Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd 250W OG Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

52. den 12/12 Příspěvek č. 33





pryskyřice

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 07-01-2015 v 17:33 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 34

Zdravim kytaristo ja bych uz tam ten supervit nedaval.Myslim si ze ted uz to nebude mit zadnej vliv.Jinak odhaduju 179.9 g

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 07-01-2015 v 17:38 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 35

Pěkně pěkně, 142 g.

Old Post 07-01-2015 v 18:43 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Zdravim kytaristo ja bych uz tam ten supervit nedaval.


Přesně tak. Z fotek je vidět, že neměly dostat najíst mnohem delší dobu, protože jsou stále dost zelené.. Snad budeš s výsledkem spokojenej

117 podle mě, pěknej pěst!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-01-2015 v 19:34 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

58. den 12/12 Příspěvek č. 37






Bodré podoledne!

Sekec se pomalu blíží! Váše rady jsem si vzal k srdci a před dvěma dny zalil už jen upravenou vodou s PH 5,8. Ačkoli mi přijde, že pálky boptnají a boptnají, tak jsou kytky stále ještě na můj vkus hodně zelené...nevím jestli to bylo tím, že jsem to před těmi 6. dny zalél i s tím SuperVitem, nebo jsem opravdu měl s flushem začít dřív, jak radil koles. Myslel jsem, že deficit živin se na kytkách teda projeví rychleji... Asi mají dobré zásoby v listech Nicméně s tou kosou jsem ještě na vážkách. Nafotil jsem zase obrázky pryskyřice a přijde mi, že je to na půl mléčné a na půl ještě docela dost čiré. A na konec, aby toho nebylo málo, se mi zdálo, že jsem zahlédl i nějaké jantarové kapky... Je to takové naprd. na můj vkus až moc rozmanité... Měl jsem představu, že uvidím jen mléčné pole kapek a ono je to takový mišmaš... Ale co bych měl taky od takového organismu čekat za parády Přeci je to jenom kytka Ostatně posuďte sami a dejte vědět. Budu moc rád, když poradíte, jak to vidíte vy Pod přízpěvek připojím i fotky holek, jen pro představu, jak se dneska "večer" mají

Zduř a ať to roste

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 13-01-2015 v 14:35 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

58. den 12/12 Příspěvek č. 38






Holky

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 13-01-2015 v 14:38 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 39

super, vypadaj ukazkove... takhle se mi to libi... krasne zaplnenej prostor

Old Post 14-01-2015 v 00:11 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 40

Cus,

Vcera jsem naposled zalil cistou vodou a cumel do mikroskopu. Taky jsem vcera usoudil, ze jim dam jeste 5 dnu do kosy. Tzn. jeste 3 dny budu sviti, dam jim den tmu a konec. Vychazi to tedy tak, ze 65. den 12/12 je den D. Za 4 dny nahodím fotky ze sekery, tak uvidite finalni vysledek

Zatiaaal!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 16-01-2015 v 21:21 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 41

Super, sám uvidíš, že se vyplatilo počkat! Ono je to tak, že kytka dozrává postupně, takže uvidíš různě zakalené trichomy. Jde o to, aby většina byla zakalená/cloudy.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-01-2015 v 22:24 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

65. den 12/12 Příspěvek č. 42






Brý večír Všem!

Jak jsem předesílal, tak se i stalo a dneska byl sekec, mazec! Suším to v boxu se zapnutým přítahem i odtahem plus každé 4. hodiny zapne větrák, který zespoda kytky 15 minut profukuje... Teplota v boxu je cca 17°C. Pořídil jsem si taky 3 malé "analogové" hygrometry a vlhkost v boxu se zatím pohybuje kolem 60%. Až půjdou stonky hezky zlomit, tak poputují do zavařovaček, spolu s vlhkoměry a budu curingovat při 65% vlhkosti měsíc až dva... Samozřejmě to předtím zvážím a tímto bych chtěl vyhlásit ostrý start tipovačky gramáže! Kdo již tipoval, může svůj tip změnit, protože teprve teď je hezky vidět, co se opravdu urodilo První tři klasicky obdrží karmu A teď už fotky a Vaše tipy!!!

Zatiál a ať to roste!!!

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 20-01-2015 v 20:02 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goordon
Stálý Člen

Karma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% PěstitelskáKarma uživatele goordon - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

65. den 12/12 Příspěvek č. 43






and more...

Pěsty:
1st 125W Northen Lights
2nd 250W OG Kush
Rozumy:
CFL 125W Elektrox Dual

Old Post 20-01-2015 v 20:04 PM
goordon je offline   Profil uživatele goordon   Find more posts by goordon   Foto galerie člena goordon   Click here to Send goordon a Private Message   Add goordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 44

232g ukazkovej pest.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 20-01-2015 v 20:17 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 45

tipnu rovnych 200g, preju vic... mozna bych to jeste par dni nechal rust ale vypada to v pohode

Old Post 20-01-2015 v 22:37 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 46

185 ale mohlo by byt vic,jeden z nejvydarenejsich 250 pestu co sem videl...k+

Old Post 21-01-2015 v 07:23 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 47

229,57g Oko není píča oko vidí

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 21-01-2015 v 07:58 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 48

166,6gé.. Jinak luxus kámo

Old Post 21-01-2015 v 08:17 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2016 - 2) CFL 250W 4x OG Kush - 71 odpovědí
04-01-2016 - 3rd GROW OG KUSH - 0 odpovědí
23-11-2014 - 2nd 250W OG Kush - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1299010 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív