Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » LED micro grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 65





Přišel novej mikroskop a povedlo se ho i zprovoznit, tak posílám pár "shotů"

#1 Desfrán
#2 Amnesia Haze
#3 O'Haze Red
#4 GSC

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2016 v 14:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 66

Nádherný fotky.Hotový orgie fakt supr!!Jakej microscope sis objednal?taky uvažuju tohle je fakt pecka :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 09-03-2016 v 16:04 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 67

Díkes za pochvalu Je to obyčejnej USB mikroskop objednanej z Číny.. ceny se pohybují cca 500 a výš. Já zvolil variantu za necelej litr, chtěl jsem něco s vyšším rozlišením a co by fungovalo na WIN 10 (většina levnějších modelů z DX nebo Aliexpressu funguje max na WIN 7/8 - tak bacha). Je to plus mínus tenhle

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2016 v 16:51 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 68

haha koukal jsem na ten samej a popravdě jsem překvapenej jak pěkne ti to vyfotilo určo dobrá investice na zjistění zralosti Já si ho nakonec neobjednal,řekl jsem si když už tak už něco pořádnýho,chtěl bych se podívat přimo do ty kapky trichomový :-) něco se zvětšením 2500x tak šetřim šetřím :-) ...ještě se zeptám,tak zbežně jsem koukal na tvůj thread a minulou skližen si měl kolem 45g ..to bylo taky pod tímto 300w panelem?Jestli jo kolik si ten panel ve skutečnosti cucne a na kolik tě přišel?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 09-03-2016 v 17:03 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 69

2500x je už hodně velký zvětšení.. na takové to domácí ohledávání to už nebude Ale jak píšeš, chceš to pro specifikej účel. Na zjištění zralosti stačí 20 - 50x. Tenhle je 50 - 500, ale reálně požívám jen tu nižší polovinu škály.

Jo, je to výsledek prvního kola pod 180W panelem (označen 300). Další kola se stejným panelem a jinou genetikou jsem neměřil, ale myslím, že to bylo lepší

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2016 v 17:35 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 70

tak to jo 45g/300w se mi zdálo dost pofyderní :-D..Jak odhaduješ sklizeň teď?Předtim si byl +- 0,5g/w bude tam ted 150? :-) sonduju jak jsou na tom ty ledky ted jedu 4. bo 5. kolo cfl a brzo bude na čase obměna :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 09-03-2016 v 17:42 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 71

Upřímně řečeno, nemám šajna Jakékoliv číslo by byla jen střela od boku. Něco už je ve sklenicích, něco se ještě suší a něco zůstalo na stoncích v květináčích (takže se to ještě suší taky), něco zmizelo hned po usušení haha Taky je potřeba brát v potaz pěstební plochu (mám 0,3m2 ale osvítilo by to do 1m2)

Jaké výsledky dává ta tvá CFLka? Dřív jsem pěstil pod CFL a musím říct, že ten LEDkovej panel je lepší, podle mě se zhruba vyrovná 250W sodíku.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2016 v 19:07 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 72

ok jsem zvedavej až to zvážíš :-) no hele mam 200w cfl ale nejsem bůhví jakej pěstitel,vlastně jsem jel indoor jen 2x normalní strainy (cheese a critical kush) a ty jsem neukočiroval strašně to přestlo ale co jsem sklidil byla obsypaná kvalitka co jentak nekoupíš jak do chutí tak stavu-hádal bych tak do 60gé a to byl asi zároveň nejlepší výsledek :-D druhý kolo vlastních řízků z balkonu cheese bylo sice taky fajn,ale byly napadeny broučkama takže jsem sklidil +- taky páďo průměru co neurazí,ale taky nepotěší :-D no a teď jedu po druhý AFka a ty mě zatim nezklamaly i teď budu útočit na 40g sklizeň :-D :-D chce to jen pořádnou genetiku v af modelu a pro nás přiležitostný kuřáky k nezaplacení sklizen do 60 dní no neber to :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 09-03-2016 v 20:50 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-06-2018 - chinese LED PC grow - 76 odpovědí
04-02-2016 - LED sativa grow - 57 odpovědí
25-01-2015 - LED MicroGrow inside PC #1 - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2767330 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív