Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Neblaha zkusenost s nakupem semen na aukru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Basze
Nový Člen

Karma uživatele Basze - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Palec dolů Neblaha zkusenost s nakupem semen na aukru Příspěvek č. 1

Zdarec lidi...Chtel bych se s vami podelit, o jak uz nadpis napovida, mou neblahou zkusenost s nakupem seminek z Aukra..
Nj reknete si, jen blazen by odtud neco kupoval, ale asi jsem blazen...

Nicmene chtel bych odradit Vas, kteri jste podobni blazni jako ja...Osobne jsem to chtel jenom zkusit, usetrit nejake penize..Kdo by nechtel, ze? Vypadalo to tak lakave, prodejce mel 100 % hodnoceni a mel jich celkem dost..Mel pestrou nabidku semen a opravdu vse vypadalo velice lakave, v neposledni rade cena..Postupne jsem od nej kupoval asi 3 krat semena a uz ze zacatku mne melo napadnout, ze neco nehraje..Semena byly z 5 tak 2 velke, krasne a zbyle 3 mensi, 1 treba uplne male...Rekl jsem si, budiz..Dalsi problem nastal s klicenim, prodejce na svych strankach na aukru tvrdil, ze zarucuje 99 % klicivost...Vyklicily mi max! 2 semena! z kazdeho modelu z 5 kousku!..Tady chci podotknout, ze nejsem zadny amater a mam za sebou vice nez 15 let sazeni outdooru, takze nejsem zadny novacek, co se tyce kliceni apod. Jen aby jste si nemysleli, ze jsem to nejak spackal sam, semena davam vzdy predklicit do hajzlaku apod.

Nicmene i kdyz mi vyklicily 2 semena, rekl jsem si: za tech 130 kacek i s postovnym, dve kytky, proc ne? Fakt jsem se tesil na feminizovaneho Big Buda, samonakvetaci Pineapple Express (od stejneho prodejce, pod jinym nickem, na to jsem prisel az dnes) apod. (3 model ani nevim co bylo, tusim, ze to byl White Dwarf)...Nejvetsi sok prisel asi tyden nebo 2 zpet, kdyz jediny BB, ktery nakonec vyrostl (mam ted dojem, ze u toho Buda vyklicilo pouze 1 semeno z 5!!!) byl prachsprosty samec, ktery ani nevonel po nejakem slechtenem konopi! V te dobe mi za oknem pekne rostl ´´samokvet´´ od tehoz prodejce. ale pod jinym jemenem a co si myslite? Uz od vcerejska jsem mel podezreni, ze to bude samec a dnes je to jistota! Tak mi to nedalo a zacal jsem se trosku stourat v emailech a ejhle: On je to stejny prodejce, akorat jine uzivatelske jmeno na aukru! Ten zmetek se ani neobtezoval si zmenit adresy!

No jsem krajne znechuceny, nakupuji zbozi ve svete (sice ne semena, ale i tak), pres ebay jeste nez vzniklo aukro, a verte nebo ne, kvalita je tisicinasobne lepsi a taky zkusenosti, nez s nakupy v Cesku..

Na konec meho obsahleho, avsak doufam pro nekoho uzitecneho prispevku sem dam odkaz na toho smejda, kteremu se obloukem vyhnete a za ty penize si radeji kupte jedno semeno z origo shopu a poradne...
Tak tedy...Tady mate toho zmetka:

uzivatel maltoni (Big bud fem-klicivost 1 z 5 a samec, WD nejspis to same, ani nevim kde ji mam)
http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=7518940

a jeho druhy profil: (odtud mam ten ´´samokvet´´)
http://aukro.cz/show_user.php?uid=11815735


Tak snad to nekomu pomuze..Kdyby tady byl nekdo, kdo si od nej semena koupil a muze dat jeste negativ, udelejte to zavcasu..Bohuzel aukro po 60 dnech neumoznuje dat komentar a ja jsem tehdy prohloupil, ze jsem to neudelal ihned, kdyz mi vyklicilo jedno z peti apod....

Vsem slusnym lidem a prodejcum preji peknou a nicim nerusenou sklizen

Old Post 10-08-2014 v 01:13 AM
Basze je offline   Profil uživatele Basze   Find more posts by Basze   Foto galerie člena Basze   Click here to Send Basze a Private Message   Add Basze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1filantrop1
Nový Člen

Karma uživatele 1filantrop1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2

S chybami sa človek učí našťastie nebola až taká hrozná tvoja strata, ale predajcovi by som ruky dolámal... Tebe odporúčam kupovať semiačka zo zahraničia, alebo z ČR, ak nájdeš spolahlivého predajcu. PEACE !

Old Post 19-01-2015 v 16:18 PM
1filantrop1 je offline   Profil uživatele 1filantrop1   Find more posts by 1filantrop1   Foto galerie člena 1filantrop1   Click here to Send 1filantrop1 a Private Message   Add 1filantrop1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 3

no hlavně kamaráde, největší blbost by byla mu dát negativ hodnocení, protože by si tim jasně napsal, že si porušil zákon... ale tak už se stalo, řekl sis: to sem debil a život jde dál, ještě člověk v životě udělá horší kraviny vid...

Old Post 19-01-2015 v 20:02 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8727530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív