Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Slunce v duši - AF2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 49

Ahoj - tak neco k tem syrupum kdyz je o ne takovej zajem - mel jsem 5 semen dve nevyjela vubec - zustali mi tri kytky - jedna ma 90cisel druha 80 cisel - obe maj tyden max. dva do konce si myslim - pak mam jeste treti a z te narostlo tezke hovado - ma 120cm a rozhodne nevypada ze by mel dokvest v nejblizssi dobe - dle meho to bude top kytka tohohle pestu...
K dinafemu napisu asi to ze me zatim tahle seedbanka moc neoslovila - cheese kterej jsem dostal jako bonus byl tezkej propadak i kdyz zacal nejlepe (ale na jeho zkaze jsem mel podilel i ja) - a ze tri amnesii co mam od nich mam jednu kytku takovy koste listnaty druhej fenotyp je zase koste s jednou bambuli nahore a par vetvema - strukturou a stavbou kytky by clovek ani nerekl ze je to jeden a ten stejnej model no a treti amnesia je zakrslicek kteryho jsem proprdel hodil do zahonku mezi cukety - bude z nej tak na brko....

for bigV: no neco na brko a nakej matros do masticky bude jak pises - chtel jsem objednat jeste neco na druhe kolo (bubba kush auto, Og kush auto, automazara) a jeste tu mam 12 seeds auto ak47 - ale jelikoz jedu koncem mesice pryc (na mesic) takze to vypada ze letosni venkovni sezona pro me skoncila :P a nic uz sazet nebudu pac by se o to nemel kdo starat a nechci zbytecne kurvit semena. Takze plan je takovej ze az prijedu ze štace tak bych chtel v zari rozsviti svetlo doma ... tohle je muj plan
slunce v dusi pratele ...

Old Post 05-07-2015 v 09:57 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Frutexx
Ahoj - tak neco k tem syrupum kdyz je o ne takovej zajem - mel jsem 5 semen dve nevyjela vubec - zustali mi tri kytky - jedna ma 90cisel druha 80 cisel - obe maj tyden max. dva do konce si myslim - pak mam jeste treti a z te narostlo tezke hovado - ma 120cm a rozhodne nevypada ze by mel dokvest v nejblizssi dobe - dle meho to bude top kytka tohohle pestu...
K dinafemu napisu asi to ze me zatim tahle seedbanka moc neoslovila - cheese kterej jsem dostal jako bonus byl tezkej propadak i kdyz zacal nejlepe (ale na jeho zkaze jsem mel podilel i ja) - a ze tri amnesii co mam od nich mam jednu kytku takovy koste listnaty druhej fenotyp je zase koste s jednou bambuli nahore a par vetvema - strukturou a stavbou kytky by clovek ani nerekl ze je to jeden a ten stejnej model no a treti amnesia je zakrslicek kteryho jsem proprdel hodil do zahonku mezi cukety - bude z nej tak na brko....

for bigV: no neco na brko a nakej matros do masticky bude jak pises - chtel jsem objednat jeste neco na druhe kolo (bubba kush auto, Og kush auto, automazara) a jeste tu mam 12 seeds auto ak47 - ale jelikoz jedu koncem mesice pryc (na mesic) takze to vypada ze letosni venkovni sezona pro me skoncila :P a nic uz sazet nebudu pac by se o to nemel kdo starat a nechci zbytecne kurvit semena. Takze plan je takovej ze az prijedu ze štace tak bych chtel v zari rozsviti svetlo doma ... tohle je muj plan
slunce v dusi pratele ...


cau, tak to neumis nic stary ty mi to nepokazis, fakt ne , amnesie je vynosna bomba co me posle do jinyho sveta, neber to jako urazku, klidne dokup 3 mazary a bud autozavlazovani nebo zem, to by byla skoda skoncit jen s automatama bez druheho kola

Old Post 05-07-2015 v 10:29 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 51

to alpinestar: skoda to sice je! jenze bohuzel nekdo musi chodit do prace v tomhle systemu - nemam prazdniny abych se o to mohl starat takze jak jsem psal timhle venku koncim - v zari az prijedu zapnu lampy... A neboj me si neurazil - ja jsem napsal jen svuj nazor - ja se nepotrebuju posilat do jineho sveta ani nepotrebuju vynosovou bombu - staci mi slusne zmastovadlo kdyz mam cas od casu chut se uvolnit - neni mi uz ...cet tudiz se nepotrebuju zmastovat od rana do vecera.
Rozodne to tady neukazuju proto jestli neco umim nebo neumim - chtel jsem si po x letech co jsem nepestoval zkusit jestli si jeste neco pamatuju - je videt ze mam dost velke diry po tech letech - rozhodne jsem tady nechtel nikomu dokazovat jestli neco umim nebo neumim - pokud se ti muj thread nelibi nikdo te nenuti ho cist - diky za komentar a slunce v dusi ;-)
edit: tak pockejte je videt ze tu diru v hlave mam z toho napsal jsem to zase blbe - chtel jsem napsat ze je mi vic jak tricet - ne ze je mi vic jak padesat

Naposledy upravil Frutexx 05-07-2015 v 17:46 PM

Old Post 05-07-2015 v 11:16 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Frutexx
to alpinestar: skoda to sice je! jenze bohuzel nekdo musi chodit do prace v tomhle systemu - nemam prazdniny abych se o to mohl starat takze jak jsem psal timhle venku koncim - v zari az prijedu zapnu lampy... A neboj me si neurazil - ja jsem napsal jen svuj nazor - ja se nepotrebuju posilat do jineho sveta ani nepotrebuju vynosovou bombu - staci mi slusne zmastovadlo kdyz mam cas od casu chut se uvolnit - neni mi uz ...cet tudiz se nepotrebuju zmastovat od rana do vecera.
Rozodne to tady neukazuju proto jestli neco umim nebo neumim - chtel jsem si po x letech co jsem nepestoval zkusit jestli si jeste neco pamatuju - je videt ze mam dost velke diry po tech letech - rozhodne jsem tady nechtel nikomu dokazovat jestli neco umim nebo neumim - pokud se ti muj thread nelibi nikdo te nenuti ho cist - diky za komentar a slunce v dusi ;-)


A hele, dospely 😊 Už jsem si myslel, ze jediný mimon, kterému nejde o výnos nebo přenesení se do katatonickeho stavu, ale o radost, jsem tu ja

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 05-07-2015 v 16:52 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars


cau, tak to neumis nic stary ty mi to nepokazis, fakt ne , amnesie je vynosna bomba co me posle do jinyho sveta, neber to jako urazku, klidne dokup 3 mazary a bud autozavlazovani nebo zem, to by byla skoda skoncit jen s automatama bez druheho kola


nechci ti to tu zasirat, ale tomuhle fakt nerozumim..tohle je vlakno o pestovani outdoor, tak si myslim, ze by meli lidi platit respekt autorovi aspon prinosnymi prispevky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 05-07-2015 v 21:40 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 54






Ahoj - takze v pondeli 6.7. jsem smiknul ctyrem holkam vrsky - meli 78dni od vykouknuti z hliny - byly to vrsky dvou syrupu a dvou akacek - neco malo sem se pokusil cvaknout - tak koho to zajima mrknete ;-) ... zitra pujdou pod kudlu dalsi holky tak az bude hotovo prihodim pokracovani sklizne ;-).
takze zatim slunce v dusi

Old Post 10-07-2015 v 10:33 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 55

Takhle hezky vyrostly autoflowery? No klobouk dolu!

Old Post 10-07-2015 v 19:39 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 56

Fajné ;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-07-2015 v 21:30 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 57

krása frutexi...respekt..kež by som tento rok aj ja vydoluval take paldy jak ty :/


Old Post 19-07-2015 v 21:55 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 58

Ahoj, ako hodnotis akacka? Mam pocit ze minuly rok to bola trochu lepsia genetika. Ake boli vynosy? Nejaky smoke report? Skoda, ze sa vyskytli komplikacie no verim, ze si aj tak spokojny :-) k+

Old Post 21-07-2015 v 19:32 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 59






Preju vsem krasny den
Nejake zhodnoceni se chystam udelat az bude po vsem - ted mam plne ruce prace se zpracovavanim a nezakonnou vyrobou vseho mozneho :/ od masla pres hash po mast - je to jebarna jak cip to zpracovani neustale jsem olepenej zalepenej - vsude listi ruzny kvality, palice - nastesti uz jsou na rade posledni dve kocky - tak jsem cvaknul neco tesne pred kosou
- foto -
1,2 - posledni mohykan syrup :P ma 125 cisel - nemuzu to poradne vyfotit s tou s voji debilni kamerou :/
3 - posledni a jedina jakztakz vyvedena amnesie tady celek
4,5 - detaily

Old Post 22-07-2015 v 10:49 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 60




neco co jsem jeste nasel z tech poslednich kytek
1 - top syrup
2 - top amnesie
3 - je libo prda? )

Old Post 23-07-2015 v 06:14 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niglak
Nový Člen

Karma uživatele niglak - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 61

[účet odstraněn]

Old Post 23-07-2015 v 21:05 PM
niglak je offline   Profil uživatele niglak   Find more posts by niglak   Foto galerie člena niglak   Click here to Send niglak a Private Message   Add niglak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 62




Neco z letoska
Mam par automatu od naturalu pod lampickou... Chci vyzkouset co to umi... Mam tam ak47,jackherer,bigbud a mazarka.... Maj 46 dni od vykouknuti na svetlo... Vim ze je to dost neekonomicke... Ale mel jsem volno a srdce nedalo... 😄😄... Pokud by to nekoho zajimalo klidne piste a ptejte se...

Old Post 11-06-2016 v 01:23 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Nápad 58.den 18/6 Příspěvek č. 63






nejake fotky....

Naposledy upravil Frutexx 23-06-2016 v 03:03 AM

Old Post 22-06-2016 v 23:23 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Obecné Příspěvek č. 64






jeste nejaky paldy

Old Post 23-06-2016 v 00:46 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2831670 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív