Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.indoor,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17

ee doktore,rovnou pak do 6,5l.Na příští kolo pořídím na řízky o trochu větší květináčky než mám teď.Možná je to zbytečný no ale jelikož i občas něco poseru jsou pro mě lepší nejdřív menší květináčky,rychleji vysychají.Vzdušnost je pak větší a je to lepší pro kořínky bych řekl.

Snad to dává smysl :-)
hawk

Old Post 08-12-2014 v 19:59 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 18

no tak to presazujes jenom jednou stejne jako ja...zasazeni je zasazeni a pak z malych do 6,5l...ja na ne ale v tech malych nepalim sestikilem,mam je pod zarivkama,mam zkusenost ze sou min stresnuty az maji nejaky koreny pod plnou palbou...a ty kvetinace sou myslim dostacujici na tem tyden dva,cajk...peace

Old Post 08-12-2014 v 20:17 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 19

vse si prelil .
kdyz
das prst do hliny mas citit vlahu ne bahno .
zacinas s oh 5,0 ec 0,4 a hnojis jen listove prvnich 10 dnu .
ec o,8 az na kobec pac vytece 2,0
takze hnojit jednou za 10 dni jinak jen voda s enzimy a hnojit pres listy .
hnojiva si mihl zvolit horsi uz jen plagron
ridit se tabulkou je taky blbost jak vidis .
setid si klimu regulatorem a col tubou .
kdybys jel hydro mas ses na tom lip a hlavne bys respektoval postupne prihnojovani , nyni nevis jsk bys hnojil od semene po dospjelost . (10 cm vysoka kytka nacucana ec 1,2 je ciste slovenstvi, jeste pouzij konsky hnuj ) hahaha
vypinani klimy nesmysl he to o padli a plisen
odtah 250 m = nesmysl na 600 w i na 250 w
pozrane to mas od housenek ale nikdee nepises ze bys na to cokoliv skousel koupit ci rada v growshopu neprobjehla. kdyz to cele skeduju jako celek vidim par zdechlinek v mega hale, tak to chapu ze chces mit toho hodne na tom prostoru avsak bys mnel jit do pripravky pro novacky a kouoit si k vanocum knizku jak se pestuje ,,,,,od mr, José
nebo uvazovat raci o elektronickem receptu

MR.Shiwa



nft gt 205


Naposledy upravil prashiwa 09-12-2014 v 00:15 AM

Old Post 09-12-2014 v 00:03 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 20

zdar prashiwáku,jen diskutuju nic nevyvracím ;-)

Máš pravdu tohle je spíš do fotogalerie zmaru bo do přípravky.Požádám admina aby to tam když tak přehodil;-)

Kokos se dá přelít? Kokos si veme přeci tolik zálivky kolik "unese" a zbytek vyteče spodkem květináče ven.Vždy jsem dal kvetináče při zalévaní trochu na stranu pak vrátil na své místo aby nestály ve vodě.Plocha na které stojí je nakloněna aby zálivka stékala pryč.U takhle malých květináčů je kokos před další zálivkou vždy skoro proschlý.Až na jednu vyjímku kdy jsem po první na p**u zálivce proprachoval medium.

Jo no,s přehnojením jsem to zesral,naložil jsem jim a to dost.

Píšeš, že začátek s PH5,0.Četl jsem že ideál PH pro kokos je 5,9.(Nebo je snad důležitější kolik PH vyteče,protože PH se mi na výtoku vždycky zvedne?)
S ECéčkem to nějak furt nechápu,myslel jsem, že EC výtoku by mělo být vždycky menší než při zálivce.Když je EC větší tak to znamená,že kytky nevstřebávají živiny a tudíš mají všeho dost.Toto mi prosím prosím někdo vysvětlete.

Do cultubu se mi moc nechce,spíš bych pořídil menší watáž s elektronickým předřadníkem na další kolo.Uvidíme!Na hydro si ještě nevěřím.

Nedostačující odvětrávání myslíš jo?Jede na plný koule a stěny stanu jsou v cuclé dovnitř takže silný podtlak tam je ne?(jedu teď bez pacháče)

Tady na foru všici říkali,že to jsou svilušky,byl jsem v growshopu a bylo mi porazeno postříkat Spruzit Pest Free.Provedeno už 2x tři dny po sobě.

díky za postřehy nejen tobě
ps:díky za tip na vánoční dárek
peace

Old Post 09-12-2014 v 08:17 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 21

hlavne bych ti dal jednu radu k tomu zalevani - kdyz uz je zalivas, tak je zalej max. jednou denne... lepsi je zalejt jednou poradne a pak je zase nechat poradne proschnout, pak zase zalejt a nechat poradne proschnout a takhle porad dokola... ty koreny nemaj rady kdyz jsou ustavicne ve vode, nehlede na to ze se ti na nich muze taky vytvorit plisen... a do pristiho kola bych ti doporucil rovnou je dat do velkyho kvetinace uz jako prcky

Old Post 09-12-2014 v 13:18 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 22

čus breakbeate,díky za radu
peace

Old Post 09-12-2014 v 14:07 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

menší up Příspěvek č. 23




zdar všem
Asi po10 dnech trápení pod 6tikilem Planstar jsem pořídil předřadník Lumatek 400/600 a růstovku 4kilo HPI-T Plus.Během toho jsem si s kytkama trošku hrál na úkor času a úspory energie....

fotky jsou z 30.dne 18/6

Naposledy upravil strýček_Pompo 15-01-2015 v 17:11 PM

Old Post 15-01-2015 v 16:41 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

další Upík Příspěvek č. 24





zdar všem..

Po 43.dnu růstu jsem je přepl na květ
Pálím na ně 6ti kilem květovkou SON-T PIA Plus
Teplota den 22-26 noc 20-22
vlhkost zatím 50-70%
lampa 50cm nad vrcholky
zalévám 1 za 3dny litrem na každou kytku
poslední zálivka
vstup PH5,9 EC 1,2
výstup PH 6,1 EC 1,4

pár fotek celku z 1.dne květu
ať se líbí
ať to roste
peace

teď už jen to dovést do zdárného konce ;-)









Naposledy upravil strýček_Pompo 16-01-2015 v 07:29 AM

Old Post 15-01-2015 v 17:07 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 25

se mi kua furt zdá,že jsem přepl brzo,snad to ještě vyletí :-D
co myslíte?

Old Post 16-01-2015 v 11:06 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 26

si piš, že to vyletí :-) žádnej stres :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 16-01-2015 v 11:11 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

cca 14den 12/12 Příspěvek č. 27





Tak kytky ještě vyletěly Už se začínají objevovat paličky
PH držím 5,8-5,9
EC 1,3
teploty 19-26°C

Old Post 02-02-2015 v 12:40 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

20den 12/12 Příspěvek č. 28




Kytky začaly pořádně chlastat,musím kua zalévat 1x za dva dny :-D
Objeveny smutnice takže proběhl bio postřik.
Teploty furt standart 20-26°C
Pomalu zvedám EC,poslední hodnota EC1,6
Klasický problém s vlkostí, v noci vylítne na 70%.Zatím to neva,uvidíme co s tím.

Případně ocením nějaký ten koment ;-)
pic ať to roste

Old Post 02-02-2015 v 12:46 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 29

no uz to vypada docela dobre...ale ta doba...:-Dty myslis ze je rozumny zvedat ec kdyz na vytoku mas vyssi ec jak zalivky?tys moc nepochopil co ti rikal prashiwa?a mohls orvat spodky asi tak pred deseti dny...

Old Post 02-02-2015 v 12:59 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
no uz to vypada docela dobre...ale ta doba...:-Dty myslis ze je rozumny zvedat ec kdyz na vytoku mas vyssi ec jak zalivky?tys moc nepochopil co ti rikal prashiwa?a mohls orvat spodky asi tak pred deseti dny...


jj ta doba :-D pochopil,zvedám pomalu EC jen když je hodnota ECéčka stejná nebo menší jak v zálivce..Pokud se zvyšuje EC nezvedám nebo pak proleju vodou s enzimy.Ty jo nejsem si úplně jistej jak moc to mám otrhat.Když zalívám občas odtrhnu nějakou tu malou paličku úplně ze spoda.
pic

Old Post 02-02-2015 v 13:32 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 31

ja skubu uplne spodni tretinu kytky,a kdyz ma vic jak 8 vetvi tak je to taky zbytecny...

Old Post 02-02-2015 v 13:36 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
ja skubu uplne spodni tretinu kytky,a kdyz ma vic jak 8 vetvi tak je to taky zbytecny...


proč zbytečný?

Old Post 02-02-2015 v 13:45 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1476480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív