Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w Kokos 15SSH 1MM 1AK 47 1JH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 33






32. den květu tak už jsme za pulkou, zalívka pořad stejná příště přidám overdrive který by měl prodloužit dobu bobtnání květu
1. Celek
2. SSH
3. MM
4. AK
5. JH

Naposledy upravil Sinedos 19-04-2015 v 18:13 PM

Old Post 19-04-2015 v 18:01 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 34




Nějaké další fotky

Naposledy upravil Sinedos 19-04-2015 v 18:33 PM

Old Post 19-04-2015 v 18:13 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 35

čau, moc pěkné, jen tak dál

Old Post 21-04-2015 v 08:46 AM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 36






43. den květu včera dalši zalivka pořad stejná některym holkam jsem musal dat ke kvatinači dřivi a privazat je už na sobě uplně ležely jinak palice jsou masite opravdu semi libi nejspiš nejlepši grow zatím jen škoda že těch topu tam je tak malo vlezlo bych se jich tam víc přiště asi je zastřihnu a uvidim co bude lepší
potřebuju prosím vás poradit kolik tak do konce začinaji kapku hnědnout spodky vrchy níc
1. Celkovy pohled
2. JH
3. JH spodek
4. JH vrch
5. AK

Old Post 30-04-2015 v 13:07 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 37






1. AK vrch
2. SSH
3. SSH
4. SSH spodek
5. SSH vrch

Old Post 30-04-2015 v 13:11 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 38





1.AK spodek
2.MM
3.MM spodek
4.MM vrch

Old Post 30-04-2015 v 13:17 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 39

čau, vypadá to dobře...., všechno to má kolem 65 dní, všiml jsem si že skoro uvšech ti trochu zavadají špičky listů, tak topořádně propláchni, je ještě brzo na zahnědávání

Old Post 30-04-2015 v 18:22 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 40

Okí tak ještě asi tak dvě tři zalivky hnojek a už jen voda , jj dobře jsis všimnul asi malo prolejvam jak to mysliš že je ještě brzo ? mysliš že to zpusobilo to zasolení ?

Old Post 02-05-2015 v 18:06 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 41

možná trochu to tomu pomohlo, ale vůbec nic hrozného v tom nevidím, jenom doporučuji hlavně pořád vetilaci naplno a kontrolovat jestli ti v plicích něco nežloutne...

Old Post 03-05-2015 v 07:57 AM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 42


51. Den květu už se to blíží Včera při otevřeni boxu jsem se úplně zděsil jedna ležela skoro ve vodorovné poloze naštěstí se ji nic nestalo
Ventilace jede na plno přidal jsem raději ještě jeden ofuk
jinak už asi 6 dní jedou jen na vodě

Old Post 08-05-2015 v 09:24 AM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 43





Omlouvám se za pozdni zakončení bylo toho posledni dobou moc pak se nechtělo zapominal jsem atak .... taaak pokud dobře vzpomínam kosa byla kolem 62 dne proplachnute to bylo dobře nešlo nic citit největší smradlavec byl medicineman největší chlupač jack herer, ssh krasně vonělo a AK mně totalně překvapilo sice ho nebylo moc ale totalni beton
Celkova gramáž 563g takže totalně spokojeny :-)
dvě SSH byli v 4l květniku a každa mněla 22g
MM mnělo 31g
JH 34g
AK pouhych 23g ale krasnej betonek
nejvic mněla jedna SSH 39g

Old Post 15-07-2015 v 22:08 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 44

skvělý trochu mě překvapil výnos u Jacka páč SSH považuju za nejvýnosnější sativu co jsem měl doma

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 20-10-2015 v 14:07 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 45

Děkují ono těžko řict mněl jsem jen jednoho jacka a zrovna se třeba povedl, ale myslim si že to je určitě kvalitní genetika Určitě ještě je pojedu a možná aji něco postnu pro info, teďkom jedu 24 Critical massu tak pak hodím nějakej kratší rychlý thread

Old Post 21-10-2015 v 10:21 AM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Sinedos
Dneska zalito zas každá 500ml ale 20ml bloom B , 20ml bloom A , 5ml rihno skin a 5 ml bud candy na 10l . Kytky jevily známky nedostatku dusíku tak jsem jim kapku přihnojil
jinak jsem ještě kytkám přidal k přítahu větraček malý suon zdalo se mi že špatně cirkuluje vzduch a kyti u přítahu rostou líp než ty vzadu
1. SSH
2. SSH v 6litru má stejnou výšku jak ty v 11litrech zatím
3. Rusák
4.-5. začaly se mi objevovat takové skvrny na par kytkách a některým odspoda žloutnou listy vždy tak jeden max dva a též tam maj take skvrny typoval bych to na plíseň bramborovou


Nechci být za toho špatného, ale jak už jsem tady někde psal, problem není žádné ec , ale x-krát přeřezaná genetika ( Vídeň, jiný člen...). Respektive člověk od kterého to máš , to evidentně nemá přímo ze semen, ale asi už několikrát přeřezaný klon. Opravdu to není žádná plísen bramborová a bůh ví co...A ta výsledná gramáž - ehmmm...sám dobře víš, kde je pravda


Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 22-10-2015 v 01:20 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4164310 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív