Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Slunce v duši - AF2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 33

hm tak koukam ze tobe to roste nadherne, me se nic nedari :-/ .... asi na to nemam vlohy nebo co pritom se o to staram jak nejlip dokazu taky bych to chtel mit takovy jak ty :-/ nvm kde je chyba

Old Post 03-06-2015 v 12:44 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 34

Hoi, už ti to začíná hezky kvést Přeju, aby se z holek staly pěkně tlusté baculky
Rozjeté to máš slušně. A počasí je teď fantazie. Slunko praží jak zmrd Ať se daří!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 03-06-2015 v 16:12 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 35






Zdravim zeleny lid
Mam tu neco malo do placu aby mi to tu neumrelo ...
Uplynul tyden ve znameni problemu a castecnejch skod - za vse mohu podekovat sviluskam a pripravkum ktere jsem aplikoval proti nim - zejmena bioolu. Ten po aplikaci vytvoril na kytkach odolny olejovy film diky nemuz se v tech vedrech co panovali doslova ufritovalo sposutu listu a nekolik vetyvek - jednoduse sem je poste usmazil - v nedeli jsem je tedy oplachl dukladne mydlovym roztokem ostrihal nejvice poskozene listy a vetve a mechanicky odstranil vajicka ze spodku listu - nejvice to odnesl cheese kterej mi do te doby delal velikou radost :/ odnesly to skoro vsechny vetsi listy a 4 vetve :/ takze doufam ze se jeste vzpamatuje obrazi a dojede na tom aspon par brk :/... Zitra se chystam pouzit nejakou chemii - pravdepodobne talstar ec nebo omite nebo vermitec - doufam ze je to znova nezmrzaci - ze neni uz pozde pac pocitam ze holky maj tak mesic az mesic a pul dokonce..... K papani jim davam tento tyden pouze vodu - jelikoz sem je nechtel jeste cpat hnojivem kdyz meli co delat aby rozdejchaly moje postriky a zasahy... hodim sem jen par kousku dnes ...
at to roste zatim a slunce v dusi

Old Post 08-06-2015 v 22:35 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 36






a jeste neco malo
priste zase trochu podrobneji doufam ze se to poradne vzpamatuje po tech mejch zasazich

Old Post 08-06-2015 v 22:36 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 37

Špatně jsi to naaplikoval. Je tam psaný,že biool se má aplikovat se smáčedlem a to 10-15 kapek jaru na litr a každý tři dny se má povrch listů postříkat pouze vodou se smáčedlem, obzvlášť ve sklenících a spodky listů aby ty kytky mohly transpirovat..aplikovat všechny postřiky se musí navečer.

Old Post 15-06-2015 v 10:57 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 38

Ahoj zelenymuzi - mas pravdu naaplikoval jsem to velice nevhodne :/ nemel jsem k tomu navod (coz me samozrejme neomlouva). Nicmene sem to nastrikal pripravkem vecer ale bez smacedla - postrik se smacedlem jsem pouzil az 4 dny nato a to uz bylo dilo dokonano :/ jsem hold idiot ...

Old Post 17-06-2015 v 10:36 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 39

Hoi, vypadá to krásně Držím palce!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 19-06-2015 v 10:51 AM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Neco noveho Příspěvek č. 40





Preju vsem hezkou sobotu...
Predem se musim omluvit za svoji delsi pasivitu kvuli casovemu vytizeni. Z toho sameho duvodu se chci omluvit i svejm milovanejm kytickam za utrpeni ve kterem poslednich 14 dnu musely holky prezivat jelikoz jsem byl nepritomen a bylo postarano jen o zalivku mymi prarodici coz se na kytkach dost podepsalo - a nejen to...

Zacal bych tim co jsem videl po 14 dnech sve nepritomnosti - a ze to nebyl hezkej pohled :/ ... Vetsina kytek samozrejme silne napadena sviluskama a vsemoznou haveti ohlodavana, spousta listu sla do kopru, cheese byl poloshnilej temer bez listu (toho jsem ani nefotil), jedno akcko bylo celkem uz vyzrale avsak taktez skoro bez listu (tak jsem ho sklidil). Dalsi akcko bylo takztez celkem vyzrale a nevypadalo zas az tak chciple - sklidil jsem vrcholovku a za dalsich 7dni zbytek. Ostatni kytky jsem prostrihal a protrhal od spatnych a napadenych listu a kazdy den mechanicky chodim likvidovat vajicka na spodcich zbylejch listu - po trech dnech otirani se mi je podarilo redukovat na minimum. Takze zaverem pred fotkama bych chtel rict ze to zdaleka nevypada tak jak jsem si na zacatku maloval avsak myslim ze mohlo byt i hur a ze ve finale by to svuj ucel splnit melo - kouknete sami ... Dale jedou tedy 3x ak47, 2x amnesia, 3x syrup

foto: akcka

Old Post 04-07-2015 v 08:46 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 41





jeste akcka

Old Post 04-07-2015 v 08:49 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 42






amnesia

Old Post 04-07-2015 v 08:51 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 43






syrup

Old Post 04-07-2015 v 08:54 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 44






a posledni - jedno zatisi (2 syrupy a 3 akcka) a neco ze sklizeni a suseni ;-)

Tak to je pro dnesek asi vsechno - a ted mouchy sezerte si me ... Vim ze to nevypada tak jak by mohlo ale me to bohate staci a jsem rad ze se mi po par letech nepestovani povedlo alespon to co se tam rysuje ;-) ... Jinak predem se omlouvam tem ktere by zajimala nejaka gramaz - vazit nebudu...
drzte palce at to dojde v poho do finise, vsem preju at to roste jak ma a zadny breberky .... jeste se tu uvidime
Slunce v dusi

edit: ted na to tak cumim a ty fotky jsou opravdu hruzostrasny - bud neumim fotit nebo mam debilni fotak :/

Naposledy upravil Frutexx 04-07-2015 v 09:23 AM

Old Post 04-07-2015 v 08:57 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 45

Hoj

Sem zvědav na toho syrupa, prý je to bomba tak snad se pochlubis v smokerepotr-u jak tě sundal nebo nesundal. Chtěl sem ho jet taky out ale dal sem na JH auto. GL peace.

ab imo pectore

Old Post 04-07-2015 v 11:49 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 46

zdarec, pekne, na smoke jsem zvedav taky, taky jsem ho chtel jet 5x ale cetl jsem zeto moc velky kladivo ani neni, nekde ze zase to je bomba, tak jsem radeji vsadil zas na orig auto amnesii od dinafem, u tohoto modelu bychse nebal ze by to nebyla boma, uz z jmena jde strach a kdyz se mrknu na genetiku/y

Old Post 04-07-2015 v 12:17 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
zdarec, pekne, na smoke jsem zvedav taky, taky jsem ho chtel jet 5x ale cetl jsem zeto moc velky kladivo ani neni, nekde ze zase to je bomba, tak jsem radeji vsadil zas na orig auto amnesii od dinafem, u tohoto modelu bychse nebal ze by to nebyla boma, uz z jmena jde strach a kdyz se mrknu na genetiku/y


Hoj taky jedu amnesii 2ks (mel sem 5 ale tři posli kvůli slimakum) a sem hodně zvědav co to bude za zhul, syrupa sem nejel proto to tady musím ocekovat ;-) každopádně herer nic nepokazí :-)

ab imo pectore

Old Post 04-07-2015 v 12:27 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 48

jo, neco z toho malo bude, ale co ted? jestli jsi mel jen automaty, tak to bud pojedes jeste druhe kolo nebo uz mas po sezone?

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 04-07-2015 v 19:51 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5074790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív