Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Super Auto Tao
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Super Auto Tao Příspěvek č. 1

Máte zkušenost s tímhle automatem ? Tuhle sezonu jsem pěstoval tuhle odrůdu ze 3 semínek které jsem dostal jako dárek k jacku hererovi od fair seeds (kupováno na www.taoseeds.cz),palice ujdou,vůně taky dobrá ale jeden malý problém ... vůbec nezhulují,ani z jedné kytky,mám z jedné kytky hafo semínek ale asi to nemá smysl sázet když je to prakticky bez účinků :/

Old Post 03-11-2014 v 18:42 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 2

No taky sem letos jel TAA a to super auto tao pěkný velký kytky na to že jsou to automaty
Takže Demon auto tao - krásné velké šišky ale pěkna slabota! Nikdy více
Super auto tao - ještě výšší kytky ale tohle aspon něco dělá ohodnotil bych jako průměrný venek.
Načetl jsem dost o Tao semínkách a proto sem si je na sezonu pořídil na zkoušku a mohu říct že už je znova sázet nebudu.¨
Jinak klíčivost byla v pořádku a rostlinky vypadaly zdravě takže pro nenáročné uživatele jak dělaný, ale pro mě seno.

Smoked a out BJ

Old Post 09-11-2014 v 10:16 AM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

to jste me zabili, mam u matky v boxu docela misto po nejaky likvidaci zbytku a mam jich tu ranec co jsem dostal k objednavkam tak jsem myslel ze to tam prdnu jen tak pro prdel ale jak to tak vidim radsi to nahazu v lete na zahradu. todle by me akorad nasralo.

Old Post 01-12-2014 v 18:31 PM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 4

Přidávám se Demon auto tao vůbec nic!!! nebrat


Skleník2014

Old Post 04-01-2015 v 16:02 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Tady tyhle semena co vím, tak se používají spíše do mastiček, je tam obstojný výnos.. loni jsem vypěstoval Super auto tao a dával jsem to do sádla, mastička je z ní poměrně výborná. Je pravda že moc nenakouří, ale k drobnému odreagování se dá použít.

Old Post 18-02-2015 v 23:14 PM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6

Přesně!

Smoked a out BJ

Old Post 17-03-2015 v 07:50 AM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ocebecko
Nový Člen

Karma uživatele ocebecko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

Mam patnáct sazenic Super Auto Tao a ted si přečtu tohle :-O To je fakt taková slabota ? Vždyt píšou co to všechno vyhrálo -1 místo Soft Secrets Cannabiscup 2013 outdoor ,2 místo Konoptikum Outdoor Cannabis Cup 2012

Old Post 13-05-2015 v 20:09 PM
ocebecko je offline   Profil uživatele ocebecko   Find more posts by ocebecko   Foto galerie člena ocebecko     Add ocebecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8

dívej se.. ty ceny to vyhrálo.. ale vypěstované v ideálních podmínkách. záleží co tomu dáš a co od toho čekáš.... pokud se chceš zmastit tohle ti moc nepomůže ale pokud řešíš chuť, vůni, výnos je to jistě to pravé

Old Post 27-06-2015 v 02:16 AM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od ocebecko
Mam patnáct sazenic Super Auto Tao a ted si přečtu tohle :-O To je fakt taková slabota ? Vždyt píšou co to všechno vyhrálo -1 místo Soft Secrets Cannabiscup 2013 outdoor ,2 místo Konoptikum Outdoor Cannabis Cup 2012

mozes z toho urobit hashik

Old Post 27-06-2015 v 10:18 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 10

Hosi ja se od nich sazel tu fialovou odrudu (purple tao) nebo jak se to jmenuje. Neni to automat ale je to vynikajici outdoorovka. Sklidil koncem zari, vsechny kytky přes 2 m vysoke a salamy jako blazen. Hulilo to kvalitne a vzdycky jsem po tom dostal hroznou zravku. Rostlo to na zahrade (nehnojil jsem) a stejně s toho byly prerostle vanocni stromky. Pro outdoor muzu jen doporucit. Jo a z 10 semen mi vylezlo 8 a vsechno byli samice takze great! ...at to roste.

Old Post 09-07-2015 v 07:45 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 11

TAO Seeds obecně má kytky s vyšším CBD, takže se výborně hodí na masti a výtažky, ale aby se po tom sháněli huliči je nepravděpodobné. Známý, který trpí nespavostí, si nemůže vynachválit CBD Auto Haze, prý po tom spí jak zabitý.

Old Post 09-07-2015 v 09:24 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 12

pánové..pánové, já teda nevim co Vám z Tao roste..ale myslím že kluky děčínský nemusíme vůbec pranýřovat..nemam fotoaparát, ale rád si ho půjčím...
S kamarádem již léta šlechtíme automaty a tkzv.fast verze a mohu s klidem a velikým poděkováním říct že kluci z tao nám k tomu poskytli perfektní základ reg.automatů ....
zatím sme křížiliemon auto tao(samec)super auto tao(samec) * magnum (naprosto skvělý kříž-tyhle semínka jedu už 4 rokem a ani jeden herm.!! a 3překrásná phena), jack h.,fem.verze big bud(velice zajímavý kříž je to síla)...orange bud..atd.
chci tím říct že je to překrásná práce a Tao modely rozhodně nejsou k zahození ba naopak dá se na nich celkem slušně stavět(díky moc Tao kluci) s co se týče samotných modelů Tao?...samosebou že jsme si je před počátkem šlechtění několikrát vypěstovali...in i out..a trochu mě vaše reakce překvapují...ani jednou se nám nestalo že by model nestál za to nebo byl slabý....nebo na co si tu vlastně stěžujete...zkuste trochu rozebrat a přehodnotit .svůj pěstitelský postup a pak teprve bojkotujte semena potažmo FirmuTao....

to:mankey...to by mě zajímalo jak je to možný? Demon..byl muj nej model..a to vždycky...!!
to ocebecko: tak jak to dopadlo měls náký sazenice...dobrý?

Old Post 15-01-2016 v 12:13 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 13


V roce 2014 jsem dostal k nákupu 3 semínka Demon, na balkoně v 11l květníku z toho bylo pěkných 40g, jenom na vršku trochu plísně.

Old Post 15-01-2016 v 12:55 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14

Taky sem z jejich mixu uchytil 3 kytky, dvě samice měli přes 1,5 a s rustem i květem 4 měsice, s tím že vyrostli a přepli už v červenci na nic nečekali. Pěkne objemne palice ale kvalita kouře nic moc, slabý. A jeden samec s kterým sem crosnul af od Fair s. a druhý rok automaty které davali přes 50g . Pro obohacení genofondu dobrý kousky.

Old Post 15-01-2016 v 14:51 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 15

No rád bych po asi správné kritice kolegy dmtarta doplnil můj příspěvek č.11, že od TAO mi kytky opravdu rostly hezký a na automat pěkně velké. Na Cannafestu jsem si do své sbírky semínek vytočil TAO Auto mix1 a TAO Auto mix2, takže po jejich prozkoumání podám zprávu.
Podtrhuji co říká kolega dmtart, že jejich reguláry jsou dobré pro křížení, neboť nemají sklony k hermatění. Moc děkuji klukům z TAO za jejich práci a zůstávám jejich klientem.

Old Post 15-01-2016 v 15:10 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ocebecko
Nový Člen

Karma uživatele ocebecko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 16

Super Auto Tao-pěkná,velká kytka,hezký paldy ,ale jinak slabota,čekal jsem od toho víc :-/ takže zkusim na jaře ty jejich sativa kmeny a uvidim jaký budou :-))) Ale co mě letos překvapilo tak to byl Big Devil XL 5 kytek + - 150 G na kytku,třičtvrtě kilos :-)))) slunce celý den ,25 L kýble s dírama ve dně,aby mohli kořeny prorůstat dál a kytka tak mohla víc zmohutnět kořeny a nakonec z toho byla luxusně chutná a silná tráva,kytky byli na automaty dost robusní přes metr vysoký a paldy jak půlitry Letos pojedu určitě znova

Old Post 09-02-2016 v 15:28 PM
ocebecko je offline   Profil uživatele ocebecko   Find more posts by ocebecko   Foto galerie člena ocebecko     Add ocebecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4941430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív