Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow, 600w, Hashberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Obecné 1. grow, 600w, Hashberry Příspěvek č. 1

Zdravím studnu všeho mého vědění o bájné rostlině zvané marihuana tím myslím Vás milí groweři, protože bez Vás bych se do tohoto projektu (jipijájájipijé) asi nikdy nepustil. Pročítám si tohle forum už pěkných pár let a sním o tom, až někdy budu mít vlastní skříň. A tento moment odpanění nastal právě teď.
Za těch asi 6 let jsem doufám dokázal vstřebat dostatečné množství informací, aby moje květinky dokázali udělat taťkovi radost až budou velké. Praxe je ovšem uplně něco jiného než teorie...ale to všechno ukáží následující měsíce

Setup:
IKEA šatní skříň 120*120*230
250w, 600w výbojka,
cooltuba,
300m3 a 125m3 UFO,
zvlhčovačka o ničem,

Medium: BN coco kostka + keramzot na drenáž

Hnojky: AH,Alga Total,Phytamin,BN coco nova A+B, BN X-Cel

PH Dry down + peroxid

Řezy: 5x HashBerry

Troufam si říct, že jestli mi tu něco nevyroste, tak jsem uplnej blázen ale obavy tu samozřejmě jsou:P A to především s hnojkama,to je první věc, které bych se bál. Jak jste si určitě všimli, mám coco novu A+B ale to pouze 1l od každé,takže nehrozí, že vystačí na cely grow.Otázka tedy zní..Myslíte že pozdější výměna za AH bude mít negativní vliv na výnos? Případně co byste ještě doporučili?

Fotky brzo

Old Post 18-08-2010 v 23:55 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Dotaz 2.den 18/6 Příspěvek č. 2

vcera byl jejich prvni den po privezeni z
http://www.hanf-hanf.at/Cannabis-Se...es---29_25.html
hned jsem jim nasolil zalivku s ph 5.4 a ec 0.9 slozenou pouze s trochy phytaminu a x-celu.Vzhledem k tomu, ze voda z kohoutku ma ec 0.7,tak tam toho nemaji prilis. Dale jsem jeste aplikoval Algu Total.
Dnes jsem jim uz pridal trosicku coco novy a+b na ec 1.1. Ale hned jsme se zdesil,protoze mereny roztok ktery vytekal z kvetinace mel ec 2.2 proto prosim hned o radu,zda to radeji co nejdriv prolit nebo kyti nechat, at si vezmou na co maji chut.

Co se tyce fotek, tak se moc omlouvam,ale zitra snad uz dodam

Old Post 19-08-2010 v 12:29 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

moje kyti vypadaji zhruba takto http://grower.cz/home/potw.php?a...w&photoid=91814
Tim nemyslim, ze jsou tak velke,ale takhle barevne..jakoby problem s vykyvy teplot.Nicmene ve dne maji od 26-30 a pres den od 19-23. To si myslim ze bÿ melo byt ok,co myslite?

stale jsem bez fotaku,ale vecer uz se pro nej snad stavim. Myslim ze jsem to hnedka dosral s hnojenim. Listky co vyrustaji tak jsou dost tenoucke a takove vysusene

ted maji svoji 3 noc na kterou jsem je zalil roztokem
s ph 5,6
a ec 1.1

prosim o nazor,jestli prestat hnojit a lit jenom vodu z kohoutku nebo zustat u teto hodnoty. O kokosu jsem tady toho precetl dost a tak si myslim,ze nejake ziviny potrebuji urcite.
Dale se chci zeptat, zda jsem udelal chybu s drenazi.V kvetinaci totiz keramzit zasahuje odspoda zhruna do 1/3 zbytek je dosypany kokosem,do ktereho jsem dal rw kostku s rezem. Problem je v tom, ze od rw kostky ke keramzitu je to jenom asi 2 cm kokosu.... :/

Naposledy upravil svickar 21-08-2010 v 16:28 PM

Old Post 21-08-2010 v 13:18 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Pohodička 5.den 18/6 Příspěvek č. 4






Tak jo, tady je mate.Myslim ze nevypadaji nejhur,ale fakt je ze se nejak zastavily,ale to vidite i na listech, ze tam je nejaky problem.Mno porad nad tim poskakuju a upravuju,tak snad se mi to podari srovnat.

Jeste k nevyuzitemu mistu..chci kytky poradne naohybat a nechat eventuelne dyl na rustu a mit z nich poradny macandy a hlavne jsem se bal napoprve vetsiho poctu kusu.Preci jen nevim co me ceka za problemy a 5-ti kytkam se da povenovat mnohem lip nez dvaceti.


Kdybyste meli nejake pripominky ke svetlosti listu, ktere vyrustaji,tak nevahejte a poucte me

zalivku jim momentalne davam 1,1 a ph 5,8 hodinu po zhasnuti a druhou zhruba po 6 hodinach po rozsviceni..snazim se jim lit co nejvic( tzn. 700-1000ml),pac mi tam zezacatku dost vyletelo ec,tak aby se tam nic neusazovalo.

Old Post 22-08-2010 v 18:43 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5






5.den 18/6

Old Post 23-08-2010 v 00:21 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 6

Zdarec,
Hashberry už jsem několikrát jel a dávej si bacha na plíseň v posledních dnes květu. Snaž se jí roztáhnout do boku ať nemáš jen jednu velkou palici. Chuťově mě tolik nenatchla ale nakládá fest jinak škoda že nemáš víc rostlin, místo tam na to určitě je.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 23-08-2010 v 07:37 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

6.den 18/6 Příspěvek č. 7






vsemu co pises se chci vyvarovat,proto jsem je zacal hnedka ohybat a zda se, ze jim to nijak nevadi ani takto brzo po zasazeni...
co se tyce kvality kytky, tak nejsem narocny.Chci hlavne aby vyrostlo neco,z ceho budu mit radost a az postupem casu to snad budu zdokonalovat a vychytavat.
Jen co se tyce plisne,tak to jeste nemam moc nacteno...momentalne tam maji 70-95% vlhkost a na noc je jeste strikam. Pritah 160 tam sice je a jednou za hodonu se zapne 300 odtah na 15 min. ,ale nic co by foukalo primo na kytky,tak doufam ze obdobi rustu se obejde bez plisne.


Jinak pridam dalsi foto ze 6.dne 18/6
Dnesni noc meli zalivku slozenou pouze z minima hnojek coconovy a+b a minimum x-celu zhruba na ec 0,8 doplnenou o Peroxid v mnozstvi 6ml na litr. K tomu postrik algou total

Hlavne mam neblahy pocit, ze tam budu mit smutnice. Uz jsem tam za tu dobu videl poletovat 2 musky,co se jim naramne podobaji.Proto ten peroxid...


Jeste mi nezbyva,nez pochvalit vidensky growshop za krasne rizky. Verim, ze kdybych to hecl a hnedka zkusil sog a pripadne by se mi podarilo nic neposrat,tak do vikendu prepinam

Naposledy upravil svickar 23-08-2010 v 20:47 PM

Old Post 23-08-2010 v 20:18 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Re: 6.den 18/6 Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od svickar
Jeste mi nezbyva,nez pochvalit vidensky growshop za krasne rizky. Verim, ze kdybych to hecl a hnedka zkusil sog a pripadne by se mi podarilo nic neposrat,tak do vikendu prepinam


pokud máš dost vysokou tu skříň tak je eště nech vytáhnout do vejšky, mě se po přepnutí moc nevytáhly a byly takový malý. Jinak v růstu ti urcitě nebudou plesnivět a jesli potřebuješ snížít vlhkost v květu tak si pořid Ceresit stop vlhkosti, stojí to pár korun a je to docela učinný.
kdybys měl nějakej dotaz tak klidně písní do PM.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 24-08-2010 v 09:50 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 9

chtel bych pouzit citaci ale nevim jak,kdyztak poradte

jinak moc diky za radu Padavane, toho se prave bojim, ze po prepnuti uz nebudou rust,takze jim dam urcite dost casu na rozvetveni a vytahnuti
holt genetiku mam jeste tezce nezmaknutou,chtel jsem big bud,ale ten uz nemeli,tak jsem vzal nejhezci rezy co tam byli. Az potom jsem zjistil, ze to nebude na ten prostor to prave orechove. Chtelo by to spis nejakou sativku.
Ale co,pokud budou pekny sisky,tak at je to treba ruderalis
vlhkost v kvetu bude doufam ok,mam solidni odtah,ale i tak diky za doporuceni,mozna se ceresit jeste bude hodit

Old Post 24-08-2010 v 10:56 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od svickar
chtel bych pouzit citaci ale nevim jak,kdyztak poradte

jinak moc diky za radu Padavane, toho se prave bojim, ze po prepnuti uz nebudou rust,takze jim dam urcite dost casu na rozvetveni a vytahnuti
holt genetiku mam jeste tezce nezmaknutou,chtel jsem big bud,ale ten uz nemeli,tak jsem vzal nejhezci rezy co tam byli. Az potom jsem zjistil, ze to nebude na ten prostor to prave orechove. Chtelo by to spis nejakou sativku.
Ale co,pokud budou pekny sisky,tak at je to treba ruderalis
vlhkost v kvetu bude doufam ok,mam solidni odtah,ale i tak diky za doporuceni,mozna se ceresit jeste bude hodit

v pravo dole mas quote, takze to pouzij
jinak Big Bud je 2. nejlepší kytka kterou sem kdy měl a jel !!! Nejlepší je samozřejmě Herrer, BB je prostě supr chutovka, vynost je taky dobrej takže doporučuju ho vzít ! U něj není na škodu síť jelikož váha palic občas tahá větve...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 24-08-2010 v 21:51 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 11

No tak to jsem rad, uz jenom zbyva sehnat rizky,pac na seminka se necitim
Jeste k HashBerry, zastipovals ji? Zatim to jenom ohybam a prijde me,ze se moc nevetvi sama od sebe.
Ale zastipnuti se bojim,ani nevim proc

Old Post 24-08-2010 v 21:55 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od svickar
No tak to jsem rad, uz jenom zbyva sehnat rizky,pac na seminka se necitim
Jeste k HashBerry, zastipovals ji? Zatim to jenom ohybam a prijde me,ze se moc nevetvi sama od sebe.
Ale zastipnuti se bojim,ani nevim proc

No jasně, neboj se jí zaštípnout, rozdejchá to sama o sobě se opravdu moc nevětví a mohl bys jí jet na vrcholovou palici a le to já moc nedělám...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 25-08-2010 v 09:04 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Palec dolů 8.den 18/6 Příspěvek č. 13






Tak jsem zkusil FIM na dvou kytiz, 2 jsem jeste akorat roztahnul a te posledni jsem uspesne zlomil vrcholovku.Lupla jak nejaka sucha palicka..
Jak rikala maminka...tobe patri do tech ruk nasrat!
Nastesti kolinka na ohybani dokazi dobre poslouzit i jako podpera, tak uvidime jak se s tim detatko moje popere
Dnes v noci uz s chuti bumbaly 1.3 ec a 5.7 ph,postrik phytamin

1. celek

2. FIM1 -nejak to zhnedlo po nastriku phytaminem,snad to nebude problem

3. FIM2 -taktez

4. zlomena vrcholovka

5. nej listy

Naposledy upravil svickar 26-08-2010 v 14:53 PM

Old Post 25-08-2010 v 23:10 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Palec dolů 9.den 18/6 Příspěvek č. 14

vcera jsem tu brecel nad zlomenou vtrcholovkou u jedne kyti. Zlomena byla ale tim stylem, ze uplne lupla a zustala viset jenom na vlasku(doslova).
To stejne se mi podarilo i dnes u te same kytky u dalsich 2 vrcholku, ktere jsem chtel ohnout!!!!!!! Doted tomu neverim, ze jsem to opravdu idiot udelal :/
No comment...jedine co jsem po ruce nasel,tak byla papirova lepici paska, kterou jsem zlomene stonky oblepil,tak uvidime co z chudinky bude.
Nekoho kdo tohle uz zazil bych se rad zeptal, zda trapit rostliny napojenyma vrcholkama anebo ji tim nezatezovat a dat je pryc...

Naposledy upravil svickar 27-08-2010 v 00:10 AM

Old Post 26-08-2010 v 22:56 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepik23
Nový Člen

Karma uživatele pepik23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Dotaz zloméný stonek Příspěvek č. 15

ahoj.také se mi to stalo.zlomeny vrcholek jsem dal do puvodní polohy ,udělal jsem mu fixaci pomoci špejle a do týdne to srostlo.hezký den......

Old Post 27-08-2010 v 11:02 AM
pepik23 je offline   Profil uživatele pepik23   Find more posts by pepik23   Foto galerie člena pepik23   Click here to Send pepik23 a Private Message   Add pepik23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Re: 9.den 18/6 Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od svickar
vcera jsem tu brecel nad zlomenou vtrcholovkou u jedne kyti. Zlomena byla ale tim stylem, ze uplne lupla a zustala viset jenom na vlasku(doslova).
To stejne se mi podarilo i dnes u te same kytky u dalsich 2 vrcholku, ktere jsem chtel ohnout!!!!!!! Doted tomu neverim, ze jsem to opravdu idiot udelal :/
No comment...jedine co jsem po ruce nasel,tak byla papirova lepici paska, kterou jsem zlomene stonky oblepil,tak uvidime co z chudinky bude.
Nekoho kdo tohle uz zazil bych se rad zeptal, zda trapit rostliny napojenyma vrcholkama anebo ji tim nezatezovat a dat je pryc...


já vždycky kytky namokřím a až pak je ohýbám, už moc větve nelámu, chce to hlavně pomalu...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 27-08-2010 v 11:32 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
16-02-2012 - 2. grow, 400W, DarkRoom - 191 odpovědí
26-03-2020 - 1. Grow 600w - 220 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7723950 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív