Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Super Auto Tao
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 17

to mard: na letošním cannafestu se mi povedlo vytočit úplně to samé..;-) :-):-o
...kdybys měl zájem pošlu ti(samozřejmě grátis)vzorek demona×magnum(vlasní kříž jak jsem psal výše)...je to totální nářez,minulý kolo jsem jednu slečnu hodil do skříně mezi critical+...a odměnila mě skorem 80g po 2měs.a kousek...kolega po brčku seděl v křesle a 20min.hleděl zasněně před sebe...pokud tedy přes ty pytle něco viděl a nezmohl se na slovo...když se mu pak vrátila řeč,povídá že pár let už takovouhle vraždu nekouřil...jen upřesním(hulí cca15brček denně..taže tuto osobu pořádně setnout je docela výkon)
kluci at se daří a nebojte se experientů

Old Post 25-02-2016 v 11:53 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 18

zdar no tak mi to nedalo a musel jsem si letos zkusit taky auto Tao mix 1a2 a bohuzel musim rict ze uz nikdy vic...z 12 ti semen 4 samice...dobry no smula...ale ze na jedne samici byly samči kvety (hermač) tak to bych u regularu necekal...druhou samicu sem mel v kvetinaci a ridsi palky sem nikdy nevidel...par blizen proste ani to palice nejsou...napr.automaty od fair s. nebo budhy maji palky jak kamene...no a ty posledni dve samice udajnych automatu na zahone maji pres dva metry a nekvetou..???? daval sem je nakoncu dubna zaroven z femkama...tak ja nevim nejak sem si toho auto genu nevsiml kdyz napr stejne starej Green poison F1 od sweet s. uz tyden kvete ale super automat od tao nic...nerad pisu negativni veci o kytkach ale tohle me tak zklamalo ze musim.....automaty od Top Tao NE!

Old Post 21-08-2016 v 02:07 AM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 19

čus bus,

měl jsem semena z canafestu (nějaká výhra..) 4 z 5 byli samci a ta jedna samice vypadá ták, že mi z ní na blití

+ mám pochybnosti že je to pravdu automat (začátek květu za cca 2 měsíce (možná i dýl))

Takže už nikdy více SAT, podle mě úplný propadák, spolehlivě nejhorší co jsem kdy viděl, a to že jsem viděl opravdu velký bídáky....

Old Post 22-08-2016 v 11:11 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Normcore
Nový Člen

Karma uživatele Normcore - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 20


Z Cannafestu 2015 jsem měl mj. semena od Tao Seeds - mixy (Auto Tao 1 a 2), z 11 semen 3 nevyklíčily = zbývá 8, z toho 3 kluci, takže 5 holek.
S nimi naprostá spokojenost: zdravý silný rostliny, krásně se větvily, mezi sousedkami od Nirvany nebo od Czech Seeds vynikaly. Nejvyšší měla cca 1,80 m.
Demon dokvetl jako první, pronikavá vůně. Nehodnotím co do zhulenosti, většina sušiny půjde do masti / fénixových slzí.

Old Post 04-10-2016 v 21:45 PM
Normcore je offline   Profil uživatele Normcore   Find more posts by Normcore   Foto galerie člena Normcore   Click here to Send Normcore a Private Message   Add Normcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

Zdárek. SAT jsem pěstil jako out dva roky z5. Z pěti semen dva samci. Zbytek kytí každá úplně jiná, vlastně krom jedny 2,5 m vysoký s pořádnějšíma paldama byl zbytek podprůměrný. Zhul nic moc, taková lehká venkovka. Za mě SAT už NIKDY

Old Post 20-11-2016 v 18:07 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 22

též jsem jí letos měla a taky nezhulovala

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 20-11-2016 v 18:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 23

tao jsou krasny,vynosny,nezhulujici kytky bojim se s toho udelat has aby nestal za hovno a zbytecne se s tim srat....pokud de nekomu o to aby se zhulil tak tao je zraly na popelnicu mozna na krizeni a masticky dobry...

Old Post 08-12-2016 v 12:04 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1171790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív