Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3x AJ, 3x SSH, 3x POG, kokos, 400W az 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Organika 3x AJ, 3x SSH, 3x POG, kokos, 400W az 600W Příspěvek č. 1




Zdar a silu priznivci drobneho pestitelstvi,

tohle je jiz muj 4ty grow. Prvni se celkem povedl, druhy byl slaby, treti byl dobry ale byly rezervy, tak snad se mi ted vse podari vychytat a uroda bude paradni. Oproti minulemu kolu sem se rozhodl pro par uprav. Misto klasickych kvetniku 6.5L jsem zakoupil 10l AIRPOTy. Dost sem se o tom nacetl a celkem sem mi to libilo, teorie mi prijde taky v poradku, fotky korenovych balu taky tak proc to kytkam nedoprat. Zmena dosla i k osvetleni. Na kvet uz neni 400W ve stanu 120x120 dostacujici. Nebyt neustaleho premistovani v minule runde by byly nektere casti fakt nedosvicene. Proto sem poridil digitalni predranik lumatek ktery mi dovoli ject v rustu 400W, v prvni fazi kvetu 600W apak na final superlumen. Doufam taky ze se priblizim hodnote 1g/w minule kolo sem mel cca 0,75. Celkove planuju 9kvetin. Mam radsi mene vetsich kvetin, rust nechavam klidne i 3 tydny. Hodlam take zastipovat zhruba kolem toho 3tiho patra. No nic tady setup

Genetika 3x AJ(Apple Jack), 3x SSH(super silver haze), 3x POG(pot of gold) v 10L AirPotech
Box: 120x120x180
Svetlo: 400W obojetne rust/kver / 600W zatim sem se nerozhodl kterou poridim favorit je sylvania
Stinidlo: A-Wing medium ze shieldem
Odtah: TT150 400m3 do jine mistnosti
Ofuk: 2x huricane + 1x vetsi stolni na pozdejsi fazi
Vlhkost: Obyc zavlazovacka na 6L + rezerva 2 potopne do kyble
Medium: Kokos s perlitem tedka vynecham poprvy netopyri hovna bo minule sem to i zalil enzymama a teklo s toho u nekterych ze startu i 4.0EC a kytky nevypadaly odvazane
Hnojiva: Biobizz kompletni sada Bioheaven, Root juice, Algamic, BioBloom, Top max, Biogrow, kdyby kytky vykazovaly prehnojeni mam pripravene enzymy od hesi na proplach. Dostal sem i 2 ampulky productu X tak to zkusim na jedne rostline. Melo by to vyjit na 12 zalivek to by se mel rozdil projevit jestli ta vec k necemu je
Meridla: PH i EC metr ale ty sou spise s tim biobizem a tou vodou co tady mam jen kontrolni + nejaky ten meric vlkhosti a tepoloty v boxu

samozrejme rad budu za kazdou vecnou pripominku ci radu preci jen clovek se porad uci . Tak drzte palce at do dobre dopadne aktualizaci budu davat cca 1x tydne popr v pripade nejakyho problemu to tady taky hodim. Samozrejme se start neobesel bez drobneho problemu a tim je privodni kabel k lampe od lumateku. Koupil sem takovy pocitacovy ale je tam trojlinka snad 0.75 a moc to nebudi duveru. Radsi jsem zapojil stary predradnik a objednal ze shopu poradnej 1.5mm drat. Mel by dorazit v pondeli / utery tak pak to prepojim. Sem zvedavy jestli tam bude nejaky rozdil .

Co se tyka samotnych rezu mam poprve takhle hodne vyvinute. Listy maji krasne zelene, koreny krasne prorostle, jen u jednoho rizku list zacal trosku zloutnout ale to se brzo napravi pres zalivku. Holky uz dostaly kazda po pul litru limonady, ktera obsahovala 2ml bioheavenu 2ml root juice a 1ml bio growu na litr vody. Ph sem stahl na 5.9, EC sem nemeril.

Prikladam fotky hned po zasazeni do airpotu a prvnich minutach svitu lampy )

Tak pestu zdar!

Kvalita predevsim!

Naposledy upravil MocnyOkurek 25-01-2015 v 09:01 AM

Old Post 23-01-2015 v 20:19 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 2

Mala aktualizace. Kytky se uz celkem zabydlely. 6 uz jsem jich zastipl, 3 stale cekaji prijdou mi jeste malinke(mozna je nebudu ani smikat). 3 dlouhany sem musel privazat provazkem ke kvetinaci abych je trosku stahl a i tak je asi budu muset trosku nalamat bo ten rozdil je fakt veliky a viditelny. Co se tyka zradla daval sem jim tedka uz normalni zalivky bez root juice tzn 2ml growu a 2ml heavenu (EC 1.2, PH 5.9) + jsem pridal preventivni postrik bud rot stopem a za dalsi dva dny pridal leaf coat. Tedka holky restuji a sbiraji silu po smiknuti. Hmyzaky zati mneregistruju tak biool nechavam schovany.

Nainstaloval sem uz taky ten digitalni predradnik a musim rict ze to je laska na prvni spusteni . Sviti od pohledu vyrazneji a cisteji. Jeste uvidime co kytky ale ja sem spokojen. Taky sem v ocekavani jak pak bude vypadat to sviceni pod 600w lampou.

tak pestu zdar a o vikendu sem prsknu fotky holek jak se povytahly

Kvalita predevsim!

Old Post 28-01-2015 v 17:24 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

8. den rust Příspěvek č. 3




8. den rust

Cest praci priznivci drobneho pestovani. Tak nam utekl tyden. No nebyl bych to ja abych nemel nejay komplikace. Tim ze jsem nedal do kokosu to guano tak to vypada ze klasicky michani biobiz hnojiva pro lightmix neni dostatecne. Kytky vykazuji nedostatkky nejakych prvku. Zvysil sem teda zalivku biogrowu z 2ml na 1L na 3ml na 1L. Take sem jiim v teto kriticke chvili pridal i ten produkt X. Puvudne jsem to chtel lit jen do jedny kytky ale priznavma rovnou sem linej to takhle separatne resit navic spolu s temi problemy jim to snad trosku pomuze. Co se tyka samotnych kytek tak delaji mi radost klony AJ krasne rostou vetvi se nevidim na nich zadne problemy. Co se tyka SSH ty vypadaj taky dobre ale sou krapet mensi. Starosti mi ale delaji kytky POG. Kdybych vedel co je to za zlato(pot of gold) tak sem se na ne vysral. Pripadaj mi jak nejaky posraty kostata . Uz sem musel nahodit i jeden rezevni rizek do air potu abych mohl jednoho zebraka nhradit. Tkay vypada ze sem mel zbytecne vysoko lapmpu 50cm. Shodil sem ji z hruba na 30cm. Tak snad se ty patra zmensi. Teplota je porad dobra cca 24-26 vlhkost byla az 70% ale po snizeni lampy je to rado za 65%. Tak snad jim to bude stacit.

Posledni fotka vsimnete si te treti napravo uplne vzdau to je krasavice akorat do popelnice )

Jinak co se tyka zatim airpotu tak rozdil proti tem kelimkovym kytkam je brutalni ale to nelze brat jako meritko pac to sou ty 250ml umely kelimky kde se kytka moc realizovat nemuze. Co ale musim vyzdvihnout je to dirkovani a moznost uvazani jakekoliv vetvicky na jakouliv stranu hodne mi to ulehcilo. Pac sem musel ty AJ takhle privazat jak sou uz veliky + 1 SSH. Taky to vypada pokud se ty POGy nerozjedou ze budu muset AJ vrsky polamat at je to zabrzdi.

Tak drzte palce at kytky chyti zdravejsi zelenejsi barvu a diky za sledovani. Pristi tyden zdar!

Kvalita predevsim!

Old Post 01-02-2015 v 15:45 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 4

Tak to jeste jako bonus vypada ze jsem 3 kytky prelil. Toho zebraka vzadu. Jedno Aj a tusim jedno SSH. Secky vykazuji podobne znamky chovani, uvadaji, zloutnu listy moc to neroste a sou spusteny dolu. Vidim to tak ze jestli nebudou vypadat rozumne jak prijdu domu ferove je vyjebu do popelnice a zacnu znova . Mam jen otazku kdyz bych tedka vyjebal ty kytky muzu pouzit ten kokos atd nebo musim nacepovat radsi znova? Mam jej tyden a fous coz neni moc tak by to nemuselo byt zasrany korenama

Kvalita predevsim!

Old Post 03-02-2015 v 08:59 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

Kokos použít mužeš, jen bych ho pěkně promyl.
Ps: Myslíš, že bio hnojky je vhodné lít do pasivního hydra ? Vím, že se t tu někde řešilo a tak nějak z toho vyšlo jakože biobizz do pasiv hydra asi jo, ale nikdo to neměl vyzkoušené.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 03-02-2015 v 09:13 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 6

No do hydra muzes pouzit vse krom tusim biogrowu. Ten se kazi. Ostatni jako je biehaven, bloom topmax lze prej v hydru bez potizi pouzivat. Akorat musis nahradit slozku na rust. Osobne bych asi do hydra presel an jine hnojivo. Tady borci si pochvaluji JIDB(ikdyz me rikali v growshopu ze je to kopie AH) takze bych asi radsi zkusil toto. Navic i davkovani je tu vice v ruznych threadech rozepsano a da se lepe dohledat co a jak.

Kvalita predevsim!

Old Post 03-02-2015 v 09:30 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

No ja to myslel tak jestli když jedeš pasivní hydro, tak jestli by nebyly lepší mineralni hnojiva(koukal jsem, že v popisu máš pravě i ten bio grow a bloom).

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 03-02-2015 v 09:34 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 8

Jo takhle to myslis. Ne v tom problem neni. Na biobiz nedam dopustit. Tady byla chyba ze ssem zmenil setup (dal pryc to guano) a hnojil malo. Pak sem to chtel trosku naboostovat tak sem tam lil male mnzostvi vody casteji a tim to asi zabil (aspon ty tri prelity kusy). On je i problem ze ty rizky sou nesourody. AJ sou velky. SSH stredni a pogy maly. Proste je to v tomhle uplne nahovno. Asi se vyseru na multi pest a vezmu max 2 odrudy nebo dokonce jen 1 a kaslat.

Kvalita predevsim!

Old Post 03-02-2015 v 09:40 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 9

Tak ty spatny kytky se zacinaj uz zpravovat. Necham to dorust ikdyz si myslim ze to bude boj. Pac tri rostliny sou hrozne rozvinuty, spousta bocnic vetvicek atd.. 3 sou takovy ze by je mohly dohnat a nebude problem ale u trech dalsich si nejsem jisty asi to budou mrzaky proti ostatnim takze necham zatim rust i tu 10kytku a ovikendu asi pro jistotu nahodim jeste do 2 kvetinacu zbyle 2 rezervy abych pokryl misto ktere vnzikne diky mrzakum. Jinak sem se na to klasicky dival prilis cerne za to se omlouvam nekdy takhle propadnu beznadeji

Kvalita predevsim!

Old Post 04-02-2015 v 16:26 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

15. den rust Příspěvek č. 10



Tak tu mame pravidelny nedelni report. Holky sem uz celkem stabilizoval. Spekuloval sem co jsem delal vsechno zle a nasel sem jeste jednu vec. Neprolil sem ten kokos vodou. Tusim tomu rikaj pufrovat. Pro priste si na to musim dat pozor nebo koupit uz pufrovanej.

Holkam tedka davam zalivku 2 ml bio heavenu, 4ml bio growu a dal sem naposledy 5ml na l product x PH 5.8. Teplotu maji kolem 25-27 stupnu.

Taky se mi zda na tom produktu neco je. Zda se mi ze od zaliti maji ty kytky daleko vetsi listy a celkove vypadaj vitalneji. Pocitam ale ze je tam i nejaka prace tech air potu. To ssh co sem vyfotil v detailu ma uz brutalne tlustej stonek a silene narostlych vetvi. Kdyby se mi tak povedly secky tak by to byl moc krasnej pest. No ale to asi az priste.. Jinak to zatim vypada jeste tak na ten tyden rustu. Mozna i dele. Uvidime jak se mi bude darit kocirovat ty hodne rozvinute kvetiny.

Ve ctvrtek jsem take poridil novou 600W lampu. Nakonec sem poridl http://www.kleckashop.cz/vybojka-60...plant-super-red tak snad bude svitit dobre uz se celkem nemuzu dockat jak to zapnu.

Tak diky za sledovani a drzte palce.

Ps jeste jako bonus se mi tam objevili smutnicky. Taky sem zjistil ze sem uz asi vyjebal biool takze nemam tam tedka co strikat. Musim zitra zajit koupit.

Kvalita predevsim!

Old Post 08-02-2015 v 20:02 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 11

Panove prosim vas potreboval bych radu. Jak sem rikal ze se 2 kytky nejak uplne zastavily, tak mi prijde ze porad stoji. Dival sem se dostpod jestli tam treba neni neco vysitovaneho z korenama nebo tka ale vypadaj krasne zdrave. Couchal z toho dokonce koren ktery vypadal jako nasada na krovinorez(tlusty bily koren a bile vystupky jako hroty) takze tim to asi nebude. Co takhle muze uplne zastvit ty kytku kdyz ostatni uz celkem jedou? Ja sam vim o stresu z preliti a zastipnuti a ze startu slaba zalivka. Ovsem to preci nemuze stat zatim ze se kytka uplne stopne. Proste neroste. Stalo se mi to i u jedne kytky v prvnim pestu ale tam sem na to taky neprisel. Muze to souviset s tim kokosem ze jsem jej neprolil?

Kvalita predevsim!

Old Post 10-02-2015 v 13:55 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 12

jakou teplotu maj u korenu a jakou zalivka a kddyz zhasnes je tam kolik ani ty co jedou nevipadaj tak jak by mnely

Old Post 10-02-2015 v 14:31 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 13

Zkus propláchnout vodou a až čistou vodu vypijou, dát na začátek jen decentně hnojky na růst..také se mi stalo něco podobného jak tobě a zabralo to..

Žij a nechej žít

Naposledy upravil nasavajtendym 10-02-2015 v 15:42 PM

Old Post 10-02-2015 v 15:11 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 14


Zalivku nechavam vzdy po namichani cca 1-2 hodiny ve skrini aby se priblizila teplota jako je uvnitr. Tusim ze pak teplota zalivky byva 21-22 stupnu. Teplota dole u kvetinacu bude kolem 20-22 stupnu. Pac na kvetinacich je 25 cca ale kvetinace sou vlastne tedka porad nalepeny na sobe. Jinak pokud narazis na teplotu ze by mohl bejt problem tak to by mohl ja mam porad otevrenou ventilacku ikdyz nejsem doma sice v pokoji to pise 20 stupnu ale pruvan muze bejt chladnejsi. samo jak se lampa vypne ja okno zaviram. Odtah mam +-400m3 a tak srkin je zcucla tak jestli tam neni moc pruvan.

Add cista voda) ok zkusim pristi zalivku jen cistou vodu. Mam pridat i enzymy jako ze je to presoleny nebo cista voda bude slouzit k narovnani prostredi? Prolit to mam taky fest treba obsahem kvetinace nebo jen jako bych zalival?

Mozna vam jeste pomuze informace ze ty kytky ktere normalne fungji moc pekne voni ale ty stople skoro nevoni. Jako by se proste soustredily jen na koreny nebo co. Mohl by to byt skudce? objevil sem ty smutnice tak jestli nejsou v tech 2 kakocich nejak rozlezly.

Pak jeste by mohl byt problem starsi lampa? prvni kolo jela cely, druhy pulku a 3ti jen rust bo sem si koupl novou kvetovku.

A posledni vec co me jeste napada je vzlhcovacka? Pouzivam ji na plnej vykon a ve sve podstate to vetrak fouka na secky kytky.

Nic dalsiho co by mohlo byt spatny me nenapada

EDITED: pridal sem jeste fotku z popisem jak to tedka vnimam ja. celkem se to zacina zaplnovat pocitam ze bych mohl v tu nedeli prepnout. Nejmensi z tech co merim ma 27cm a nejvetsi 32cm. Ale secko se da jeste trosku posulit provazkem a tim ze vrsek trosku stahnem at ostatni dorosto

Kvalita predevsim!

Naposledy upravil MocnyOkurek 10-02-2015 v 17:55 PM

Old Post 10-02-2015 v 16:26 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 15

Ahoj, o smutnicich pises jiz vyse, obvykle to je problem radny. Doporucuji zlute lepove desky (at vis jak ses na tom) a pripravek na smutnice... Floria - smutnice, je to i hnojivo, prolejes to tim a za par dni je od nich klid. Ovsem jejich doporucenou davkou jsme se neridil...hodilo to EC 5!

Old Post 11-02-2015 v 07:14 AM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 16

Ok zkusim ten florian. dam prvne 1/3 davky zmerim EC a pak uvidime. + tim proliju i secky kvetinace mimo box. Beztak se mi tam porad serou z ostatnich okrasnych kytek . Diky za tip

Kvalita predevsim!

Old Post 11-02-2015 v 14:09 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0619170 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív