Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mix odrůd - 600W - Soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Mix odrůd - 600W - Soil Příspěvek č. 1

Zdravim,

rozhodl jsem se poprvé zdokomentovat svůj počin. Jedná se o mix odrůd -> konkrétně:

- Blue kush
- Marmelate
- Channel +
- White domina
- El cucaracha
- Fruity chronic juice
- Jack herrer

EDIT: Aktuálně zůstal pouze JACK HERRER

Aktuálně je v boxu 41 kousků z nichž bude vybráno 15 nejlepší a zbytek bude z pozorování vyřazen.

Setup:

Světlo: GIB MH 600w (později 600w HPS) + Waveflector XXL
Odtah: TT 552m3
Box: 150x150 silver
Hnojes: Jungle in da box
Květník: 6,7l
Substrát: BioBizz lightmix

A samozřejmě zvlhčovač, odvlhčovač, Ph EC metr, ofuky, kokotinky..

Při převozu se mi řízky bohužel totálně promíchali, ale v nejbližších dnech čekám návštěvu matkáře, který mi pomůže s identifikací

Prcky jsem hned po převozu přesadil do malých květináčků, kde kořenili 9 dní, potom putovali do 6,7l květináčů

Naposledy upravil lebanner 16-03-2015 v 16:21 PM

Old Post 14-02-2015 v 15:53 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

13. den růstu Příspěvek č. 2



Holky jsou aktuálně 13 dní od přesazení do malých květníků.

Teplota 24/20
Vlhkost držím zvlhčovačkou na 70%

Zálivka: 3:2:1 dle JIDB rozpisu
PH 5,9
EC 1,3

Naposledy upravil lebanner 14-02-2015 v 16:14 PM

Old Post 14-02-2015 v 15:57 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

20. den růstu Příspěvek č. 3




Welcome to the jungle - dvacátý od zasazení, kytky jsem štípnul a pěkně se rozrostly do stran, mají okolo 30cm, takže je nechám ještě minimálně týden a pak se uvidí EC pořád 1,3-1,4 pH 5,9

Old Post 20-02-2015 v 12:28 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 4

proc este tyden?

Old Post 20-02-2015 v 13:33 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
proc este tyden?


pověvadž jsou to všechny spíš indiky tak at z toho pak nejsou 40cm keříky, toho Jacka jsem jel poslední kolo a ten se táhne fakt minimálně, jsem ho přepínal v 50 číslech a vyjel tak na 80, což je pro mě ideál.. přeci jen ta šestikoule už má celkem průsvit

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 23-02-2015 v 10:50 AM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Obecné 2. den 12/12 Příspěvek č. 6



Takže kytky jsem po dlouhém měsíci růstu přepnul na květ

Aktuálně mají okolo 50cm, takže po vytažení počítám příjemných 80-90 čísel některý nezastřihlý by mohly útočit i na metr, ale pořád cajk

Zvlhčovačku jsem sundal a holky si drží sami vlhkost na 60% což je prozatím ideál, jinak jsem jim ještě natáhl síť, ale zdá se mi na 150x150 stan malá, i když je přímo od výrobce stanu

Padáka dostaly všechny odrůdy kromě old school classic Jack Herrer

Na světle je pořád metla, ale za pár dní už tam šoupnu sodík


Jedinej problém zatim je, že se mi zdá, že kytky nějak pomalu vysychaj, trvá jim to minimálně 5 dní některým i dýl, ale jedou zatím pěkně tak neřeším

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 05-03-2015 v 15:54 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Obecné 13. den 12/12 Příspěvek č. 7




Zdravim, po jedenácti dnech házim update, kytky aktuálně okolo 70cm, týden už na ně svítí sodík a začínaj pěkně nakvétat. Teď dostali poslední zálivku s extra dusíkem a od příště už dostávaj směs čistě jen na květ.

pH stále 5,9 EC 1,4

Sorry za trochu krkolomný fotky, ale mam špatnej přístup k boxu

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 16-03-2015 v 16:17 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 8

Ahoj,těch JH je 15 nebo kolik? A jak to vypadá s proschnutim teď?

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 16-03-2015 v 17:02 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

17 jich tam je a proschnout jim trvá cca 3 dny, dostává každá 1,5 litru

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 16-03-2015 v 18:10 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Obecné 22. den 12/12 Příspěvek č. 10



Zdravim, po devíti dnech nahazuju další update. Aktuálně jsme v 22. dni květu, takže pomalu začíná masivní nákvět.

Holky dostávaj JIDB poměr 1/2/3 EC držim stále na 1,4.. přemýšlim, že bych šel trochu vejš, ale zas je nechci přesolit tak nevim, zatim vypadaj spokojeně. Kropim je pořád zhruba dvakrát do týdne, tohle kolo vysychaj hrozně pomalu, těžko říct proč

Vlhkost 56%, teplota 27°C přes den, 20°C v noci

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 26-03-2015 v 14:47 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Obecné 28. den 12/12 Příspěvek č. 11






den 28, pomalu se blíží k polovině květu, palice už pěkně nabejvaj, akorát jsou kytky trochu tmavý EC 1,4 zdá se bejt moc. Tak ted dostaly dvakrát jen vodu s enzymem a upravenym pH a od příští zálivky budou dostávat nejspíš jen složku M + B, chvíli je odstřihnu od dusíku dokud trochu nesrovnaj tu barvu.. Původně jsem je chtěl vzít pod sprchu na pořádnej flush, ale nechce se mi pak mrdat s tou sítí

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 31-03-2015 v 16:48 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

46. den 12/12 Příspěvek č. 12





Máme 46tej den květu, tohle kolo se moc nepovedlo, posledně jsem jel stejnou genetiku, ze stejný matky a kytky jsem měl touhle dobou dvakrát takový. Jinak jsem do kytek cpal celou dobu dvojnásobný dávky hnojiv než výrobce doporučuje, rozpis JIDB podle kterýho jsem jel je do dripu. Před pár dny jsem si na jedný flašce od hnojiv přečetl, že do hlíny se má dávat poloviční množství


Další věc který jsem si všiml, že některý kytky maj listy široký a jiný zase strašně tenký, nevíte čím to může být? Přijde mi i, že ty se širokýma listama jsou celkově mohutnější.. viz. fotka

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 17-04-2015 v 12:16 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Černá mamba
Nový Člen

Karma uživatele Černá mamba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 13

ty listy vypadaji jako kazdej z jiny odrudy tim by to mohlo byt ty uzounky jsou sativy jak prase ty sirsi to bude nejakej klasickej hybryd neco klolem 50/50 alespon ty listy tak vypadaj jo a cetl jsem ze zalivas 1,5l za 3 dny nebilo by pro kytky lepsi davat 0,5l denne? aby nebily vzdycky den v "bahne" ale aby se jim hezky casto menilo mokro/vlhlko (uplne uschnout se hlina nenechava)

Old Post 17-04-2015 v 13:47 PM
Černá mamba je offline   Profil uživatele Černá mamba   Find more posts by Černá mamba   Foto galerie člena Černá mamba   Click here to Send Černá mamba a Private Message   Add Černá mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 14

No ja to take zalivam jak tady kolega pestitel. Mas pravdu ze by bylo lepsi co ty rikas ale zase se tomu musis venovat kazdy den. Jestli neni problem v tom. Jinak hlina se prave prosychat ma nechat. Kokos a podobny veci tu lide radi nenechavat proschnout.

Kvalita predevsim!

Old Post 17-04-2015 v 14:17 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Černá mamba
Nový Člen

Karma uživatele Černá mamba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
No ja to take zalivam jak tady kolega pestitel. Mas pravdu ze by bylo lepsi co ty rikas ale zase se tomu musis venovat kazdy den. Jestli neni problem v tom. Jinak hlina se prave prosychat ma nechat. Kokos a podobny veci tu lide radi nenechavat proschnout.

asi jsem se vyjadril dost nepresne jako samo ze proschnout jo ale vyschnout to nesmi pak se hlina scvrkne a ani to nejde zalejt. koreny tim dostanou hroznou cocku pokud to nechas dyl tak i cela kytka zvadne. pak po zaliti sice za chvily vypada zas ok ale koreny to odnesou a kytka paak musi davat energii do tvorby novejch korenu tim padem davav min do rust a do palic min zere atd....

Old Post 17-04-2015 v 16:29 PM
Černá mamba je offline   Profil uživatele Černá mamba   Find more posts by Černá mamba   Foto galerie člena Černá mamba   Click here to Send Černá mamba a Private Message   Add Černá mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Upozornění 54. den 12/12 - FINÁLE Příspěvek č. 16






Včera slunce zapadlo za obzor naposledy a dnes už se holkám neukázalo.. Což znamená jediné, jde se stříhat už teď se netěšim na ten mrdník všude.. Házim pár posledních fotek, jdu si zabruslit a pak na to vlítnu.. večer přihodim fotky jak jsou děvčata už obnažený tak zatial

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 25-04-2015 v 17:13 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-12-2020 - Mix odrůd 400w hps - 45 odpovědí
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7153030 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív