Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Malo seminek-klonovani?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Japaner
Nový Člen

Karma uživatele Japaner - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 2  

Malo seminek-klonovani? Příspěvek č. 1

Zdar lidi, potreboval by som radu.
Kupil som si 5 seminek a vyklicili mi len 2ks. Moj povodny plan (dat kytky do kochliku von na balkon) sa tymto zrusil o cca 50%. Chcel by som sa priblizit k mojmu povodnemu planu, ale znova kupovat seminka je podla mna uz casovo aj finacne relativne nevyhodne.

Tymto padom by som chcel poprosit o radu, co s tym?

-Moj napad by bol nadopovat momentalne 2 rastlinky rastovym hormonom aby boli co najskor najvacsie a tym padom by som z nich uz mohol zobrat rizky a tie vykultivoval ako klon+ takisto ich nadopoval, aby sa priblizne vyrovnali maticnej rastline. (osobne sa priznavam bez natlaku, ze mam zatial slabe skusenosti s pestovanim)

dakujem za akekolvek prinosne rady

Old Post 04-05-2015 v 14:48 PM
Japaner je offline   Profil uživatele Japaner   Find more posts by Japaner   Foto galerie člena Japaner   Click here to Send Japaner a Private Message   Add Japaner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter10
Stálý Člen

Karma uživatele Peter10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Klonuj ak nie su feminizované / autokvet (prečo? pozri na googli). A môj názor: Rastový hormón? Neviem nemám skúsenosti ale aj tak podľa mňa veľká pi*** pretože ak to chceš potom húliť alebo spracovávať a nadopoval si to rastovým.. No neviem ja by som sa bál, ale ako hovorím nemám s tým skúsenosti ide čisto o môj názor!

Good Luck!

Old Post 05-05-2015 v 14:12 PM
Peter10 je offline   Profil uživatele Peter10   Find more posts by Peter10   Foto galerie člena Peter10   Click here to Send Peter10 a Private Message   Add Peter10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Japaner
Nový Člen

Karma uživatele Japaner - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Práve preto sa pýtam skúsenejších na názor, aby som sa vedel zariadiť

Old Post 05-05-2015 v 17:05 PM
Japaner je offline   Profil uživatele Japaner   Find more posts by Japaner   Foto galerie člena Japaner   Click here to Send Japaner a Private Message   Add Japaner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

No než bude taková abys z ní mohl řezat a přitom jí moc neublížil, tak už máš červenec... teď nějakej čas než se chytnou řízky, který pak taky musí trochu narůst aby z toho něco bylo, podle mě to vůbec nestíháš časově... objednej dva automaty, s těma to krásně stihneš spíš než dělat teď matku ze semen co sotva vyklíčili.

Navíc udělat kvalitní matku neni jen tak... lidi vybíraj jednu vyvolenou třeba i z padesáti dalších. Ale samozřejmě řezat můžeš z každý... buď se to chytí nebo ne.

Old Post 05-05-2015 v 17:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Peter10
Klonuj ak nie su feminizované / autokvet (prečo? pozri na googli).


Jestli to je na sezónu a nehodlá dělat několikaletou matku z který se bude opakovaně řezat, tak ani feminizovaný nevadí... to právě u těch starejch matek z femek to pak má sklony hermit. Já to tak několikrát dělal že sem říznul třímesíční femku. Ale jasný že dělat z toho vyloženě matku je blbost.

Old Post 05-05-2015 v 17:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter10
Stálý Člen

Karma uživatele Peter10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

No veď jasné ja som myslel tie niekoľkoročné matky, že je to kravina..

Old Post 06-05-2015 v 18:16 PM
Peter10 je offline   Profil uživatele Peter10   Find more posts by Peter10   Foto galerie člena Peter10   Click here to Send Peter10 a Private Message   Add Peter10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 7

Zdravím
Já ti moc nerozumím,píšeš že to nestíháš časově.Co nestíháš??
Obědnání a doručení semen tak max týden.Finančně no třeba od fair seeds máš 5 semen za nějakých 315kč. Což myslím není žádná horentní suma a vypěstuješ od nich taky kvalitní materiál,stačí si prolízt forum.
Je začátek května věř mi že máš času dost.Vlastní řízkování nestíháš ani omylem ať už jim hodláš lít cokoliv.
A pokud ti de o af tak to se není o čem bavit.Těm začíná top počasí tak za měsíc.
Ať se daří.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-05-2015 v 19:01 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 8

čau nechápu proč maj dycky potřebu radit lidi, který nemaj informace podložený zkušenostma.... já měl z feminizovanejch semen, matky i 3 roky , měl jsem jich několik a nikdy jsem neměl z toho hermafrodita ,ani nikdo z lidí který měli ode mě řezy a že jich bylo hodně těch řezů, co jsem za tu dobu nařezal.... jenom papouškujete to co někdo napsal před váma ale přitom jste to sami nezkusily si udělat matku z fem. semen pak byste mluvily jinak.
a co týče řízkování, proč by to nestih?. pokud budou mít kytky dost sluníčka a dobrý podmínky, tak možná už měsíc by moh udělat z každý kytky jeden vrcholovej řízek a rovnou by tim kytky zastřih, aby se začli víc větvit... ovšem, aby ti oba zakořenily je věc druhá... měl by sis něco přečíst, když se do nečeho chceš pouštet
a ty chceš jako hnojit malý rostlinky? nebud blázen, dit každej substrát je předhnojenej že neni potřeba 3-4 týdny hnojit, tim bys je akorát zabil
pokud si nepoužil substrat na výsev a množení, ten bejvá s minimem hnojiv, ale nevim jak moc, páč ja ho nikdy nepoužival..

Old Post 17-05-2015 v 17:21 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8087240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív