Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » kolik EC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

kolik EC Příspěvek č. 1

ahoj,
chtěl jsem se zeptat, kolik máte hodnotu EC na posledním výtoku před kosou? ;-)

dík
ať to roste
pic

Old Post 19-03-2015 v 17:24 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 2

při poslednim výtoku by jsi měl mít, při ideálních podmínkách tolik, kolik na vstupu... aneb nemělo by ti už EC stoupat vůbec

Old Post 20-03-2015 v 20:16 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Před kosou vždy zalívám jen vodou s upraveným PH( myslím, že to tak dělají všichni). Takže logicky EC musí klesat...dokud se nedostaneš na EC vody( tahle si to myslel?).

Jestli jo tak v tom případě musíš potom prolívat(flushovat) "docela" hodně.Teď jsem flushoval v kokosu 10litrama na květník(6,5l) a dostal jsem se z EC 1 na EC 0,5(zdroj vody mám EC 0,3)

btw: myslíte, že je to cajk a nebude to mít na chuť vliv???
díky
pic
ať to roste

Old Post 23-03-2015 v 08:55 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-09-2013 - kolik vody - 9 odpovědí
28-11-2010 - Kolik semínka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0890990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív