Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » nový člen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hmictrf
Nový Člen

Karma uživatele Hmictrf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10 

nový člen Příspěvek č. 1

Ahoj, jsem tu novej jestli sem zalozil tema misto prispevku dejte mi prosim vedet a popripade rict jak dat prispevek spravne mam tu v tom trochu chaos ...pestu zdar

Old Post 09-04-2015 v 10:43 AM
Hmictrf je offline   Profil uživatele Hmictrf   Find more posts by Hmictrf   Foto galerie člena Hmictrf   Click here to Send Hmictrf a Private Message   Add Hmictrf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 2

Zdravím!
Začni třeba tady:
http://grower.cz/pestovani/navody/g...a-triky/20.html

Old Post 09-04-2015 v 11:08 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 3

No, asi takhle - svůj příspěvek jsi vložil do správně založeného tématu, ve správné sekci, na správném fóru se správnou doménou, čímž jsi ovšem naplnil skutkovou podstatu činu "zasírání Groweru" neboť příspěvek samotný je absolutně o ničem a jako bonus v něm okamžitě prosíš o nějakou interakci - tolik dnes oblíbený způsob komunikace zde.

Ano, vlastně jsi tu správně. Vítej tedy v "chaosu" a pěstu zdar i tobě.

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 09-04-2015 v 11:09 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hmictrf
Nový Člen

Karma uživatele Hmictrf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 4

jo prispevek je o nicem jasny to vim jen mi prisla zprava ze bych mel pozdravit cleny tak vas timto zdravim a tedy i napisu neco o sobe: o Grower.cz vim uz par let jen nevim co proc jsem se nezaregistroval uz drive mam za sebou par kolecek nejsem zadnej vedec a vedsinou sem si poradil s problemama sam nebo vyhledal na foru. Cílem me registrace je zdokonalovani prijde mi ze me "kola" jsou temer stejne a nejak velke zlepseni nepozoruju tak jsem tady

Old Post 09-04-2015 v 11:20 AM
Hmictrf je offline   Profil uživatele Hmictrf   Find more posts by Hmictrf   Foto galerie člena Hmictrf   Click here to Send Hmictrf a Private Message   Add Hmictrf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Hyde
No, asi takhle - svůj příspěvek jsi vložil do správně založeného tématu, ve správné sekci, na správném fóru se správnou doménou, čímž jsi ovšem naplnil skutkovou podstatu činu "zasírání Groweru" neboť příspěvek samotný je absolutně o ničem a jako bonus v něm okamžitě prosíš o nějakou interakci - tolik dnes oblíbený způsob komunikace zde.

Ano, vlastně jsi tu správně. Vítej tedy v "chaosu" a pěstu zdar i tobě.

H.


Já si posledního půl roku,dělám čárky na"nástěnku",kolik z nových členů,četlo FAQ!
A spočítal jsem,že ani jeden!lol

Old Post 09-04-2015 v 11:30 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-09-2019 - Nováček - 0 odpovědí
27-10-2018 - Nováček - 10 odpovědí
01-05-2017 - Nováček - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5086830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív