Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Sadařova zahrádka 11x double dutch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 17




Tak popojedem dnes 8 den na rustu včera prvně hnojeno poloviční dávkou základním hnojivem PLAGRON TERA 3ml/1l plus doplňky postřik vita race.

Zatím to vypadá slušně všechny řezy už několik dnu vykazují rust a mají zdravou zelenou barvu.

Teplota vlhkost zatím v cajku

Jediný problém zatím byli ty spínací hodiny ale to už je pořešeny tím stykačem ......

A tady pár fotek aktualně z boxíku

Street Smoker

Old Post 23-01-2015 v 14:27 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 18

Čau pane pěkně ti to jede,jen se mi zdá že jsou trošku líné že až od osmého dne vykazují růst.Ty nejspodnější výhony které jsou sakra nízko uštípni ať se ti energie do vyšších pater která jí budou potřebovat více než ty spodky které budou zakrslé a zbytečné. Vím že se budu ptát dost dopředu,ale zajímá mne zda li máš nějaký růstový plán v kolika cm atp trošku se rozepiš dík.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 23-01-2015 v 20:04 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 19

Čau takže je to troškec pomalejší nevím čím by to mohlo byt maj všecko v normě myslím ale že to bylo tím že sem podal pozdě hnojivo vlastně včera poprve. Hned za 24h. dostali zdravej odstín zelené a hned bylo poznat že jim to prospělo.Rád bych podal nějaké info o hodnotách prostředí:

Teplota
Den 24-26
Noc 18-20

Vlhkost
70-80% pernamentně

Hnojiva a doplňky podle tabulky vyrobce

PLAGRON TERA :LINK: PDF : http://shop.bushplanet.tv/downloads...ra_schedule.pdf

Boužel EC a Ph metry teprve dokoupím není to zrovna nejlevnější sranda ale ted na vyplatu pořídím chci mít vše pod kontrolou!!!!!

Jináč pěstební plán je takovej jen co to trošku povyroste všechny je pozohybám abych měl z postraních větví taky pěkně prosvíceny vršky a ty budu tvarovat abych vyplnil co nejlépe prostor boxu uvidíme jak se bude dařit jináč bych rád přepnul ve vyšce cca 30-35 cm .

Mno ale taky sem nezavrhl myšlenku nechat je vyrust přirozeně bez ohybání centrálního stonku a jen roztahat větve pomocí kolínek popř. drátku je vyvázat.

Divej klidně si nechám od tebe poradit konec koncu znáš tenhle modylek a víšk jak se chová v pruběhu pěstu takže pokud máš radu jak nejlépe optimalizovat vysledné množství a kvalitu tak si nechám poradit od tebe jaká procedura technika kytkám nejvíc nandá na efektivnosti

A kdo se bude chtít přidat do debaty klidně pište budu rád za rady názory či jakoukoliv připomínku

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 23-01-2015 v 22:32 PM

Old Post 23-01-2015 v 21:59 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 20

Zdárek ve spolek tak jsem provedl ostříhání spodních vyhonku. Pak sem přemyšlel kde by mohla byt chyba v tom pomalém rustu fakt mě nic nepadá jen to hnojivo že bylo podany až teď (pozdě). Večer jedu za kámošem co v tyhle hlíně pěstuje tak ho vyzpovídám kdy tomu začal dávat hnojky on.

Na pondělek plánuju zakoupit nebo objednat ty meřící přístroje pro měření EC a PH Máte nekdo doporučení jakou značku pořídit hlavně neco v relaci kvalita/cena dík.

Street Smoker

Old Post 24-01-2015 v 13:13 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 21

čau, nenapsal jsi co máš za tu hlínu a hlavně na obalu by mělo být info, zda-li je to hnojený a na jak dlouho asi...ale zřejmě to bylo nedostatkem živin, pokud máš od začátku ty podmínky, jak jsi psal...jinak DoubleDutch pro mě hodně luxusní model! měl jsem phenotyp, kterej jel na centrálu, takže ideální na SOG, byl hodně jak Orange (ani moc netuším, kde se to tam vzalo) jak chutí, tak nasládlou ovocnou vůní...po přepnutí se v hlíně vytáhne asi o 150-200% takže bych to nechal bejt tebou pěkně rozrůst a roztáhnout, ať se zaplní prostor a pak přepnout...tak ať se zelení
edit: a ten Ph a EC metr si taky myslím, že do hlíny není třeba, ale pokud to chceš, přikláním se též k Essentials

Legalize It!

Naposledy upravil LuckyBoy 25-01-2015 v 08:50 AM

Old Post 24-01-2015 v 14:05 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 22

Čau čau PH a EC bych za sebe doporučil essentials nejsou sice nejlevnější ale jsou opravdu kvalitní mají vyměnitelnou sondu a je na ně spolehnutí výkon cena u mě mají své místo.Jak píše kolega i ty to zabrždění bude slabším ec při rozjezdu,ale to se spraví a pofičí jak čertíci,toto feno se velmi dobře větví takže po ohnutí se ti srovnají spodní větve s vrchními sice palice nebudou velké jako centrální ale bude jich moc.Každý ohýbá jinak ale já používám nejraději provázek kterým po vytáhnutí uchytím centrání stonek pár pater od vrchu a celé to stáhnu až k hraně květináče.Má to jednu výhodu a to že nemusíš nijak poškozovat klon a centrální palice zůstane celá.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 24-01-2015 v 14:35 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 23

Dík za odezvu borci.

Tak hlína má byt lehce předhnojená na 4-6 tydnu PH 5-6,5 no právě stímhle udajem sem operoval a tudíž nehnojil hned ze startu taky jsem chtěl nechat narust trošku kořenovej system. Co na plat nikam nespěchám nic nechcu podcenit a pokazit takže další hnojení dám už tabulkovou dávku hnojiv ať holky valej.

Jináč dobrá EC metr koupím tedy essential stojí 1500 není to zas tak hrozny má vyměnitelné příslušenství (viz koogi1díky za doporučení) což je jasně že vyhoda do budoucna pro správnou funkčnost přístroje.

Borci jináč dík za rady ohledně DD a její kultivace až to trochu naroste tak je ohnu a roztahám větve jak sem psal přízpěvek víše.

Street Smoker

Old Post 24-01-2015 v 16:12 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Čau pane pěkně ti to jede,jen se mi zdá že jsou trošku líné že až od osmého dne vykazují růst.Ty nejspodnější výhony které jsou sakra nízko uštípni ať se ti energie do vyšších pater která jí budou potřebovat více než ty spodky které budou zakrslé a zbytečné. Vím že se budu ptát dost dopředu,ale zajímá mne zda li máš nějaký růstový plán v kolika cm atp trošku se rozepiš dík.


Trosku line ?? nevidim absolutne zadnej problém...a na 8. den vypadaji naprosto v pohode...prvních 4-5 dni si klon dela poradny koreny aby mohl vůbec zacit rust takze si myslim ze je to uplne v klidu... nevim kolikrat si jel v hline koogi... ale tohle proste neni hydro..

To jestli to jede lehce pomaleji nez by mohlo v jinym substratu muze byt dano i tim ze substrat kterej pouzil neosahuje provzdusnujici slozku a to perlit...hydroton cokoliv co obsahuje hodne vzduchu.. niv vic...

Hnojit predhnojenej substrat v 8. dnu rustu mi prijde jako nedockavost a zbytecnost.. zacal bych hnojit az když kytka zacne vykazovat znaky nedostatku zivin jinak není treba...

PH a EC metr ?? zbytecny... opet jedes v hline která je na ph dost tolerantni a bohate stacej kapky (obrovska vyhoda kapek je ze se nemusej kalibrovat vždycky merej stejne a stojej par korun)...stejne to clovek párkrát zmeri a pak uz do je furt stejny... treba u me je to do hliny 2ml kyseliny na 15 litru vody... a porad dokola...a abych prolejval hlinu tak ze z ni bude vytekat roztok kterej pak budu merit tak to mi zase prijde zbytecny, hlavne když v kvetu je zadouci aby u korenu bylo co nejvic vzduchu a ne utopeny koreny...

Ec metr no budiz, ale vždycky je nejdulezitejsi jak kytky vypadaj...zacit hnojit od 1 ml/L a postupne pridavat...to ze clovek vidi jaky ma rozotk EC je sice hezky ale když na kytkách nepozna kdy maj malo a kdy jsou prehnojeny tak je mu stejne k .... a když to pozna tak EC metrnepotrebuje...

Zase, kdyby to bylo hydro tak tam uz to ma jiny opodstatneni a ikdyz se to taky da bez EC metru tak s nim je samozrejmne lepsi kontrola...clovek meri hodnoty v rezervoaru treba denne a podle toho jak hdonoty klesaji nebo stoupaji si udela obrazek zda hnoji malo nebo dost...

Old Post 24-01-2015 v 17:47 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 25

Zdárek ve spolek tak už to začíná další problémky tak jsem si říkal že je to fakt nejaky divnys tím rustem.Dnes jsem sem byl na návštěvě u kámoše a ten jede nemlich stejnou wattáž MH 250 na rust jako já. Tak sme stáli u boxu a po rozepnutí zipu a pohledu do vnitřku už na první pohled bylo zřejmé že jeho metla svítí o poznání vykonněji než ta má.Hned po návratu domu jsem metlu zhas nechal vychladnout a vyšrouboval jsem jí a proběhla kontrola ..... CO JSEM S UŽASEM NEZJISTIL..... uvnitř vybojky v tý části dokteré ustí elektrody na kterych vzniká vyboj kus čehosi černyho o velikosti maláho korálku. Tato optická překážka která brání maximálnímu světelnému toku snižuje svítivost vybojky minimálně o polovic.
TAK LETĚLA DO POPELUŠKY!!!!!!!

Od dnešního dne nasazen sodík 400w a stím se vázal další problem nechtěla se potvora zapálit ....příčina novej starter kterej neutlačil zapalny napětí kabelem na vybojku délka 1,6m ještě že jsem měl doma starší záložní a šlape to bez problému.

Ke kytičkám samotnym vše jede bez problemu rostou a teď teprve začnou s obměněnou 400 hps.

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 27-01-2015 v 21:50 PM

Old Post 27-01-2015 v 20:10 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 26


.

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 27-01-2015 v 21:22 PM

Old Post 27-01-2015 v 20:30 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 27




.

Street Smoker

Old Post 27-01-2015 v 21:26 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 28

Jináč je mě jasny že mě tu nekdo napíše že kulička je vysrážená rtuť ktera se vlivem oblouku odpaří a že jsem metlu vyhodil zbytečně....Ne rtuť tam byla taky ale co mám já namysli byl opravdu pevny material boužel jsem nekontroloval vybojku před našroubováním.Montáž vybojky sem totiž prováděl tak žej sem jí povysunul z pulky papírového obalu a za ten zbylí obal (aby nedošlo k omakání skla) jsem došrouboval do objímky.... vybojka svítila problem jsem tudíž nehledal........ Prostě šrot z vyroby.

Street Smoker

Old Post 27-01-2015 v 21:41 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 29

no nevim jestli v MH vybojce je rtut...ta je spis v rtutove vybojce,a trocha i v HPS...je mozny ze tzo byl smejd z vyroby jak rikas...

Old Post 28-01-2015 v 07:27 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 30

Měl si to reklamovat... se slovy: " Pane, mě ta mařka pod tím nechce růst! "

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 28-01-2015 v 08:15 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 31

Čauky pro Dr-paradox69 uryvek k popisu MH vybojky zdroj wikipedie

Halogenidová výbojka alebo metalhalogenidová výbojka je výbojka, v ktorej sa svetlo tvorí elektrickým oblúkom v plynnej zmesi rozprášenej rtute a kovových halogenidov[

Teď už to nechám fičet pod 400 abych to popohnal......


Pro koště NEMÁM SLOV Ne mám známího elektrykáře on mě ju v práci vymění za novou boužel už mě ta metla leží doma asi rok a paragon je tak vybledlej (tisk na teplo citlivej papír) že by se mě v prodejně vysmáli Tak nebo tak všechno více či méně šlape sice né podle plánu ale valí to

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 28-01-2015 v 20:25 PM

Old Post 28-01-2015 v 16:46 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 32



Dnes je to 14 dnu v rustu kytky se pod 400HPS rozjeli a pěkně dohání co se pod 250MH nepovedlo....

Zatím žadnej novej problémek vše pokračuje parádně

Přikládám pár fotek

Street Smoker

Old Post 29-01-2015 v 17:42 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8082510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív