Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W DS120, 16x WR + 16x BG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

2x600W DS120, 16x WR + 16x BG Příspěvek č. 1

Zdravim grower, jelikoz se trochu nudim tak se s vama podelim o par fotek a info z meho pestu... Jeden box mam doma a druhy u kamose co bydli kousek odeme, jelikoz nedisponoval vybavenim tak jsem mu nejaky zapujcil co se mi tady valelo navic... (preci jen 2 boxy 120x120 do jednoho bytu uz je mozna trosku moc ale casem zvazuju jeste jeden mensi vedle) Samozrejme jsem mu rekl jakym chybam se ma vyvarovat a chodim k nemu casto na navstevu dat si brcko a zkontrolovat kyticky, takze to mam pod kontrolou). Jinak jedu uplnou klasiku - sodik, hlina a rizky (nesnasim semena).

SETUP:

Prostor: 2x DarkStreet 120x120x180

Světlo: 2x 600W sodik (klasicky GIB) (v jednom pripade na awingu, druhy na waveflektoru xl)

Substrát, Hnojiva: Plagron growmix, rust nehnojim vubec a na kvet mam plagron alga bloom + canna pk13/14 + AN rhino skin (doplnek pro silnejsi stonky)

Osazenstvo: v jednom boxu mam 16x Bubblegum a v tom druhem 16x white russian

Odtah: klasicky TT 125mm odtahne 400m3/h + pachac 380m3/h + klipsnaky na ofuk... pritah pasivni (odtah i ofuk jedou nonstop)

teploty se drzi okolo 28C den/20C noc a vlhkost okolo 30-40%... pouzivam taky mensi odvlhcovacku, mam ji primo v boxu, zatim jsme si plisne nevsimli tak snad ji ani neobjevime... par pestu driv se mi bohuzel uz objevila takze jsem dezinfikoval box a od te doby co jsem poridil odvlhcovacku tak nic...)

Doufam ze se mi podari nahodit fotky, uz dobrych 5 let jsem do fotogalerie nic nenahraval)

Old Post 22-01-2015 v 20:21 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 2




prvni box - 16x WR

Old Post 22-01-2015 v 20:23 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 3



bohuzel se mi u wr objevily mensi problemy s barvou listu a se skudcema (svilusky a trasnenky) jinak ph zalivky je kolem 6,7 , nejspis malinko snizim... a proti tem sviluskam jsem koupil fastM, kterej podle me nefunguje takze zitra jdu pro vertimec...

Old Post 22-01-2015 v 20:28 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 4




a druhy box - 16x bubblegum, bohuzel jedina fotka v rustovy fazi, jinak zbytek fotek je jenom z kvetu a jeste k tomu foceny mobilem za coz se omlouvam, pristi fotky uz budou z fotaku)

Old Post 22-01-2015 v 20:30 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 5




z nejakeho neznameho duvodu kdyz chci uploadnout 4 nebo 5 fotek najednou tak mi grower vyhodi hlasku:
Zpráva Systému: No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

nevi nekdo co s tim? jinak v tomto boxu uz se blizime do finise, uz tyden pijou jen vodu a zitra bude kosa, vse nafotim fotakem tentokrat...)

Old Post 22-01-2015 v 20:39 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 6

vypadaj solidně, jsem zvědav kolik navíc si získal tim druhym šestikilem...

Old Post 23-01-2015 v 10:14 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 7

tys to asi moc pane balon nepochopil...

Old Post 23-01-2015 v 10:25 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 8

ehm ne no.. máš pravdu, už se chytám. dva stany= dvě šestikila))

Old Post 23-01-2015 v 11:21 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 9





takze den sklizne jednoho boxu s bubblegum - pridavam fotky (omlouvam se za kvalitu neumim fotit ani fotakem, jsem guma nevim co tam mam dat za mod fotografovani)

Old Post 24-01-2015 v 00:03 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 10




dalsi fotky + za tyden cca pribydou dalsi fotky susiny + smokereport... klidne muzete tipovat kolik tam bude, muj tip je cca 400g...

Old Post 24-01-2015 v 00:08 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 11

dalsi...

Old Post 24-01-2015 v 00:09 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 12




omlouvam se, k predeslemu prispevku se mi nepripojily fotky a nemuzu ho vymazat, kdyz se o to pokousim tak mi to vyhodi hlasku: Nemáš práva k přístupu na tuto stránku. Některé sekce jsou přístupné pouze Administrátorům a Moderátorům. Zkontroluj následující možnosti:

Nesnažíš se upravit nebo smazat cizí příspěvek anebo použít některé administrátorské funkce?
Pokud se snažíš napsat příspěvek, je možné, že tvé konto bylo zablokováno anebo teprve čeká na autorizaci.


samozrejme pres edit tam ty fotky nedostanu takze se omlouvam za duplicitu

Old Post 24-01-2015 v 00:11 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mazda32003
Stálý Člen

Karma uživatele mazda32003 - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 13

Pres edit tam ty fotky das ja to tak delam porad,protoze taky nemuzu uploadnout vic nez jednu fotku najednou.Patrne je to z duvodu ze fotky jsou prilis velke a neni to schopne je zmensit vsechny najednou...

Old Post 24-01-2015 v 05:37 AM
mazda32003 je offline   Profil uživatele mazda32003   Find more posts by mazda32003   Foto galerie člena mazda32003   Click here to Send mazda32003 a Private Message   Add mazda32003 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 14

vkladejte fotky po jedne a nacitejete...pak hodte celej prispevek az se vsema upnutyma fotkama...jinak breakbeate vypada to solidne,se trochu podcenujes se 400 geckama ne?minimalne to lip vypada na fotkach...si myslim ze 30-35 gecek na kytce mit musis...

Old Post 24-01-2015 v 06:58 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 15

taky si myslim, ýže tam bude o dost víc... takovejch krásnejch 550g přeju!

Old Post 24-01-2015 v 18:27 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 16


tech 400g je spis takovy moje minimum, kteryho kdyz dosahnu tak budu aspon trochu spokojenej, kdyby tam bylo pul kila tak bych byl samozrejme radsi
jinak stale se mi obcas objevuje problem na nekterych listech, ktere jsou na krajich zlute a na konci se krouti, podle faq by to mel byt nedostatek magnesia, ovsem u zadneho vyrobce jsem zatim nenasel ze by to jejich hnojivo obsahovalo magnesium - poradi nekdo cim bych to mel dohanet? pridavam foto
jeste me napadlo ze by to mohlo byt vysokym ph, ktere je nekde okolo 6,5 - 6,8 nejspis zitra skocim pro ph down kapky

Old Post 24-01-2015 v 19:58 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2518300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív