Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Jaké automaty do skleníku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Jaké automaty do skleníku? Příspěvek č. 1

Zdravím,

chci si nechat od vás poradit s výběrem semínek. Chci si na začátku dubna nasadit do skleníku 3 automaty. Nevím která odrůda by se mi tam hodila. Jen chci aby chutnala ovocně podobně jako OrangeBud a hodila se do skleníku. Díky

Old Post 17-02-2015 v 20:26 PM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Hele, Máro. Do skleníku se hodí snad všechny AUTA které na trhu jsou.
Pokuď ho budeš dostatečně větrat ani té plísně se nemusíš bát.
A jinak ti od Royal Queen Seeds doporučím Bubble Kush Automatic a Royal Creamatic. Obě dvě mají opravdu zajímavě sladkou vůni. A pokuď to dobře budeš hnojit a proplachovat tak to bude mít i dobrou chuť.
Doporučuji ti jen ty které jsem pěstoval. Samozřejmě těch sladších odrůd je mnohem víc.

A abych byl kompletní. Doporučím ti hnojiva od Advanced Nutrients a to čistě organické (Mother Earth Organic Tea a jako boostr Big Bud a Bud Candy) a na závěr Flawless Finish. A máš zaručený úspěch.
Kdyby si je ještě víc chtěl nakopnout tak prodávají i organickominerální hnojiva. Organická hnojiva totiž rostliny vstřebávají déle než minerální. Tudíš výsledek může být o něco menší, ale můžeš říct že organicky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-02-2015 v 21:46 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Sám vlastním skleník a tohle fakt nechápu jak jako jaký.......???
No automaty jaký chceš...........
Zdárek
Ale abych jenom neprudil Budha seeds prodávají auto mix 10 semen za 800 kč což je luxus.Každá kytka jinej model takže rozmanitost.
Jediný minus je že nevíš co je co za kytku mají to hozený do jednoho pytliku bez označení.Jel sem to 2 roky zpátky a spokojenost.
Auťáky v dubnu nesázej je to naprd.Nasaď poslední týden v květnu a začátkem srpna to sklidíš,vlastní zkušenost.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Naposledy upravil bruno.kudrna 18-02-2015 v 07:55 AM

Old Post 18-02-2015 v 07:44 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Aladin
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Aladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

mne sa overili od dutch passion .a
utomazar autoextrem

Old Post 18-02-2015 v 18:49 PM
Mr.Aladin je offline   Profil uživatele Mr.Aladin   Find more posts by Mr.Aladin   Foto galerie člena Mr.Aladin   Click here to Send Mr.Aladin a Private Message   Add Mr.Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5

Jojo díky Mr. Men vypadají fakt slušně .. Jinak jaký myslím tím jaký model se hodí do skleníku ale když říkáte že všechny auta tak na tom asi nezáleží .. jinak ok, nasadím to asi až v tom květnu ať to má víc sluníčka... PS: kolik na tom můžu reálně mít G? popřípadě bude se struktura palic podobat spíše lampě nebo venku?

Old Post 18-02-2015 v 20:28 PM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
PS: kolik na tom můžu reálně mít G? popřípadě bude se struktura palic podobat spíše lampě nebo venku?

Jsme u toho hnojiva. Všichni na to kašlou a pak to taky tak vypadá.
Prostě a jednoduše pokuď je budeš dobře krmit a starat se o ně tak ten výsledek může být srovnatelný s horším indoorem.
Právě že jsem slyšel od hodně lidí že se AUTA ani nehnoji atd hromada keců.
Právě že ty boostry atd. jim přidávají i více pryskyřice tím pádem vůni, sílu a chuť. A samozřejmě hustotu palic.
Bohužel na to všichni outdooristi kašlou a proto jsem neochutnal už hodně dlouho žádný dobrý out.
No můžeš mýt od 100 do 150g. Když bude všechno ok, vyhnou se ti škůdci a bude hodně sluníčka.

PS: Teď mě napadlo co ještě slyším hodně často. Že pod tu kytku hodí nějaké hovno od nějakého zvířete.
To bohužel vůbec nepomůže, max když to děláš několik let po sobě.
Protože než se to dostane na úrovni vstřebatelnosti rostlinou tak je podzim a ty sklízíš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 19-02-2015 v 21:07 PM

Old Post 18-02-2015 v 20:50 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

Tak já jel loni out a dával jsem tam vykvašené kuřince.. (nevím jestli to pomůže se vstřebatelností) a vykvašené kopřivy a byl jsem spokojený, bylo vidět jak má kytka tmavě zelenou barvu a ke konci jsem tam kropil Biobizz Topmax a Bloom a nějaké anzymy od AH ale myslím si že to nemá pražádný efekt dával jsem tak 2x týdně dvě konvy po 12ml hnojiva myslím si že se to neoplatí musí se tam toho podle mě valit ještě několikanásobně víc..

Old Post 21-02-2015 v 08:31 AM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

No podle velikostí rostliny. 2m obludy už se snad ani přihnojit nedají. Ale u AUT je to možná akorát. No minulí rok jsem jel taky na kopřivách chvilku. Ale to má hodně dusíku tak že jen na růst. Na květ jsem používal Connoisseur od AN a Boost od Atami. A luxus. Pak jsem je asi 15dní prolíval vodou s grotekem ochuceným flushem borůvkou protože jsem jel borůvku. A taky luxus jemné kouření.

Old Post 21-02-2015 v 10:46 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

NO JA JEL LONI NEJLEVNEJSI SEMENA (GS SEEDS) VE FOLIVNIKU NA KOMPOSTU NA DESTOVCE A STUDNICNI VODE A OPROTI VENKU KDY MI NAROSTLO MAX 30G A PULMETRU MI TAM JELY 1,5M HOVADA NA VYSKU I SIRKU ASI 110 DNI OVSEM ZADNY SUTRY TY PALICE NA TOM STEJNAK NEBYLY NEBYLO TO CHMYRI ALE VAZILO TO HOVNO... KAZDOPADNE JSEM CHUTNEJSI A SILNEJSI OUTDOOR V ZIVOTE NEMEL!!!! HNUSNEJSI INDOOR UZ JSEM MNEL MOCKRAT, O UCINKU UZ BY SE TU DALO DOST POLEMIZOVAT... JO A ESTE KDYZ SE PALICKY TROSKU POMACKALI (SUSINA) UVOLNILA SE VUNE JAKO Z VASEHO OBLIBENEHO CAFESHOPU :d

Old Post 21-02-2015 v 11:45 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vildajack
Nový Člen

Karma uživatele Vildajack - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10


Po necelých 4 týdnech už mám na automatech ve skleníku palice.Kytky jsou malé,čekal jsem že budou větší.Nevíte někdo jestli kytky ještě nějak povyrostou?Dík

Old Post 24-06-2017 v 06:21 AM
Vildajack je offline   Profil uživatele Vildajack   Find more posts by Vildajack   Foto galerie člena Vildajack   Click here to Send Vildajack a Private Message   Add Vildajack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 11

Hele máš to v květináči,to je škoda,v květu auto roste nejvíc prvních 14 dní tak uvidíš

:-)

Old Post 24-06-2017 v 08:33 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warman1
Nový Člen

Karma uživatele warman1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12

co plíseň v tom skleníku co na to používáš?

Old Post 13-09-2017 v 11:15 AM
warman1 je offline   Profil uživatele warman1   Find more posts by warman1   Foto galerie člena warman1   Click here to Send warman1 a Private Message   Add warman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2018 - Automaty - SklenÍk - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2321190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív