Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150w HPS - Galaxy a Tutankhamon od Pyramid seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

150w HPS - Galaxy a Tutankhamon od Pyramid seeds Příspěvek č. 1




Zdravím

Normálně mám box jen na předpěst a v zimě tam pěstuju chilli a cherry rajčata , ale většinou mi to nedá a jednu nebo dvě kytičky si tam hodim i v zimě :-) Takže toto berte jen jako takové zpestření než jako regulerní grow.

Box: 60 x 60 x 130cm
Světlo : 125w CFL růst , 150w HPS + elektromagnetický předřadník oboje od GIB na květ
Stínítko : Cooltube (v legalizaci jsem narazil na test kde dokázali , že cooltube nemění světelne spektrum což mi hned zlepšilo náladu )
Odtah: Primaklima 420m3/h s regulací
Hnojiva a doplňky : Atami - Root , Atazyme , Advanced nutrients - A + B růst , Piranha , Big bud , Plagron - Terra bloom , Green sensation
Hlína : Biobizz Light mix (předpěst rw drť)
Květníky : 3,5 l (předpěst v 0,2l)
Měřáky : Ph a Ec metry od Adwi

A to hlavní :-) genetika : Galaxy a Tutankhamon od Pyramid seeds

Foto z brzkého růstu bohužel nemám a foto usušeného produktu také ne, ale aspoň něco pro ty kteří by měli zájem o jeden z modelů které tu budu předvádět.


Na fotkách jsou kyti +- týden před přepnutím
1) Galaxy
2) Tutankhamon
3) vlevo Tutankhamon a vpravo Galaxy

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-12-2014 v 22:35 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2


Tak a tady jsou kyti +- 10 dnů po přepnnutí.

Na levé straně Tutankhamon a na pravé Galaxy...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-12-2014 v 22:46 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3



Kyti měly bohužel velký problém s Ph, jelikož jsem kalibroval Ph metr podle kalibračních roztoků v kterých se usídlily řasy , tudíž ph roztoků bylo změněno a já kalibroval měřák na špatné hodnoty :-( No ale i přes to to přežili a nějaké ty paldy tam nakonec byly :-)

Jedná se o nějaký 50-52 den květu nejsme si jist.

1) Tutankhamon
2) Galaxy

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-12-2014 v 22:50 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 4





Tak a tady fotky z kosy která proběhla v +- 60. dnu květu :-)

Bohužel tam byly ty problémy s Ph metrem. Dost by mě zajímalo kolik by toho bylo kdyby bylo vše ok.

Dohromady toho bylo něco pod 50g
Galaxy +-25
Tutankhamon +-23

Co se kouře týče, tak už si to moc nepamatuju, ale oboje bylo silný a ten Tutankhamon až tak, že jsem to prakticky nekouřil a kamarád tomu neřekl jinak než mumie jelikož prý po tom byl vždy tak vytuhlý, že se cítil jak zafačovanej a neschopnej pohybu

1) Galaxy
2) Tutankhamon
3) Galaxy
4) Tutankhamon

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 09-12-2014 v 11:12 AM

Old Post 08-12-2014 v 23:01 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

Tak prej oprava, trochu jsem to popletl.

Foto 1) Tutankhamon
Foto 2) a 3) Galaxy
Foto 4) Tutankhamon

(na edit příspěvku je již pozdě, tak to píšu jako novej příspěvek)

Každopadně se mi tyto dvě odrudy líbily a s největší pravděpodobností je pojedu v dalším indoor pěstu :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2015 v 19:40 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 6

Možno nejaký smoke report? Mňa by ten tutankhamon celkom zaujimal Inak pekný pest, nabudúce verím, že toho budeš mať viac

Old Post 02-02-2015 v 20:10 PM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1


Co se kouře týče, tak už si to moc nepamatuju, ale oboje bylo silný a ten Tutankhamon až tak, že jsem to prakticky nekouřil a kamarád tomu neřekl jinak než mumie jelikož prý po tom byl vždy tak vytuhlý, že se cítil jak zafačovanej a neschopnej pohybu



To je ze smoke reportu bohužel vše....

Co se vynosu tyče byl jsem spokojen. Protože něco k 50g na dvou kytkach ktere měli v boxu 60x60cm pod 150w HPS vyčleněnou asi jen 1/3 se mi zamlouvá. Ostatní plocha patřila chilli, šalvěji a rajčátkum.
Věřím tomu, že kdyby celej box patřil konopí (a s tím spojeny vyšší počet rostlin) mohl bych se s touto genetikou a timto setupem dostat někam na 120-150g Což mipřijde pod 150w HPS fajne :-)


K těmto modelum co si ještě pamatuju tak Galaxy jemnější kouření ktere se vyznačovalo spíše energickym stavem.

Tutankhamnon byl naopak spíš pro větší huliče ,jelikož pořadně odpaloval do gaučové pozice Na mě byl třeba moc silny. Ale kouř sám o sobě byl příjemny bez škrabotu jako u Galaxy.

Co se struktury pálek týče , tak ten Tutankhamon je měl více uzavřené a galaxy byla naopak trochu vzdušnější.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 02-02-2015 v 22:07 PM

Old Post 02-02-2015 v 21:07 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 8

Pěkný kamaráde, něco podobnýho teď stavim a 50g na dvou kytkách to by byl sen .


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 02-02-2015 v 21:47 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

Moc děkuji za pochvalu :-)
Rekl bych, že většinu výnosu tvoří genetika, takže ti přeji co nejlepší geny a budu držet palce aby se ti splnil sen ! :-)

Ps: Dyštak pak nahoď foto na gr, rád se podívám...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2015 v 22:25 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4643970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív