Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Jakou Wilmu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

Parada, dekuju za rady, trosku jsem odbocil od doporuceni a mam Dutch Pot hydro, kterej pres zimu prestavim na aero a na ZKOUSKU necham tu atami wilma big 4 s 18l kvetinacema, chci videt rozdil v delce rustu a ve vynosu a kdyz se mi to nebude libit, pouziju to na maminky :-)

Porad resim KTERÝ HNOJIVA KUR*A koupit :-D Co vlakno, to nazor, ale libilo se mi bartovo doporuceni diky tomu stabilnimu drzeni hodnot. Ceka me to tak za tyden, tak uvidime.

Rozhodl jsem se s pestovanim neunahlit tak jako snakupem wilmy a venoval jsem cas studiu hydroponie (nemám pocit, ze bych byl o moc chytrejsi). Takze soucasne kolo jedu klasika v hline.

Kdyby mi nekdo napsal jeho hnojivove schema vcetne doplnku, byl bych vdecnej. Zatim jenom delam prumery ze vsech nazoru tady na groweru.

Old Post 27-04-2015 v 08:09 AM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 18

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...icId=62#content
Nějaké recenze na hnojiva jsou tady a jsou tam i na hydro, tuším od 4.dílu.
To porovnání mezi aerem a hydrem potom tady udělej a když jdeš do GHA tak mrkni na Mineral Magic na stabilizaci PH, nemá s tím tady někdo zkušenosti?
A schema na hnojiva máš na stránkách výrobce hnojiv. Ale u výběru hnojiv dej pozor na koncentrace, někteří výrobci to dělají méně koncentrované, tak nemůžeš porovnávat hnojiva podle láhve, ale kolik dáváš na litr.

Grow Max 150W

Old Post 27-04-2015 v 11:15 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 19

>Bárt: opet diky za info!

Informaci mam snad dost, takze ted uz jen to vyzkouset v praxi :].
Tkaninu dam pod kvetinace, ne do nich, tam asi opravdu jen perlinka proti nejvetsimu curbesu. Na peroxid kaslu, pouziji jen v pripade nejakeho problemu. U JIDB se v popisu uvadi nekombinovat s peroxidem, takze to riskovat nebudu, hydroton je ocividne dost vzdusne medium.
Zalivku zkusim prozatim kazdou hodinu na 15min, uvidime, jak se to osvedci.
Jehlove kapilary nahradim kruhy, snadne a levne na vyrobu, snad to cerpadlo z Wilma zvladne a zalivka bude rovnomerna (pokud se zachova stejna vyska).
Svetlo pro prvni kolo s dripem pouze rtutova vybojka, kterou mam jako zalozni, na stavbu ledek ted nejsou momentalne penize a ani kurz $ tomu moc nepomaha :/. Ale dnes jsem vybalil pojezd, na 100x140 to bude jeste pouzitelne (Philips 315W, docela se osvedcil na plose metr na metr).

Resim jen jak vymyslet rustovy box. Chci to mit oddelene, v boxu s Wilma mit jen kvetovou fazi. Normalne bych daval zakorenene rizky v rw kostkach primo do keramzitu, takhle ale budu muset vymyslet, co s tim. V hline je to snadne, tady to bude orisek ..
Jak moc prorustaji korinky vlastnim keramzitem? Napadlo me reseni, ktere se slecnam asi nebude uplne libit, ale ve hline to uz odzkousene mam, proste rustovou fazi v kokosu a ten pak vyplavit a nechat jen ciste koreny. A ty pak presadit do keramzitu. Jednou jsem takhle presazovat slecny ze silne zasoleneho substratu a probehlo to prekvapive dobre.
Druhe reseni jsou kvetinace primo s keramzitem, ale i kdybych to rucne zaleval 2-3x denne, asi to stacit nebude. A nakupu dalsiho drip systemu se chci alespon ted vyhnout.
Nejake napady? :]

Old Post 27-04-2015 v 23:44 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 20

Chlapi kdyz je to na to krasnej thread, chci se zeptat. Taky uvazuju o tehle vychytavce, zda se ze to rucni zalivani proste nedovoluje vysledky jake bych si predstavoval. Jelikoz to bude moje prvni hydro nechci jit rovnou do 120 stanu ale prvni si to ohmatat 90x90 na 400w. Ale co mi vrta hlavou jaky vzit pocet. Jestli vzit XXL 4 tzn big 20L+kvetinace nebo vzit radsi 8x11L. Po zkusenostech co mam s poslednich 2 kol bych se klonil radsi k 8x11L pac mi prijde ze mi velky kytky moc nejdou tak radsi vetsi mnozstvi mensich.

Co se tyka hnojeni ja premyslel o Bcuzu, co jsem se dival na odkaz co sem pastnul bart tak ten bcuzz dopadl hodne dobre takze si myslim ze dobra volba. Jeste uvidim jestli si strihnu testovaci kolo pres prazdniny nebo to necham az na podzim.

Kvalita predevsim!

Old Post 28-04-2015 v 08:14 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 21

Ahoj, mam takovy pocit, ze 8x11L se Ti do boxu uz nevejde, takze mas o dilema mene :] ..
A co se tyce hnojiv, ja osobne preferuji JIDB, jel jsem je v hline, spokojenost (asi i v mem pripade lepsi, jak Biobizz, ale ten se v hydru pouzit neda). Precti si tohle vlakno: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=47214

Old Post 28-04-2015 v 10:03 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 22

NO prave ze s tou novou varkou hodne zamakli na moznostech jakou wilmu si koupit a je i takova moznost jakou pisu. Viz treba tady http://www.growway-garden.cz/productdetail?pid=8659 . Sice to tam asi bude na tesno ale to nevadi. Aspon ne me. O jidb sem cetl ale radsi bych prave chtel zkusxti celou bcuzz sadu proto sem se ptal jestli to nekdo pouziva.

Kvalita predevsim!

Old Post 28-04-2015 v 13:18 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 23

Aha, tak to se omlouvam, ja se orientoval jen podle toho, co ma Atami na svem webu, tam je jak v produktech, tak i v katalogu uvadena jen varianta osmi kvetinacu jen http://atami.eu/product/wilma-small...8-complete-11l/ (plus tedy XXL8, ale to je uz take velke).

Ja osobne bych sel spise do vice a mensich, lepe je uhlida vyska ..

Old Post 28-04-2015 v 17:21 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 24

jj mas pravdu vezmu tu. Tak diky za prismerovani a at ti to pekne roste

Kvalita predevsim!

Old Post 29-04-2015 v 08:48 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od spachal
Aha, tak to se omlouvam, ja se orientoval jen podle toho, co ma Atami na svem webu, tam je jak v produktech, tak i v katalogu uvadena jen varianta osmi kvetinacu jen http://atami.eu/product/wilma-small...8-complete-11l/ (plus tedy XXL8, ale to je uz take velke).

Ja osobne bych sel spise do vice a mensich, lepe je uhlida vyska ..

Na té Atami stránce nemají kompletní sestavu, chybí jim tam Wilma L8 , ta je čtvercová a má 75x75cm a nádrž na 50L a má 6,5L květináče http://www.growshop.cz/product-coll...B-6l-75x75x20cm Je to zmenšenina té XL8

Grow Max 150W

Old Post 29-04-2015 v 09:04 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 26

2okurek - velky kytky dlouho rostou, ja uz volim zlatej stred. Ani malo ani moc. Tech 8 je akorat simyslim. A nevim, jaky jsou tvy moznosti to pak upgradovat, alemyslim, ze je jedno, na jak velky plose si to zkusis, za me cim vic tim lip :-)

A k tem hnojivum - ted jsem si naobjednal hnojiva od AH nebo AN, ted nevim, ktera znacka je ta drazsi. Tak jsem zvedav :-D

Old Post 29-04-2015 v 22:51 PM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 27

No sice dele rostou ale pak je toho vice ze jo. Jenze mi se v tomhle smeru nedari jak bych si predstavoval. Takze sem prave laviroval i nad tim ze zvysim to mznostvi. No mam jeste 120 stan ale ten uz mi prijde na doma trosku moc, zabira hodne mista a kdybych tam mel fouknout wilmu jako do toho 90x90 tak tam je ta 16va kde je 100l+ nadrz a to si nedokazu predstavit doma menit Budes tu delat i nejaky serialek pak?

Kvalita predevsim!

Old Post 30-04-2015 v 07:44 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

Tak z wilmy bude casem matkarnicka. Aktualne mam dutch pot a zakazkovej ebb&flow. Kdyztak udelam novy vlakno, at se to tu drzi tak pekne jako do ted.

Old Post 12-05-2015 v 15:24 PM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od BomberOne
Tak z wilmy bude casem matkarnicka. Aktualne mam dutch pot a zakazkovej ebb&flow. Kdyztak udelam novy vlakno, at se to tu drzi tak pekne jako do ted.


Ahoj, som zvedavý na ten Dutch Pot, ako ti to v ňom pôjde. Niekedy v budúcnosti chcem hydro. Aj tá prerábka z hydra na aero, wilma vs dutch pot o ktorých si písal. Budem sledovať. Zatiaľ čau.

Old Post 12-05-2015 v 15:37 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 30

Tak už mám wilmu doma. Koupil jsem XL 8 x 11l.
Jak by jste doporučili zalévání? Bárt tady psal každých 15 minut, někdo tady zase psal po 1 hodině 15 minut závlahy.
Jak myslíte že by to bylo ideální??

Old Post 14-05-2015 v 14:50 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 31

Bazito: to zalezi dle toho, co zvolis za medium. Keramzit muzes zalejvat treba porad u kokosu je to slozitejsi.

Old Post 14-05-2015 v 17:26 PM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 32

Pojedu keramzit, tak uvidím zkusím to tech každých 15 minut

Old Post 14-05-2015 v 18:28 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9148120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív