Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravím všechny přátelé konopí.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Obecné Zdravím všechny přátelé konopí. Příspěvek č. 1


Ahoj,

v první řadě bych se rád představil. Jsem Mr.Dalby a s trávou mám zkušenosti už cca 14 let, kdy jsme se jednoho letního dne spřátelily. Od té doby jsme, až na pár malých odloučení, velice dobrými přáteli.
Zhruba před pěti roky jsem se rozhodl, že započnu mou éru indoor pěstitele. Vybaven jen velice málo informacemi jsem se pustil do práce. Začal jsem ve stávájícím stanu HB Silver XXL, tehdy osazeném dvěma čtyřsetwattovýmy výbojkami poháněnými magnetickými předřadníky. Od té doby se mnohé změnilo a nyní se dá říct, že mám pomněrně vypiplaný setup, se kterým bych se zde chtěl posléze prezentovat.
Na stránky Grower chodím už nějaký ten pátek a v mnohém mi nejednou pomohli. Myslím si, že FAQ by měl přečíst snad každý, kdo chce dosahovat dobrých výsledků. I když stále platí, že zkušenost je nepřenosná.
Tímto bych chtěl pozdravit všechny členy a poděkovat za dobrou úrověň a přátelskou atmosféru na tomto serveru. Přeju všem hodně úspěchů. Pěstu zdar!

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 22-02-2015 v 11:40 AM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
22-08-2020 - Zdravím všechny growery !!!!! - 20 odpovědí
24-02-2020 - Zdrávím všechny zahrádkáře - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6848440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív