Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » uhnivaní řízku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kowy
Nový Člen

Karma uživatele kowy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 2  

uhnivaní řízku Příspěvek č. 1

Zdravím,
Prosím o radu ohledně řízku, už přes pul roku mi neustale uhnivají řezy v místě dotyku s půdou. používam jiffy a stonek ktery je ponořeny vždy uhnije jen ta čast ktera je v jiffu,zbytek řízku od stonku nahoru je zdravy, nevim zdali jde o hnilobu, pokažde se řízky skácí během par dní vetšinou do týdne, mam dobrou vlhkost, teplotu i světlo a řízkuji již par let vždy bez problému, nyní už několik měsícu se nedaří a začínám byt beznadějný. Když se na rozbředly stonek podívám pod mikroskopem, vidím tam nějaké bakterie, viry nebo co to je, jsou velmi male cca jako spermie ,ale netuším zdali jsou oni příčina nebo se tam vyskytují jen proto že stonek již uhnil. Matky mam pěkné zdravé. Měl jsem mezi nimi na par měsicu par chilli rostlinek a radeji jsem je dal před par dny přyč s obavou že mi mohli byt důvodem uhnivaní ale zda se mi to nepravděbodobné, take mam v mistnostni klec s potkany a fakt už nevim co je příčinou nezdaru. Četl jsem všude možne na forech ale informace o nečem podobnem jsem nikde neobjevim, prosím tedy o radu někoho kdo by mohl vedět oč jde nebo mi měl podobné zkušenosti. Předem dík

Old Post 09-02-2015 v 16:54 PM
kowy je offline   Profil uživatele kowy   Find more posts by kowy   Foto galerie člena kowy   Click here to Send kowy a Private Message   Add kowy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kowy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veterán
Nový Člen

Karma uživatele veterán - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

jiffy mohly bejt špatně skladovany u nejakého bordelu co se naně dostal mužou bejt moc mokrý nebo to zaléváš špatnou vodou a tim prostě spodek hnije a nekoření

Old Post 09-02-2015 v 17:32 PM
veterán je offline   Profil uživatele veterán   Find more posts by veterán   Foto galerie člena veterán   Click here to Send veterán a Private Message   Add veterán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Těžko říct.. Zkus výměnu média, do kterého řízkuješ. Voda, perlit, rw..
Čistota je snad samozřejmost

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-02-2015 v 20:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 4

priklanam sa k panom predo mnou. vymen medium za rw alebo agrawool a potom napis, ci sa to opakuje.

Old Post 23-02-2015 v 10:55 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 5

jesli ti hnijou korinky ve vnitr muze to mit nikolik pricin A) moc zalivas b) v mediu je nejakej patogen c)nedostatecny kontakt stonku s mediem D) patogen ve vode E)pripadne nechavas medium moc vysychat to klony oslabi a pak klidne muzou taky zacit zahnivat.F)spatna matka G) spatnej korenovej stimulant H) spatny klima (teplota vlhkost svetlo) pak uz mne napadaj jedine skudci.

Old Post 23-02-2015 v 12:59 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2010 - Vadnoucí řízky - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6301710 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív