Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Slunce v duši - AF2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Hlína Slunce v duši - AF2015 Příspěvek č. 1

Ahoj
Letos poprve si zkusim udelat nejake ty brzke automaty o ktere se s Vama chci podelit ... vypada to nasledovne:


substrat: do 20l zednickych veder (na dne radne provrtanych) jsem namichal - 50l zahradniho substratu Agro, 50l kompostu Agro, 50l Plagron cocos substratu, 25l perlitu, 20l raseliny Agro, lopaticku vapniteho dolomitu, 1kg Guana Agro, pisek dle chuti , jako drenaz jsem pouzil 10l keramzitu frakce 8-16mm

hnoje: substrat jsem predhnojil tim guanem, v zahradnim substratu taky nejake ziviny jsou tzn. na rust jsem si pripravil jen Biobizz Fischmix a na kvet mam v planu PK13/14, Biobizz Topmax, na zaver GH Ripen

ochrana: proti slimakum rozsypu vanish, v kvetu potom proti plisni zkusim BUD ROT STOP

geny: 6ks AK47 (NAtural seeds), 5ks Syrup (Buddha seeds), 1ks Cheese (Dinafem seeds)

plan: je takovy, ze semena jsem hodil 13.4. v 5h rano do sklenicek s odstatou vodou - dnes 16.4. jsou vsechny semena krome 5ks Syrupu plne naklicena (ty syrupy nevim - zda se mi ze uz pukaj, ale jen asi 3ks, zbytek vypada mrtvej - nevim kde se stala chyba .... a to jsem se na ne tesil nejvic - semena vypadala taky nic moc - takovy kryple mrnavý nevybarveny bledy)...
Nebudu uz cekat a dnes je vsechny soupnu do malych raselinacku za okno a uvidime co se prodere na svet ;-) ... ve skleniku by mohly byt rano jeste preci jen nizsi teploty jeste - takze jsem se rozhodl pro okno na JZ kde je necham par dnu nez zesili stonek a narostou nejake listy ;-) ... potom je dam uz na finalni stanoviste kde jim udelam asi do zacatku miniparnicky )
kyble mam naplnene tim co jsem namichal vcera prolito prvni vodou s PH kolem 6,5 ... dnes bych chtel zmerit kyselost meho mixu a podle toho pak budu kyble prolivat vodou s upravenym PH abych se dostal na nejakych PH 6 max, v momente kdy se budou rostlinky stehovat z okna ...

tak to je na uvod - behem dne zkusim neco vyfotit

Zatim slunce v duši

Naposledy upravil Frutexx 16-04-2015 v 05:48 AM

Old Post 16-04-2015 v 05:23 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 2






foto:
1 - klicky AK47
2 - klicek cheese
3 - klicky neklicky syrup - tak jsem koukal blize a zatim praskla jen dve semena
4 - hlavni flek
5 - jeslicky s hnojitkem na rust

ps: nevim jestli semenum nemam dat jeste chvilku v hajzlpapiru - dnes sem je chtel zasadit

Old Post 16-04-2015 v 12:46 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 3




update 23.4.15
Ahoj panstvo tak kyticky se pomalu rozjizdeji sice trochu pomaleji nez sem cekal (prikladam to nizsi teplote kdyz byly holky na okne) ale preci jenom. Zalevam odstatou vodou PH 6,5 a k dnesnimu dni jsem je presunul pod zarivku philips master tl-d 36W/840 dam jim 20h svetla a dam jim pod zarivkou 7 dni max. jeste uvidim jak to rozjedou.
Ted neco k jednotlivejm kytickam - nejlepe je na tom cheese, pak nasleduje 5ks akcek (1 klicek akcka se mi povedlo vyplavit tak jsem ho zase prihrabl a nechal venku jen delozni listky - uvidime jestli se jeste chyti), no a Syrup mi teda opravdu moc radost nedela - 1 semeno vubec neprasklo ted jsem ho vyhrabal, 2. semeno jeste ani nevylezlo z hliny - opatrne jsem ho odhrabl a ma klicek takze asi vyleze, 3. a 4. semeno vykouklo vcera - dnes jsem jim musel opatrne odstranit slupku z deloznich listku a 5. semeno sice drzi krok s akckama ale je nejake zkryplene ) ma tri delozni listky a normalni listky vyrustaji taky tri misto dvou D tak uvidime co z toho bude...
foto:
1 - celek pod docasnym slunickem
2,3 - krypl syrup

Tot vse pro dnesek ;-) pestu zdar a slunce v dusi

Old Post 23-04-2015 v 10:45 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 4


malej update 25.4.
pribylo 3ks original auto amnesia od dinafem tak jsem to hned hodil klicit ;-)
a jedna nedbala fotka upgradu moji skolky - mam tam dve tldcka coolwhite po 36W kus - udeal jsem jim takovej igelitovej stan - teplota 24, vlhkost nemerim - zato rosim ostosest...
slunce v dusi ;-)

Old Post 25-04-2015 v 16:42 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

Muzu rict ze si dobre vybral modely...loni sem jel ty ak-47 a bomba jako prase. Syrup dva roky zpet a asi nejlepsi af co sem vypestil...jinak toho syrupa se 3 listama si važ :-D misto dvou vetvi v patre bude mit nejspis 3 a vynos by mel byt logicky vetsi.

Naposledy upravil KREATOR 26-04-2015 v 13:05 PM

Old Post 26-04-2015 v 03:06 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

zdrar,tie AKčka maš automatky ?


Old Post 26-04-2015 v 10:14 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 7

Ahoj
Musim rict ze geny jsem vybiral hodne podle zdejsich referenci... Jen me stve ze jsem asi chytil nejakou blbou varku tech syrupu :P pac z 5 semen se obstojne drzi jen ten jeden s 3 listama dalsi dva jsou zakrslici a stagnuji, jedno vyhodilo klicek ale nechce se mu zatim vubec z pudy a posledni nevyklicilo vubec - takze sem radsi hodil klicit jeste tu original amnesii od dinafemu... uvidime co bude dal ....
to Liverone: ano vsechno co mam jsou feminizovane automaty ;-)

Old Post 26-04-2015 v 12:36 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8




26.4.
Tak jsem byl rosit a koukam ze 7 statecnych uz vystrkuje koreny z raselinacku (5ks AK47, Cheese a Syrup) ted mam dilema co s tim - venku tento tyden nema byt valne pocasi a tudiz se mi je nechce jeste presadit do kyblu - chtel jsem je nechat jeste tak do patku pod zarivkou (kdyz uz jsem je na ni naucil) - mam je teda jeste soupnout do pullitrovejch plastovejch kvetnicku a pod zarivku? nebo jedina dalsi varianta je nacpat je do kyblu priklopit pet lahvema a soupnout do skleniku kterej se da lehce vytopit plynovym zaricem v pripade nizkejch nocnich teplot (popripade je na noc schovat domu) jenze se mi je nechce moc stresovat kdyz se takhle krasne po dvou dnech rozjeli pod tou zarivkou kde maj 18h periodu - venku je zatim sakum prask jen 14h svetla denne tak fakt nevim jak se k tomu postavit ...
jinak amnesia klici - jedno semeno vystrcilo uz klicek ;-)

Old Post 26-04-2015 v 20:09 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 9

dnes "presazeno" do vetsich raselinacku vsech sedm statecnych a poprve zalivka snizena PH 6.0 .. jsem zvedavej jestli se seknou nebo ne udelal jsem to sice trochu pod vlivem ale verim ze preci velmi opatrne.... pockam az bude prijatelne podnebi a soupnu je ven zatim jsou pod (dnesni upgrade: 3x 36W tld philips viz. vyse) uvidime jak to pujde dal slunce v dusi

Naposledy upravil Frutexx 03-05-2015 v 02:42 AM

Old Post 27-04-2015 v 18:20 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10






Cau
dnes presazeno 7 nejsilnesich do kyblu a ponechany ve skleniku napospas zlutemu mozolu na obloze - je to 5 akcek, 1 chees, 1 syrup ... pod zarivkama zustava vyplavene akcko, 2 zabrzdenejsi syrupy, 3 amnesie (dve jedou jedna je zase sekla)...
Dostavaj vodu s PH 6 a ty nejsilnejsi dostaly vcera potrik slabym roztokem fischmixu ;-) ... tot vse uvidime jak se to bude vyvijet dale :P ... slunce v dusi
foto:

Old Post 03-05-2015 v 12:03 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 11

Hm tak smejdi slimaci za jednu noc ve skleniku zauradovali na jednom akcku :/ sezrali kousek druheho patra plus par vyhonku novych pater :/ ... dnes jsem stihnul akorat udelat pasti s pivem - zitra koupim oboustranou lepici pasku kterou nalepim po obvodu kyblu a posypu ji strepama a soli aby ty smejdi tam nevylezli :P... jinak sem objednal TOPMAX a PKcko ... do konce tydne prestehhuju zbyle dva syrupy jedno akcko a 2 amnesie do finalnic kvetniku a pujdou taky do skleniku uvidime co bude - pro dva kousky, asi to budou ty dva zabrzdenejsi syrupy, mam o neco mensi kvetinace a jinej substrat kterej sem dneska predmichal - je to smes univerzalniho substratu, zahradniho substratu, pudy ze zahrady, zbytku kokosu od plagronu, perlitu, pisku, vapniteho dolomitu a trocha granulovaneho slepicince od agra (mozna jeste prikoupim pytlicek substratu pro kaktusy a sukulenty) snad to bude v pohode s Phckem ... tak tyhle zmeny jsem vymyslel pres noc a dnes dopoledne realizoval ... ted mastim na odpoledni :/ slunce v dusi
edit: dnes dokoupen 2,5 litru perlitu a 5 l substratu pro kaktusy a sukulenty - je to jak kdyz plivne a takovy penize to stoji DDDD

Naposledy upravil Frutexx 06-05-2015 v 02:15 AM

Old Post 04-05-2015 v 11:58 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 12

perlit se jeste da, horsi ty substraty ze jinak hajzli slimaci si nesmej dovolovat, jen jim pekne den

Old Post 06-05-2015 v 09:19 AM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 13

nejlepší sou ty granule

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-05-2015 v 09:25 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14






12.5. prubeznej update:
Ahoj aby to tu nestalo tak pridam nejake info a par prubeznejch fotek..
Dnesnim dnem se zhaslo umele slunce a vsechno bylo prestehovano do skleniku a zasazeno do kyblu - takze finalni osazenstvo je 6ks akcek, 3ks syrup, 1ks cheese, 2ks amnesia - nakonec to tak hrozne neni z 15 semen i kdyz nejvitalnejsich jest porad sedm statecnych (maji od 24-27cm) pricemz cheese uz zacal kvest . Mame ted pres noc chladne pocasi takze ve skleniku pribyl plynovej teplomet aby holkam nebyla zima v noci a nesekly se. Po jednom slimacim najezdu na jedno akcko se nic dale nedeje takze zatim neresim (ale asi preventivne stejne koupim vanish). Dostaly postrik fishmixem a ted cekam az prijede balik kterej bude obsahovat i kyselinu dusicnou a dostanou zalivku full fishmix ph6 - doufam ze uz dnes pred zapadem nebo zitra pred rozbreskem - kyble zacinaj prosychat i kdyz ten kokos nakou vlahu stale drzi ... priste udelam foto predstaveni posadky ted jen tak par fotek ze vcerejsiho rana - slunce v dusi
edit: na te prvni fotce uplne nahore je videt ze cheese uz vyhodil blizny ;-)
a ta posledni fotka - jsou na ni videt takove bile tecky po listech doufam ze to nejsou uz nejaci hmyzaci :/ - byl jsem netrpelivej a striknul jsem je fischmixem za slunce tak to prikladam zatim tomu - kdyby nekdo mel nejakej postreh - zlobit se nebudu diky ;-)

Naposledy upravil Frutexx 12-05-2015 v 06:15 AM

Old Post 12-05-2015 v 05:23 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 15






Zdravim
16.5. foto "sklenik - prava strana"
tahle strana je trochu opozdena - nicmene jede
1 - amnesia v kyblu
2 - amnesia v kvetniku
3 - "vyplaveny" AKcko v kvetniku
4 - opozdenej syrup 1.
5 - opozdenej syrup 2.

Old Post 17-05-2015 v 02:59 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 16






foto "leva strana skleniku"
1 - syrup - 27cm - zacal nakvetat
2 - ten samej syrup
3 - Akcko - 29cm - jeste nekvete
4 - Akcko - 26cm - nekvete - zasazeny slimakem a nakym kekelem na listech - snad mozna vysisovany od slunka (postrik v nevhodnou dobu)
5 - Akcko - 27cm - zacalo nakvetat

Old Post 17-05-2015 v 03:22 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9609210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív