Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Super silver haze 600 W kokos + 400 W hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 33

hele a nevadí ta kyselina výslednýmu produktu?

Old Post 01-02-2015 v 14:03 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 34

Jestli myslíš chuti nebo účinku, tak ne ale voda bez úpravy je samozřejmě jiná liga, proto jsem právě objednal reversní osmózu abych se zbavil kyseliny.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-02-2015 v 14:07 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 35

a jakou kupuješ osmozu?
to je drahá sranda,ale dobrá věc
co bysme pro ty naše holky neudělali že

Old Post 01-02-2015 v 14:09 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 36

a na chuti prave a na skodlivosti,kdo by chtel kourit kyselinu

sem jen pro 100% bio a hlavne chut

Old Post 01-02-2015 v 14:11 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 37

i tech 10 dni flush se mi zda malo,kdyz zalivas jednou za 3 dny neni nic citit pak?

Old Post 01-02-2015 v 14:13 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 38

ROAL3 50GPD , tahle to je.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-02-2015 v 14:13 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 39

Hej hola borci ! Potřebuju radu. Díval jsem se na svůj první pěst v mým životě (první pod čarou příspěvku 8x Super skunk) a čumím jak ten čas letí, je to už tři toky !
Jde mi o to že tenhle model mi chybí, byla to naprosto úžasná jízda a já jsem se rozhodl pro selekci a potřeboval bych poradit (spíš od pardálů co s tímto modelem a jeho selekcí mají nějakou zkušenost) kterou seedbanku s tímto modelem zvolit.
Jde mi samozřejmě o regular semena. Dík za rady.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-02-2015 v 17:34 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 40

nejlip tu ktera u toho ma r-ko v kolecku...

Old Post 01-02-2015 v 17:36 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 41

................

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Naposledy upravil benjichaouat 02-02-2015 v 08:56 AM

Old Post 01-02-2015 v 18:20 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 42

Teď jsem na netu vyšňupal Sensi skunk od Sensi seeds 10 ks. regular semen za 640 kč. Nejel to někdo?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-02-2015 v 18:29 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 43

maji aji super skunk ale u neho neni to r-ko :-Dcekoval sem seedfinder a tam je superskunku asi deset,nevis od kere seedbanyk si to jel minule?

Old Post 01-02-2015 v 19:00 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 44

Zdarec...
zkus se podívat na tuhle odrůdu. http://en.seedfinder.eu/strain-info...Dankness_Seeds/
Je to taková americká verze Super Skunka.
nebo tahle http://en.seedfinder.eu/strain-info...ankness_Seeds/.

Old Post 02-02-2015 v 08:15 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 45

Díky chlapíci, něco vyberu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 02-02-2015 v 08:28 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 46

kamo ta osmoza tě sundá... mám 75 tku a i tak čekám na 40 litrů asi pul dne... měl sis koupit tu 125 tku... Jinak sem hrozně spokojenej jen ten čas je prostě neskutečnej...

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 02-02-2015 v 11:28 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 47






Zdarte, tak nakonec mám úplně haluzově taky GPD-75. Volal mi prodejce že se omlouvá ale tu 50-tku už nemá i když u košíku bylo skladem, tak se omluvil a za stejnou cenu mi nabídl GPD-75, takže dobrej kšeft :-)
Teď jsem ji přimontoval, napustil a musím nějakou dobu počkat až se aktivují filtry, takže výsledek měření dám až zítra, protože mám v práci odpolední.
Tady je nějaká fotečka z dneška SSH kokos 600W, od zítřka už jen proplach novou vodou :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-02-2015 v 08:38 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 48

vychází to na cca 7 litru na hodinu... při tlaku 4 bar, při 6 to dá cca 9

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 04-02-2015 v 09:51 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2192630 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív