Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Automaty do folijovníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Automaty do folijovníku Příspěvek č. 1

Zdravím,
chtěl bych poradit s automaty, které bych si měl objednat a kterým bych se měl spíše vyvarovat s našich podmínkách.

Vždy jsem jel jen řezy.
Děkuji

Kmotr007

Old Post 12-05-2015 v 07:10 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

Ahoj, nejsem sice zadny profik, ale u automatu todle resit nemusis, dle meho nazoru. Kdyby slo o normal, to je neco jineho, vybrat si musis sam, hodne se jede automazar, syrup taky neni spatnej, vynosove mensi nez mazar ale kvalita stoji za to.

Old Post 12-05-2015 v 14:40 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

Syrup, magnum oboje budha seeds..syrup cca těch 60....magnum má snad nejvyšší výnos z autoflower.

Old Post 16-05-2015 v 10:03 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

Doporučil bych ti zkusit Blue Mammoth of Barney's Farm. Cca 70 dní, dobrá a odolná na outdoor a pěkné pálky.

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 16-05-2015 v 10:26 AM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vegan
Stálý Člen

Karma uživatele Vegan - 3% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

Kamaráde, podívaj sa do Zahradnického bazáru tu na fóre a pokiaľ sa nepletiem tak tam bol cross Automazar x RRF x Cobra..alebo tak nejak...mal som to...rastlinky boli komplet zožrané slimákmi ešte v máji..zostali asi 10cm stonky..a 0,5cm listu...hodil som to do zeme..a nechal tam..keď som sa vrátil o dva týždne už mali zase dve poschodia a luxusne dozreli....a bola to aj fajnotka..


1st time Micro CFL [/color]

Old Post 16-05-2015 v 17:02 PM
Vegan je offline   Profil uživatele Vegan   Find more posts by Vegan   Foto galerie člena Vegan   Click here to Send Vegan a Private Message   Add Vegan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Ahoj lidi, děkuji za příspěvky.
Tento víkend mám v plánu koupit 16 semínek automatů. Můžete mi doporučit nějaký e-shop za dobrou cenu a kvalitu? (pokud to nepůjde, možná raději tu kvalitu - tzn. radši si připlatím.)

Díky

Old Post 20-05-2015 v 19:11 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

Tak jsem se tady dočetl, že lidi mají největší zkušenosti s vyklíčením u Dutch Passion, tak koupím semena asi tam. Jen by mě zajímalo, jak píšou výnos v XL nebo v XXL.. je tam rozdil v kvalite? Nebo muzu udelat kvalitnejsi XXL nez XL a mít jeste vetsi vynos..? díky

Old Post 21-05-2015 v 06:03 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

Dutch Passion je kvalita Ty výnosy, co tam píšou, jsou pouze orientační, záleží na mnoho faktorech

Old Post 21-05-2015 v 07:32 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Tak jsem se tady dočetl, že lidi mají největší zkušenosti s vyklíčením u Dutch Passion, tak koupím semena asi tam. Jen by mě zajímalo, jak píšou výnos v XL nebo v XXL.. je tam rozdil v kvalite? Nebo muzu udelat kvalitnejsi XXL nez XL a mít jeste vetsi vynos..? díky


Já myslím 1000 lidí 1000 názorů..... pokud do automatů tak by sem se nebál ani Dinafemu nebo Kannabie.
Kannabia má dokonce řadu automax.

Old Post 09-06-2015 v 20:48 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

já nakonec zvolil 5x syrup a 5xmagnum, taktéž do foliovníku.

Old Post 09-06-2015 v 21:01 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 11

Zdravím, zajímalo by mě, zda-li bude stačit automatum https://megazahrada.cz/a0001-agro-zahradnicky-substrat/ + na dno sterk, nebo kaminky pro odvod vody a zda-li bych mel upravovat hlinu na 6 až 6,5 pH.

diky

Old Post 22-06-2015 v 19:13 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 12


citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Zdravím, zajímalo by mě, zda-li bude stačit automatum https://megazahrada.cz/a0001-agro-zahradnicky-substrat/ + na dno sterk, nebo kaminky pro odvod vody a zda-li bych mel upravovat hlinu na 6 až 6,5 pH.

diky


Hoj jedu v tom samém substrátu,automaty roste mě to cca 25 dnů, jednou sem prihnojil. Sázel sem do kýblu, jen substrát bez perlitu bez kamínků atd, moc to nezalevam 1x 3-4 dny. Doporučuji ten substrát propect v troubě kvůli breberkam. Co se týče ph nemerim, zdrojovku mám ok, pro svoji jistotu si zmer pH a EC zdrojové vody. Substrát myslím ze bude stačit můžeš namíchat perlit na dno keramzit třebas.peace.

ab imo pectore

Old Post 22-06-2015 v 21:04 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 13

A když jsem si nechal kopřivy v bečce přes zimu od minulého léta, můžu je použít? nebo by je to spálilo..?

Old Post 23-06-2015 v 06:34 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 14

Já bych to tam nedávál,myslím že by to bylo k ničemu živiny už mráz zničil natrhej radši nové 14dní si počkej a máš v klidu hnojky )

Old Post 23-06-2015 v 17:14 PM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 15

měl bych dotaz.. může se automat zastřihnout FIM technikou?

Old Post 28-06-2015 v 11:02 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 16

Není už trochu pozdě sadit automaty? Jen se ptám ale kvůli náchylnosti na plísně je podle mě nejlepší sázet tak v polovině června.

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 28-06-2015 v 11:06 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3366510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív