Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita 600w vol.2 6xED 6xSD 1xM cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Gavita 600w vol.2 6xED 6xSD 1xM cocos Příspěvek č. 1






Ahoj, tak druhé kolo Gavita
věci podobné jako v kole prvním ale pár změn je ...

osazenstvo: 6x EdRosenthalSuperBud
6x SourDiesel
1x Mazar
klony od místního člena (Dr).

nově jsem pořídil cooltubu a ventilátor TT125
šlo mě hlavně o odhlučnění a opravdu hodně pomohlo není skoro nic slyšet

8,5 litrové květníky
substrát kokos 50%, perlit 25%, keramzit 25%

Teď něco k vybavení :

BOX - Mylar TENT 100x100x205 cm

Digitální předřadník GAVITA přepínatelný 300W400W600W660W

Světlo:
Růst - Metla (MH) - Philips Master HPI-T Plus 400w

Květ - DigiMAX dIGITAL 600W HPS

Ventilace:
odtah TT125
ofuk klasika klipsák
pachový filtr
přítah zatím pasiv

Honojiva:
od GENERAL HYDROPONICS ( GHE )
jedu Flora Series - 3 složka + doplňky kořeňák,Bloom,nektar, mineral magik..
dále Enzym a Vitarace postřik

PH metr Salinger&Mack MPH7

EC metr Essential

Old Post 24-02-2015 v 17:01 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2





zase mě trošku potrápilo žloutnutí jak je mím zvykem
dvojnasobil jsem dávku dusíku a pH jsem zvedl na 6,5
zlepšení bylo vidět cca do 3 dnů

Old Post 24-02-2015 v 18:37 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3






těsně před přepnutím na 12/12
proběhl pruplach s enzymi, pak dostaly 3xvětší dávku dusíku (složky Grow)

EC 1,2 PH 6,2

Old Post 24-02-2015 v 18:51 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4






aktualní foto - 8 dní na květu přehnojení dusíkem se zdá byt dobrá volba kytky dostaly sitě zelenou barvu a letěj jak šílený

druhý a poslední záštim udělanej ted už jen at začne to nejkrasnější ...

PH 6,2 EC 1,3

Old Post 24-02-2015 v 19:01 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 5

cus,cipove z growshopu mi poslali misto biothrivu,tu flora grow slozku,a muzu te rict ze toto sem mel cist driv ze musis dat trojnasobek aby se to zazelenalo...uz su tricatej den na kvetu leju tam furt jak pica ke kvetovce aji tu rustovku,sic je tam napsany 10 a na hlinu pul,davam 20 na 8l ne na 10...a kytky porad zluty...ze stratu sem mel prave strach ze to prehnojim tou chemkou tak sem jim daval tech 5,a bylo to hrozny,pak sem zacal lit tech 10 a furt se to ne a ne zlepsit...mel sem to jak ty prehnojit jak hajzl...ale uz to znova asi nepojedu takze ponauceni pro priste se kona zbytecne...jinak krasavice!jak dlouho byly na tom rustu?

Old Post 24-02-2015 v 22:16 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

já jsem spokojenej s GHE floraseries je ale fakt že v kokosu jsem se začal docela potýkat se žloutnutím to se mě u libry nestávalo , dostal jsem radu že mám před přepnutím přehnojit dusíkem což se ukázalo jako správná volba další hlavní věc je PH držet vysoko kuli tomu že N se vstřebáva při vyším ph . ale to přehnojení je všeobecná rada nejenom na tyto hnojky.

jinak na růstu jsem je měl cca 20 dní, dalších 10 nechávám dál rustovku pak tepr dávám HPS

Old Post 25-02-2015 v 20:51 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 7

Todle bude dobrý, budu sledovat!!! Jak dlouho jsi byl na růstu?

Old Post 26-02-2015 v 07:34 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

dík budu se snažit
cca 20 dní

Old Post 26-02-2015 v 21:34 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letsgo
Nový Člen

Karma uživatele letsgo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 0 

Příspěvek č. 9

Ja bych jenom bejt tebou koupil k tomuhle super předřadníku jinou výbojku ... Philips son-t pia EL 4OOv !! nebo gavitu taky 4OOv !!tohle je podle mě pěknej šmejd .. jelikož píšou, že je to best z USA, ale tam je to Digilux a je to asi opravdu velky dělo, takže z toho usuzuju Digimax = napodobená Čina ..
nemyslim to špatně, ale prijde mi to škoda k tomuhle digistar mazlovi

Jinak sleduju a těším se na výsledek GL

Old Post 02-03-2015 v 20:46 PM
letsgo je offline   Profil uživatele letsgo   Find more posts by letsgo   Foto galerie člena letsgo   Click here to Send letsgo a Private Message   Add letsgo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2015 - Gavita 600w 12xMazar cocos - 122 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6394330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív