Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Na co se mám vymluvit k čemu potřebuji grow box?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Dotaz Na co se mám vymluvit k čemu potřebuji grow box? Příspěvek č. 1

Zdravím, na začátek se chci strašně omluvit adminum, že jsem dal tyto dotazy právě sem.Vůbec jsem nevěděl kam to dát, když tak mi to prosím přehoďte jinam díky

Takže si domlouvám u známého skříň o velikosti 130x70x70 (VxŠxH) jelikož je to člověk, který se tímto živí, tak říkal že to je dost atypický rozměr. To jsem ještě uhrál,že to mám do kumbálku ale neopovážel jsem se mu říct že z každé strany potřebuji udělat díry na ventilátory, protože nevím jak by reagoval na to že v tom chci pěstovat ani to nechci riskovat. Takže moje první otázka je na co se mám vymluvit? Jediný co mě napadlo bylo to, že to mám pro nějaký zvíře což je ale blbost (jaký zvíře bych měl v uzavřené skříni jenom se dvěma dírama že? )

Potom bych se chtěl zeptat jaký používáte substrát? Našel jsem jich dost ve faq, ale chtěl bych nějaký co třeba jedete delší dobu a vyhovuje vám (hlavně prosím pište směsi bez kokosu na ten bych si zatím netroufl) No a to bude asi tak všechno jestli jsem na něco zapomněl tak to dopíšu..předem dík

Old Post 13-02-2015 v 17:33 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 2

MU REKNI ZE TAM MAS NA ZDI TREBA PROSTE KULATY VYSTUPKY A ZE TO MAS PRESNE NA MIRU A ZE DO TECH DIR ZAPADNOU TY VYSTUPKY JINAK SE TO NEVEJDE A BUDE TO I KRASNE DRZET NA MISTE NECHCE SE TI TO BOURAT KULI SKRINCE ZEJO JO NAPASUJES TO TAM UZ TO MAS PROMERENY A VYMYSLENY ATD....

Old Post 13-02-2015 v 17:39 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 3

No více hlav více nápadu.. jestě to nějak promyslím do detajlu a dám mu vědět dík

Old Post 13-02-2015 v 17:50 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

tak si ty díry udělej sám ne? co je vtom za problém ?

Jinak jestli začínáš kup si co nejlepší substrát nešetři na tom já jedu plagron batmix asi rok a dobrý.

Old Post 13-02-2015 v 17:57 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

no nevím právě jak je mám udělat, jo jednou sem dělal terárko pro agamy a tam taky potřebovaly takovou díru. Tu jsem udělal tak že sem si to na tu desku nakreslil a postupně dělal díry vrtačkou, ale to je totálně na h*vno a hlavě to je j*bačka on na to má určitý nářadí...

Old Post 13-02-2015 v 18:02 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

NAVRTAS DIRU DO KTERY STRCIS PRIMOCARKU NEBO JAK SE JI RIKA A JEDES PODLE OBRYSU

Old Post 13-02-2015 v 18:09 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 7

No to je právě to nařadí který nemám..

Old Post 13-02-2015 v 18:28 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 8

toto tě nanapadlo? http://www.bosch-pt.com/cz/cs/accoc...0&maxheight=240 nástavec na vrtačku

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 13-02-2015 v 18:57 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

to je docela dobrej nápad, ale kvůli dvěma dírkám se mi moc nechce vyhazovat 500,- navíc jsem ani nenašel průměr který bych potřeboval..ale jinak díky

Old Post 13-02-2015 v 19:17 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 10

nějakej kamarád by neměl? Já to mám ale jen do průměru 10 cm tady u nás v železářství maj největší 15 cm

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 13-02-2015 v 20:01 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 11

a za kolik to tam prodávají? potřeboval bych 12cm

Old Post 13-02-2015 v 20:09 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 12

Jo a ještě sem se chtěl zeptat kam dát vyklíčená semínka. Bude vadit když je rovnou dám do finálních (velkých) květináčů?

Old Post 13-02-2015 v 23:20 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 13

Terarium........ na víc pater, množírnu myší

Old Post 14-02-2015 v 09:29 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 14

FAQ!


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 14-02-2015 v 09:53 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
FAQ!

Na tyhle otázky,tam odpověd nenajde.

citace:
Původní příspěvek od CiGi
Takže si domlouvám u známého skříň o velikosti 130x70x70 (VxŠxH) jelikož je to člověk, který se tímto živí, tak říkal že to je dost atypický rozměr. To jsem ještě uhrál,že to mám do kumbálku ale neopovážel jsem se mu říct že z každé strany potřebuji udělat díry na ventilátory, protože nevím jak by reagoval na to že v tom chci pěstovat ani to nechci riskovat. Takže moje první otázka je na co se mám vymluvit? Jediný co mě napadlo bylo to, že to mám pro nějaký zvíře což je ale blbost (jaký zvíře bych měl v uzavřené skříni jenom se dvěma dírama že?

Tak,jak radí sWei ,nebo Whiskey_777.
Nebo zkoukni pár dílú MacGyvera a určitě na něco přijdeš.lol

citace:
Původní příspěvek od CiGi
Potom bych se chtěl zeptat jaký používáte substrát? Našel jsem jich dost ve faq, ale chtěl bych nějaký co třeba jedete delší dobu a vyhovuje vám (hlavně prosím pište směsi bez kokosu na ten bych si zatím netroufl)

V tom případě,jdi do kvalitního,kupovaného substrátu ,určeného přímo na pěstování.

Old Post 14-02-2015 v 10:18 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 16

..no ja ti nevim, aj keby som z toho chcel emental, je to proste zakazka za ktoru platim, otazky ma nezaujimaju.. aspon ja to tak resim. takze nabuduce bud nekompromisny

Old Post 14-02-2015 v 13:30 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8371990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív