Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » Prvni grow - Outdoor + foliovnik - seveRUS 2k15
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Prvni grow - Outdoor + foliovnik - seveRUS 2k15 Příspěvek č. 1





Čau,
chtěl bych vás tady všechny pozdravit a něco o sobě napsat. Tak například za 3 dny mi začínaj odborný písemky u maturity, ale dál si raději vesele pěstuju, ale to bych měl snad zvládnout udělat :-) Do teď jsem se na didaktický neučil a ty byly v pohodě.
Tohle je vůbec můj první grow, jinak jsem třeba koukal akorát bráchovi na kytky nebo tak, ale nikdy jsem se o ni sám nestaral.
Přibližne před 25 dny jsem si dal klíčit 3x OG Kush a 1x Auto(myslim, že cheese, dostal jsem to zdarma k těm OGs a nepamatuju si jméno..) ke kamarádovi, jelikož jsem do tý doby o tom nic nevěděl.
Před 8 dny jsem si u něj byl pro 1 kytičku OG Kushe a pro ten automat, zde přikládám fotky, jak vypadal OG ještě u něj, a pak když jsem OG i automat přesadil, dnes je to od té doby 8 dní.
První fotka je OG ještě u kamaráda
druhá je OG už přesazen v 15 l kýbli se substrátem Plagron Growmix 25, prolil jsem ho ještě předtím pořádně dešťovou vodou.
a třetí fotka je chcípák automat, kterej nějak nejede:-)
a 4tý obrázek .. našel jsem na zahradě tuhle kytku, ale trošku jsem nebyl opatrnej s hnojivem, co jsem dostal od kamaráda, tedy konkrétně na pH- jeden, později napíšu jaký a kytka mi uvadla, ale tak co se dá dělat, neplánoval jsem, že nějakou takovou budu mít:-)

Naposledy upravil Severus 15-05-2015 v 09:51 AM

Old Post 15-05-2015 v 09:41 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2



Pak jsme s kámošem ještě vyseli do přírody pár semínek, konkrétně jich bylo asi 40, co nám zbylo z hulení různě, většinou ale Jack Herrer.
Hodili jsme to tam 3.5.2015, ale pár klíčků nám sežrali slimáci, tak jsem to již obsypal solí, snad to pomůže.
První obrázek - zde je asi 20 l zeminy, je to univerzální zahradní substrát, co jsem našel doma, ten jsem samozřejmě zapomněl prolít, takže v tom lezli i nějací mravenci, když jsme se tam přišli o pár dní později podívat, každopádně jsem to již i trochu prolil, ale ne moc, aby to nevyplavilo semínka a klíčky, jestli ještě nějaké zbyly, ale doufám že ano, dal jsem je celkem hluboko, tak snad ještě něco vyleze.
Ani to není potřeba zalívat, jelikož je nad tím místem pole a je to jakoby v rohu a voda se tam vsakuje a teče "dolu" z pole. Možná jen budu muset dodělat nějaký potůček kolem toho "truhlíku".
2. obrázek - jeden z klíčků, co tam vylejzal, než ho slimejši sežrali:-)

Old Post 15-05-2015 v 09:48 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3






A tady nějaké fotky z dneška:-)
Je to po 8 dnech, co jsem to přesadil, takže nějakou dobu trvalo, než se zapustí kořínky:-)
OG KUSH pohled z boku a shora na prvních dvou fotkách
další 3 fotky je ten automat, jak vypadá aktuálně, přidělal jsem mu takový druhý skleník z PETky, co jsem si přečetl tady na fóru, že by mi mohlo pomoct ho trochu vyhnat, ale samozřejmě jsem zasadil trochu brzy, i když jsem to dal do fóliovníků:-)
Zálivka : Dešťovka + hydroxid draselný (Advanced Hydroponics of Holland ph+)

Snad jsem to tou zálivkou nepokazil, udělal jsem si toho zatím jen jednu konev, tak kdyžtak přístě dělat nebudu:-).

Dejte vědět nějaké vaše postřehy, popř co byste mi doporučili, zajímám se o toto opravdu krátkou dobu a vím jen to, co jsem se dočetl zde:-)

Jinak zbylé dva OG KUSH mám u kamaráda, který se mi o ně bude starat, něchtěl jsem toho mít první rok hodně:-)
Každopádně cca za 15 dní bych chtěl začít ZATMÍVAT!!

Old Post 15-05-2015 v 09:58 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

čau na zatmívání mají času dost.počkej aspoň měsíc
Takhle bys měl jen pár g.nech jipořádně vyrúst.

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 15-05-2015 v 10:15 AM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5

Chtěl jsem právě kvůli tomu automatu zatmívat už za 15 dní, když semínka jsou dospělé ve 35. dni a ty automaty nerostou zas tak dlouho, ale díky tedy:-)
Mám v plánu koupit ještě nějaké řízky do toho fóliovníku po matuře, ale to bude až tak za 14 dní..

Old Post 15-05-2015 v 10:20 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 6

Ten tvůj automat Cheese nezatmívej. Automaty potřebujou co nejvíce slunka. Kvete nezávisle na světelné periodě.

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 15-05-2015 v 12:11 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 7

Díky Soma, v tom případě přemýšlím, jestli si vzít od kamaráda k sobě ty 2 další OG kushe a hodit je taky do fóliovníku a nebo to tam nechat, má to určitý rizika ..
když si to vezmu k sobě a dám je tam všechny, tak když začnou plesnivět, tak budou v háji všechny 3, popř když se něco nepovede s tou jednou kytkou, tak by aspoň ty 2 mohly být v poho, když to bude u něj:-)

Old Post 15-05-2015 v 12:17 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8

cus - take nevim co ma za vyznam zatmivat automat :O .... fotoperiodicky kytky bych take nechal trochu narust a zatmivat zacal tak od zacatku cervence ;-) tot muj skromny nazor ;-) slunce v dusi a at to roste

Old Post 15-05-2015 v 13:01 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 9

ok, tak pockam, nez automat dozraje, a pak zacnu zatmivat:-)
jinak z toho automatu jsem musel sundat tu PETku, protože se listy už dotýkaly, přitom ráno tam bylo podle mě celkem místo ještě, takže je vidět, že se už asi rozjede:-)
přemýšlím, že bych nakoupil nějaký řezy sativy, nechal je ještě chvíli růst, a pak zatmíval s tím OG .. nedoporučili byste mi nějaký dobrý strain?

Old Post 15-05-2015 v 20:00 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magor95
Nový Člen

Karma uživatele Magor95 - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10

Taky začínám jo. Ale nebyla to škoda semínek ? Je tam prostě naházet a nechat je na pospas čemukoliv.

WEED IS LEGAL IN MY HOUSE

Old Post 15-05-2015 v 20:25 PM
Magor95 je offline   Profil uživatele Magor95   Find more posts by Magor95   Foto galerie člena Magor95   Click here to Send Magor95 a Private Message   Add Magor95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 11

Nn, chtěli jsme se jich zbavit, tak jsme je tam rozházeli, proto jsme je ostatně i sbírali:-)

Old Post 15-05-2015 v 20:37 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12




Každým dnem je vidět, jak kytičky rostou, fakt radost koukat:-)
Provedl jsem FIM, tak snad jsem to nepokazil a pochopil to dobře:-)

PRvní dvě .. OG KUSh
třetí..automat

Old Post 16-05-2015 v 11:12 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 13

ty si zastrihol automat ?


Old Post 16-05-2015 v 14:02 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 14

Jj, az ted jsem se docetl, ze automaty se nezastrihavaj, bo si snizim zisk dost:-) ale co uz, mel jsem se radeji prve zeptat, ted uz to stejne nevratim 😃

Old Post 16-05-2015 v 14:09 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 15

Lol sorry ale dost som sa na tom nasmial


Old Post 16-05-2015 v 15:02 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 16

Kazdy holt neni botanik no😊

Old Post 16-05-2015 v 15:10 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2449440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív