Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vaše zkušenosti s Autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Obecné Vaše zkušenosti s Autoflower Příspěvek č. 1

Zdravím Všechny growery co to čtou. Byl bych rád kdyby jste mi napsali rady a Vaše zkušenosti s indoor autoflower. Chystám se pořídit pár semen od Royal Qeen seed.
Pořídil sem si v growu kompet box. Na prvně chci právě zkusit autoflower. Nějaké zkušenosti mám,ale s outdoor. Nicméňe mám v plánu na kytičky standartně svítit 18/6 a 12/12. Je to možné? Světlo bude 200W růst CFL a květ 250W sodík. Jak je to se zaštipováním u autoflower? Jaký je reálný výnos?( na webu Royal Qeen seed uvádí i 150g na kytku čož je nesmysl přeci). 15-20kousků z kytičky? Jinak za tipy a vychytávky na autoflower pěstování budu rád. Předem díky za rady.

Mějte se a směj te se groweři.

Growu zdárek a ať to všem pěkně roste!!!

Old Post 17-05-2015 v 01:57 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 2

12/12 na automaty je na prd, výnos bude mizernej nemluvě o kvalitě, nejlépe na ně po celou dobu svítit 20/4 ale stačí jim i 18/6 taky sem je takhle jela a bylo to slušný, jen prostě mi to přijde cenově nevýhodný protože za prvé zaplatím víc za proud a za druhé potřebuješ mnohem více rostlin na zaplnění prostoru, já je jela protože sem jela micro grow, do velkýho prostoru se to prostě nevyplatí je lepší koupit kvalitní řezy který budeš mít na růstu maximálně 3 týdny .... tím je to i ekonomičtější, o tom zastřihávání lidi sou spíš proti ale já s tím mám kladný zkušenosti , 150g na kytku není nesmysl pokud má perfektní podmínky ..... kdybys chtěl vědět něco víc napiš mi soukromou zprávu

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 17-05-2015 v 08:12 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Re: Vaše zkušenosti s Autoflower Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
Nicméňe mám v plánu na kytičky standartně svítit 18/6 a 12/12. Je to možné?


Samozdřejmě že je to možny... měl sem ve skříni dvě AF na test a svítil na ně jako na ostatni (12/12) normálně dokvetli. Ale ve tvym případě nevidim důvod proč jim nedopřát na květ aspoň 18/6 ?

Old Post 17-05-2015 v 13:09 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2005 - zkušenosti s CO2 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1576750 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív