Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomoc!! 8denní sazeničky uvadají/lehají si
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Upozornění Pomoc!! 8denní sazeničky uvadají/lehají si Příspěvek č. 1

Zdar,
koupil jsem si od natural seeds 36ks White Russian, všechny vyklíčili myslím po dvou dnech šli do coco.. první dny oka ale nějak po 5dnu začali některé lehat(cca 10ks) na zem a jejich stonek byl v některých místech fakt jak vlásek...Jak jsem to viděl myslel jsem si že mají málo živin, někde jsem četl že kokos by se měl lehce přihnojovat už od začátku tak jsem to skusil a nepomohlo... tak mě napadlo Ph a ejhle jsem změřil výtok kapkami a ph někde okolo 7-8 a zjistil jsem že moje kohoutky vypouští tak 7,5... začínám lít ph okolo 6 ale bojím se že se to už nespraví Mají krásně zelené první lístečky ,ale stonek jak vlásek...Už jsem se radil i se známým a ten říkal že malá vlhkost tak jsem přes květináče dnes hodil sáčky a uvidím.
Myslíte že to může být tím ph nebo ještě něco jiného?
Nemám foták tak nemohu dodat foto.

Old Post 08-03-2015 v 10:27 AM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter10
Stálý Člen

Karma uživatele Peter10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Neviem no také mladé prihnojovať.. Aj ja som to raz spravil na jednej a do pár dní skapala.. Na začiatok by som to dal do normálneho substrátu pre množenie a výsev semen. Potom ďalej aj do toho kokosu.. Radil som sa ohľadom toho s jedným skúsenejším growerom a parádne rástli! A čo sa týka stonky skús ventilátor nejaký s PC alebo tak.. Alebo ak máš slabé svetlo tak sa stonka ťahá a je dlhá a tenká!! Možno to máš príliš ďaleko od toho svetla, daj to bližšie k svetlu. Len to nespál ak máš sodík tak cca 50cm od toho.

PS: Niektoré semená môžu byť vadné s toho si nič nerob.. Ja som dostal k nákupu 2ks semien zadarmo a ani jedno neprežilo, boli vadné..

Old Post 08-03-2015 v 13:33 PM
Peter10 je offline   Profil uživatele Peter10   Find more posts by Peter10   Foto galerie člena Peter10   Click here to Send Peter10 a Private Message   Add Peter10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

Jojo taky už vím do příště... Malé kvetináčky s nahnojenou hlínou dopředu... a pak kokos. Je to lepší ze začátku úspora energie a lepší manipulace když jsou problémi viz toto...Po každé zálivce zahrabuji stonky tak aby vyčnívala jen zelená část...Přeci je tam nenechám jen tak ležet. Ofuk je tam hodně silnej a světlo 400w tak 60-70cm od toho...Nejsou přehnojené ani spálené od světla jen ty stonky a spomalený růst :/ snad se daj do kupy už mě to stálo dost peněz a námahy a pokaždé nějaké poděly

Old Post 08-03-2015 v 17:24 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

Semena nejsou vadná..Něco se jim nelíbí a já bych to chtěl dat do kupy ,jenže asi to chce čas a vyhrát si z PH.

Old Post 08-03-2015 v 17:26 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5

Zdravím
U kokosu musíš měřit i EC.Tak na to mrkni.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-03-2015 v 17:36 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Tak ty je dáš do kokosu ale pro měření ph máš jen kapky? Ty se používají jen orientačně což u hydroponických médií nestačí. Pokud je stonek v tenkým místě hnědý je docela pravděpodobný že jsou K.O.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-03-2015 v 17:37 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 7

Ec bude v poradku dostali jen jednu davku polovicni...
Jn ten ph metr jsem mel poridit ted silne uvazji ze skocim do kvetinarstvi pro hlinu a presadim je...

Naposledy upravil leela148 08-03-2015 v 19:30 PM

Old Post 08-03-2015 v 19:03 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 8

Ec nemusí být od oka vůbec v pořádku. Záleží, co máš za kokos. Např. Atami dělá předhnojenej a při prvním prolití z toho teče 4,5 - 5 Ec. V kombinaci se špatnym phčkem to nemusí dělat kytkam dobře. Od Atami v růstu (cca 10dní ) nehnojim vůbec.

Old Post 08-03-2015 v 19:59 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9

To bych chtěl vidět jak nějakej kokos nebo i hlína má 5 EC ze základu...To bys tam zasadil a hned rostliny KO.
Mám http://www.growgo.eu/cs/kokosove-su...ova-kostka.html
Už jsem s tímto kokosem jel a hnojil jsem od prvního dne a bylo vše ok.
Zas jak se říká že kokos je polohydro tak logicky když jim naliju ph 6 tak by kiti měli poznat okamžitě změnu..

Old Post 08-03-2015 v 20:30 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0117880 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív