrali slimáci, ještě jsem tam snad nějaký zachránil PETkama, tak uvidíme, jestli aspoň to..
pro jistotu dávám klíčit dalších 5 semen, tentokrát TOP TAO MIX . je to takhle ok? 3 vrstvy toaletaku navlhceny, 5 semen a 2 vrsty a uz jsem jen prilozil..

Naposledy upravil Severus 18-05-2015 v 17:13 PM

Old Post 18-05-2015 v 16:43 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 38

zdravíčko,foliak otvaraj cez deň a večer,keď je teplo a mierny vetrik pofukuje..a na noc foliak zatvor


Old Post 18-05-2015 v 17:47 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 39

díky, jinak jsem přiobjednal ještě 6 semen automatu, tak se to ještě trochu rozroste:-)

Old Post 18-05-2015 v 17:53 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 40

Hoi, já dávám semena na 24-48h do sklenice s odstátou vodou na teplé místo do tmy. Po 24-48h vsechny kvalitní semena klesnou ke dnu sklenice(většinou už mají klíček) a nic moc semena zůstávají plavat na hladině(buď vyhazuju nebo sadím zvlášť jako podřadnou kvalitu). Vyzkoušeno x krát, úspěch 100% zaručen. Ať to roste

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 18-05-2015 v 18:54 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 41

Cus jaksi psal tak PK13/14 je mineralni hnojivo - ne organicke ;-) ale mam snim dobre zkusenosti ... samozrejme vse chce davkovat s citem ;-) moje kvetova sada je topmax, PK13/14 a na zaver Ripen od GH - a zatim mi to vzdy skvele fungovalo - smaozrejme je potreba dostatecnej proplach ...
edit: s tim guanem mam zkusenosti jen s granulovanym - "hosticke guano" - predhnojil sem s tim substrat - 1kg na 200l substratu a zadnej problem ;-)

Old Post 18-05-2015 v 19:07 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 42

Tak jsem je přehodil do tý sklenice, měl jsem strach o klíčky tady:-)dík:-)
jinak by mi mělo ještě zítra přijít 7 dalších semen + biobizz grow ..
dik za postrehy vsem

Old Post 19-05-2015 v 18:29 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 43




Cau, ten og kush roste fakt pekne (prvni dve) treti fotka cheese
Z toho je mi smutno, kdyz vim ze je to uz asi 5 tejden od toho, co byl mala kyticka, ale presazoval jsem ho, tak to bdue asi zbrdeny tim a buh vi cim jeste:-)
Jinak vcera prisel biobizz na grow 0,5 l, tak tim se budu starat o tyhle dva+ tam pridam ty OG kushe, co mam u kamose. ted mi jeste klici plno semen, 5 top tao mix, tam vylejza klicek u tri semen zatim a dneska jsem dal klicit 3x auto mazar, 4xautoblueberry a 3x autohaze, koupil jsem je tady pres bazar od nekoho(mel je z kytek), tak z toho bude snad aspon neco ..
Slunce v dusi:-)
Edit: zas to je pres mobil otoceny, sorry, tak priste uz budu davat z pc:-)

Old Post 22-05-2015 v 09:45 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 44

Kámoš, co sellí mi dal tak 35 semínek nějakýho noname skéra, co měl u sebe, tak jsem to dal dneska ještě klíčit
a ještě mi furt klíčí 5x toptaomix(3 klíčky jsou už vidět), 3x Autobluberry,3xautomazar, 4xautohaze
jinak jsem byl dneska i u jinýho kámoše pro ty 2 kytičky OG kushe, co mi měl hlídat do teď a oproti tý mojí katastrofa..
vypadá to jako by za ty 2 tejdny vůbec nenarostly..
jinak zejtra si zajdu tady na pole za barák pro nějakou kvalitní černozem a přesadim ty OG kushe do foliaku..

Old Post 23-05-2015 v 23:50 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 45


Zastřiženo zase FIMem, minulý první pokus se nepovedl.
Každopádně stonek už hezky sílí😊

Old Post 25-05-2015 v 08:51 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

nenecháváš třeba v tom fóliáku nádoby s vodou?? nebo něco co v sobě zbytečně dží vodu?? Zkus všechny věci kromě kytek vyprat ven... Tohle mám už zjišt¨ěné z praxe, že každá hadra co tam zapomeneš, papírová krabička či nádoby s vodou nehorázně zvyšujou vlhkost ve foliáku... navíc automaty jsou na plíseň extrémě náchylné...takže zadělat dírky, vykutit větrání

Old Post 27-05-2015 v 07:03 AM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 47

Jj, obcas tam nechavam konev s vodou, zkusim dat teda vse pryc, moc diky!😊

Old Post 27-05-2015 v 07:32 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 48






Přikládám aktuální fotky ..
OG KUSH první .. na některých listech jsou vidět stopy nepovedeného FIMu, teď už jsem ho snad provedl správně
-- cheese automat, ten jsem musel přesadit znovu, protože otčím chtěl na tom místě rajče, ale přesadil jsem to tak, že jsem vykopal velkej kus hlíny kolem kořenů, abych je nepoškodil, takže pokračuje v růstu
-- tady už jsem přesadil TOP TAO MIX ( 4 semínka pukly, tak jsem přesadil klíčky, 1 semeno ne, tak jsem ho dam dal celé a třeba se něco stane)
-- Poslední dvě fotky jsou ty OG kushe od kámoše, ztratily tak 16 dní, měl je u sebe stejně dlouho jako já tu jednu, akorát na to prostě byly podle mě malý květníky a nebo to málo zalíval, protože ten květník rychle vysychal, jak byl malej.. tak se to snad nějak rozběhne
ještě mi furt nevyklíčily ty automaty a ještě tu mám plno už naklíčených semínek od kámoše, zatim to je celkem sranda

Old Post 27-05-2015 v 10:14 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2204380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív