Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w Kokos 15SSH 1MM 1AK 47 1JH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Obecné 600w Kokos 15SSH 1MM 1AK 47 1JH Příspěvek č. 1



Zdravím chtěl bych se s vami podělit o svůj pěst jelikož jedu poprvé kokos tak budu jen rad za připomínky a rady

Místnost:
1.30m x 1.30m Na zdí diamantovka

Osvětlení:
Růst PHILIPS Master HPI-T Plus 400W
Květ GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output 600W
Předřadník Elektronicky Lumatek 600 W s přepínačem 400W-660W
Homemade Top spin ke konci dam asi Wavereflector kvůli výšce

Odtah:
NTS UFO Fan 125RT, 0-430m3/hod s regulací a termostatem

Přítah:
Pasivní

Hnojiva:
Advanced Nutrients
Connoisseur Grow A & B (pH Perfect)
Connoisseur Bloom A & B (pH Perfect)
Big Bud
Bud Candy
B-52
Overdrive
Rhino Skin

Osazenstvo:
Řízky od místního člena
15 Super Silver Haze
1 Medicine Man
1 Jack Herer
1 AK-47

Substrát:
Lisovaný Kokos No name a U-Gro

Prckové dovezení 15.2 a přesazeni do 500ml kelímku s lehce před hnojenou hlinou a perlitem a dány pod 2x18w 6500k na prokořenění
27.2 Přesazeni do větších květniku 3.7l a dány pod 400w
Teplota 26C přes den, v noci 19-22C
Vlhkost jen 50% :/

Jinak u SSH pojedu na centrály bylo mi doporučeno od matkaře a u ostatních nejspíš taky ať nejsou moc pozadu velikostně oproti SSH
Zatím prckové jsou zalivani JIDB podle tabulky čekám než mi dojdou růstové hnojiva

Old Post 01-03-2015 v 13:06 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 2



5.3. Zálivka každá 250ml GROW A 10ml, B 10ml, B-52 10ml na 5l vody
a přesazeni dvou kýti z kelímku do větších květinku celkem rozdíl za těch 5 dni oproti těm co byli přesazené dřív

Old Post 05-03-2015 v 21:24 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 3






14.3. Prckové přesazeni do finalnich květniku 11l dva SSH jsou v 3.7L kvůli místa
Vyškově jsou od 35cm do 50cm co myslite je to dost na 17. den růstu ?
1. Celkový pohled
2. AK 47
3. JH
4. SSH
5. MM tento model se mi velice libi už od klonu smrdí jako kráva akorát se mi zda že je trošku přecitlivěle na PH

Naposledy upravil Sinedos 16-03-2015 v 19:56 PM

Old Post 16-03-2015 v 19:36 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

čau,hodně rychle to přepni, nebo se stím nedomluvíš, to ssh bude obrovské(začne růst až po přepnutí) já ho přepínám max 7 den a leze tak do 130cm pod 250W...
ty první dvě kytky vypadají že jsou přelité (to poznáš potěškáním květináče, jak žerou oproti ostatním)tak je nech vyschnout a pak je prolej vodou a následně hnojkama, přeju at se daří
(ještě pořemýšlej, pokud nemáš aspon 2,5 m ke stropu,tak by bylo možná lepší ty ssh zastřihnout, tak 3 dny ještě nechat na růst a přepnout)

Old Post 16-03-2015 v 20:02 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 5

Ahoj děkují za rychlou reakci :-) Vyšku mam no 2,5m jen něco zabira top spin a odtah.Ok tak hned jak dojde lampa tak to přepnu raději dam na tvoji radu než abych pak kvůli své blbosti brečel :-D . Vypadají ale nejsou dva dny teď byli na suchu a dneska prolite vodou pač jsou kapku spalene . Možná to vypadá kvůli tomu že přímo naně fouka klipsňak :-)

Old Post 16-03-2015 v 21:37 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6

Jak psal julek, jak necháš ssh dlouho na růstu, tak nastává boj :-). Já přepínám ssh na cca 20 - 25cm a vytáhnou se zhruba na 100cm. Na indoor je zbytečný jet nějakou extra výšku, spodky stejně neprosvítíš a čím je kytka delší, tím větší je s tím mrdačka (jak to kyne, tak to lehá a musíš to všelijak vyvažovat a uvazovat a seš nasranej na celej svět :-))

Zkus příště ty fotky otočit než je vložíš ať se na ně nemusíme dívat vleže :-).
Držím palec ať to ukočíruješ.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-03-2015 v 07:19 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 7

Dobre ty 50cm na rustu to budes mit slusny koste. Sem zvedavy co ti z toho vyroste budu sledovat

Kvalita predevsim!

Old Post 18-03-2015 v 09:19 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 8

tak uvidíme no ja měl strach že to bude male mam rad velké kytky totíž to máš pravdu tolik to asi neprosviti a ta jebáčka s listim a manipulace potom je dobra morda pak tam pichnu každé bambusové tyčky aspoň

vynasnažím se s fotkami ale nechápu to v pc je mam normalně a tady se mi přetočily všechny ... ale je fakt že jsem je nahraval na web tak 5x furt to hazelo nějaky error

Dneska už lampa doma tak to přepnu a dam hned 660w

Old Post 18-03-2015 v 13:36 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 9

Čau,

fotky otevírej v nějakym editoru, tam se ti zobrazí správně a můžeš je zmenšit na požadovanou velikost (cca 30x40cm). Já používám XnView, Shift+S upravim rozměry, Ctrl+Shift+S ulozim fotku, je to rychlovka.

Ať to roste

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 18-03-2015 v 17:16 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

čau, jenom mě ještě napadlo jestli by nebylo lepší to nějak rozumně zaštípnout, ještě tak dva dny nechat na 18 s květovou výbojkou,a přepnout, protože máš 1,3x1,3 prostor tak bych to raději hnal došířky, jak už jsou velké?

Old Post 18-03-2015 v 20:14 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 11

čůs dík za tip na program určitě zkusim
ted jsem bez netu a už to mam na 12/12 od 18.3.
Včera zalito vodou s enzymama od plagronu
Vyšku mají většína 55cm

Old Post 20-03-2015 v 07:49 AM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 12


Tak nějaký menši up 5. den kvetení kytky pomalu zaplňuji prostor a jdou si ještě pěkně za světlem přibyli 2 kusy bileho rusaka v prvním boxu na ně nebylo moc místo kteří jsou v asi v 30. dni kvetení
Dneska zalito každá kyti 500ml už pěkně papají jen jsem snížil trošku hnojky palili se mi furt konečky a to na 10l vody - 10ml bloom A, 10ml bloom, B 10ml rhino skin, 10ml bud candy

Naposledy upravil Sinedos 23-03-2015 v 21:35 PM

Old Post 23-03-2015 v 18:20 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 13






Dneska zalito zas každá 500ml ale 20ml bloom B , 20ml bloom A , 5ml rihno skin a 5 ml bud candy na 10l . Kytky jevily známky nedostatku dusíku tak jsem jim kapku přihnojil
jinak jsem ještě kytkám přidal k přítahu větraček malý suon zdalo se mi že špatně cirkuluje vzduch a kyti u přítahu rostou líp než ty vzadu
1. SSH
2. SSH v 6litru má stejnou výšku jak ty v 11litrech zatím
3. Rusák
4.-5. začaly se mi objevovat takové skvrny na par kytkách a některým odspoda žloutnou listy vždy tak jeden max dva a též tam maj take skvrny typoval bych to na plíseň bramborovou

Naposledy upravil Sinedos 25-03-2015 v 18:26 PM

Old Post 25-03-2015 v 18:12 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14

čau, zdá se mi že ty ssh jsou moc světlé, což asi bude dusík a ph, ale to co používáš za hnojiva sice neznám,ale něco s nápisem bloom asi nebude obsahovat moc dusíku,(podívej se na hodnoty NPK) spíš jim přidej něco s nápisem grow...jestli to typuješ na plísen br. tak okamžitě pužij kuprikol, sice to přibrzdí trochu růst, ale funguje...

Old Post 25-03-2015 v 19:28 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 15

čao máš pravdu jsou světlejší minulou zálivku jsme udělal blbě ma se dávat 4ml/l toho zakladniho hnojiva a ja si myslel že se ma dávat 2ml/l a ještě k tomu jsem dal raději poloviční dávkovaní bo se mi palily konečky . dneska jsem jim dal tedy 2ml/l přiště dam asi 3/ml raději budu postupovat pomaleji nebo uvidím jak na tom budou kyti jestli budou furt nenasytné tak jim hned dam 4ml/l
ty hnojky maj Bloom A (3,0,0) a Bloom B (2,4,10) kapku jsem jim to zvedl tak snad to bude lepší
jou dik moc za tip zítra skočím do květinářství a to se přímo aplikuje na listy postřikem?
btw nevíš náhodou čim muže byt způsobena ta plíseň

Old Post 25-03-2015 v 20:29 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

SSH musíš hnojit víc, potřebuje to...s nemocema je to stejné jak u lidí,viry a nemoci jsou všude kolem nás, a napadají oslabený organismus, no a protože kytkám něco scházelo, tak se jich chytne každé kurevstvo.....
počítej stím jestli to máš na listech, tak počátek bude u kořenů,tak být tebou pročistím i kořeny

Old Post 26-03-2015 v 08:23 AM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4421780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív