Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 4x Taison auto 125w cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
jaká bude sklizeň?
0-10g
10-20g
20-30g
30 a víc gé
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 17

hele hlinu mam canna profesional a ta by mela bejt prehnojena asi na tri tejdny nebo dva ja nevim uz ale pridal jsem do kazdyho kvetinace bad guano v pomeru jakym tam psali a holky vypadaj spokojene.Koupil jsem si i hnojky na kvet uz rovnou na jaro tak je pouziju i na tohle,vzal jsem general organics Biothrive(hnojka) a Biobud(bud stimulator),slysel jsem na to chvalu tak je vyzkousim :-) a prej je to vsecko bio a kdyz hnojit af tak jedine biem,ze...

tu vodu doporucju koupit tim shitem z kohoutku se sotva umeju...

Old Post 04-12-2014 v 18:17 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 18

Tak to dnes asi zajedu do tesca jinak ja sem z Brna, tady ta voda stojí taky za prd. no jestli más cannu s guanem, tak grow hnojky vůbec neřeš, s tím ostatním souhlas, bio je nejlepší volba, ale taky většinou nejdražší...hlavně to pořádně propláchnout

Old Post 05-12-2014 v 10:18 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 19


zkus ji a vsadim se že uvidíš rozdíl :-)

Jinak bytem se line už vůně pěstovaných rostlinek,zatím žádnej extrém ale už to poznám :-)

přikládám foto holky jsou zas o dva dny starší a je to fakt znát,na dvou jsem už našel holčíčí trichomek či jak to nazvat,celkové stáří rostlinek,mno nevím od kdy to počítat,bud od semínka v hlíně tj 17.11 nebo od prvního lístku nad zemí tj 20.11,bajvočko řeknu teda 16dní,hádám že do deseti dnů začnout kvést

Old Post 05-12-2014 v 15:35 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 20

zdarec,zatim to vypada dobre ale hodne bych si daval bacha na ph kdyz to zalivas jenom 6,2.

Old Post 06-12-2014 v 08:37 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 21

Ja myslím, že 6,2 je cajk ikdyž lehce nahoru by neuškodilo

Old Post 06-12-2014 v 17:30 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 22

no nevim zalezi hodne na substratu,hnojky to srazi taky dolu,ja to jedu od zacatku z poctivou vodou z kohoutku ph 7.2-.7.5,po proliti zeminou a pridanim hnojiv mam na vytoku kolem 6.5 ph, navic ph smerem k 7 kytce evidentne nevadi,naopak jak to klesne pod 6 je vetsinou problem,nepoznas to hned pac substrat a ph menis postupne zalivkou,v tvem pripade niz a niz.

Old Post 06-12-2014 v 18:52 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 23

Ma vetsi ucinek postrik rozprasovacem pri pouziti bloom boosteru nebo je to naprosto srovnatelne s pouzitim v zalevce ?

Old Post 06-12-2014 v 18:55 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 24

Ja myslim,ze to je v pohode,hlina je dobra,hlavne kupuju vodu,pac pokazdy kdyz jsem zalejval kohotkovou tak mi tochcipalo v praze jsme namerili vode od 7,8 do 7,2 a to uz je moc,ideal by mel bejt 5,5-6,5 takze kdyz to budu drzet kolem 6 porad tak cajk.navic toto jsou AF tak bych to ani moc neresil...

s tím bloombasterem si nejsem jistej,ale myslim,ze typek z growmanie rikal,ze ten psotrik se strika jen na listy a ne na palice takze myslim ze je to lepsi pres zalivku...

uz ted ale premejslim nad druhym kolem nejakej peknej strain neco jako afghnaskej skunk mala kosata rostlinka idelani do maleho boxu ale jeste jsem se uplne nerozhodl :-)

Naposledy upravil SarumanCZ 06-12-2014 v 20:18 PM

Old Post 06-12-2014 v 19:43 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Obecné Příspěvek č. 25



DEN 18. holky začaly kvést,takže zítra pobežím pro 200w cfl redku a hned je přepnu pod lepši spektrum,doufal jsem že začnou kvést později aby se trošku ještě vytáhly ale tak nevadí :-)

výška : 17cm
šířka:25cm

uvídíme jestli poporostou pod tou silnější lampou...

Old Post 07-12-2014 v 15:17 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 26


Takže holky dneska dostaly novou úsporku 200w red eletrox a zárověň jsem jim do zálivky přidal:

General Organics 1ml do 1,5l vody bloomthrive-zakl. květová hnojka
GO 2ml/1,5l vody biobud-květovej stimulator

Uvidíme co to s nima udělá.Překvapila mi jedna věc a to ta,že tahle silnější lampa nehřeje tolik jako ta 125watovka ...to přece není možný

Old Post 08-12-2014 v 14:18 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 27

poporostou ti ještě hádám minimalně o 1/3 i víc taky sem jel automaty pod 125 cflkem a jak je dano i u klasiky v květu se vytáhnou kolikrát víc než o polovinu své vížky a kort automaty,doporučím si změřit jakou máš rezervu lampa a vrcholek ještě aby jsi je třeba stihl ještě ohnout dokat nezdřevnatí,a zdá se mi že máš moc vysoko světlo a to je škoda protože red spektrum bívá v nejbližším bodě lampy sleduju od začátku máš to pěkné holky netrpí jen tak dál maš karmu.

Old Post 08-12-2014 v 22:51 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 28



uběhlo sotva 30 hodin co sem holkám dal květovou úsporku a ty mršky se vytáhly o 7 čísel!!! naneštěstí si prošly menším stresem bo jsem včera nespal doma a tak přes noc zůstalo okno v pokoji otevřené na mikroklimu,takže teplota v pokoji mohla být nějakých 12 stupňů a v boxiku možná o trošku víc...strachoval jsem se jestli to holky rozdejchaj,ale vypadaj v pohodě,tak snad jejich ruderalis geny jsou na tohle v rusku zvyklý...mno uvídíme :-)

Díky počasí,co panuje venku a okno otevřený na mikroklimu,dělaj v pokoji příjemnej chládek,navíc jsem přidělal extra větráček na ofuk lampy a výsledkem je,že se dá na ní v půlce dne klidně šáhnout a moc nehřeje takže jsem lampu dal takových 6cm od vrcholků což se holkám moc libí

nechám uběhnout pár dní a pak tu lampu otočím ať si i holky na zadních pozicích užijou to nejlepší světlo na špici lampy,holka ve předu na pravo je asi z nich nejhezčí a to díky právě svoji pozici :-)

už se dělají paličky tak přikládám foto nevalný kvality :-) musím sehnat lepší foťák

Old Post 09-12-2014 v 19:00 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 29




prosím řěkněte mi někdo,že tohle je jen nějaká retardace a že to není hermína...

Old Post 09-12-2014 v 19:17 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 30

nevypadá že by v tom byl pyl

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-12-2014 v 20:15 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 31

nevím no, moc se mi to nelíbí ...závání to vyhermením

Old Post 09-12-2014 v 20:22 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 32

bud v klidu tohle na hermace nevypada, taky se mi tam delaj tyhle listecky na patrech

Old Post 09-12-2014 v 20:24 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2015 - Bootiho 125W CFL - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5511820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív