Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Komplet hnojiv k pestu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Chemie Komplet hnojiv k pestu Příspěvek č. 1

Zdravim. Chci se zeptat, mam nejakou sestavu hnojiv, a chtel bych se zeptat co mi tam chybi nebo eventuelne co je spatne..
Setup se 600w svetlo a substrat hlina.

Hnojky : advanced hydroponics of holl. 1, 2, 3.
Advanced Enzymy
Advanced root
Postrik vita race (plagron)
A na kvet:
Pk 13-14
A blossom builder liquid od b.cuzz

Jsem vdecny za vsechny rady. Diky

ELis

Old Post 24-01-2015 v 17:02 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

Ahoj,

není toho moc, co by se dalo na tvůj dotaz odpověděť, vesměs při hledání či nakouknutí do jiných threadů zjistíš dokonce i to, že se dá úspěšně kultivovat i s obyčejným NPK...

Za mne základní věc, která je špatně je, že sis vybral Advanced Hydroponics. V dnešní době horší hnojiva nenajdeš - jsou prostě specificky cítit ve výsledném produktu ať se proplachuje jakkoliv... A kdo tvrdí že ne, s největší pravděpodobností nezkusil jiná hnojiva. Dalšími nevýhodami jsou: docházejí různě => zahradník je v pasti "je jich škoda"; špatně oproti konkurenci drží hodnoty ; jsou málo koncentrovaná = vycházejí dráž jak konkurence...

Jinak máš vše potřebné, nic jiného potřeba není, ba dokonce i část věcí, které máš, mně osobně přijdou zbytečné - postřik vita race, nezaznamenal jsem žádný rozdíl na vitalitě... Zprvu se zdálo, že tam rozdíl je, ale ukázalo se, že hlavním důvodem bylo zvýšení vzdušné vlhkosti tím postřikem... což dobře dělá i zvlhčovačka, např SPS 818A (neblery nefungují příliš efektivně, lepší přístroj s integrovaným ventilátorem). S tím od B'cuzz zkušenost nemám.

A ještě k AH, co se týče doplňků od AH, jsou stejně řídké jako samotná hnojiva. Osobně nejhorší zkušenost s AH z následujících hnojiv: General H., Metrop, Biogreen, Canna, Plagron, Advanced Nutrients.

Pěstovat se s nima samozřejmě dá, ale je to uživatelsky - pro mne - velmi nepříjemné a je mi ta značka dosti nesympatická - jednak že jsou kopií General Hydroponics a též tím, že se za tu dobu na trhu vůůůbec nevyvíjí (nulové inovace). Prostě zaspali dobu.

Je to samozřejmě moje zkušenost, ale nejsem jediný, kdo to vidí stejně.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 27-01-2015 v 21:32 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0941830 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív